رفتن به مطلب

گزینه تایید پست ها قبل از نمایش

Karkhe

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما تنظیماتی که داخل پست دوم ذکر شده و دسترسی مدیریتی رو برای بخش مورد نظرتون اعمال کردین و بازم نشده؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 23
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

شما تنظیماتی که داخل پست دوم ذکر شده و دسترسی مدیریتی رو برای بخش مورد نظرتون اعمال کردین و بازم نشده؟

بله ... من زمان ایجاد بخش جدید، Enable کردم تایید همه پستها و تاپیک های بخش رو ...

اما الان مدیران بخش نمیتونند تایید بکنند پست ها رو ...

احتمال داره در قسمت Edit permissions جلوی هر بخش ، گزینه ای مربوط به این دسترسی تایید پست ها غیر فعال باشه ؟!

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

میشه یه دسترسی به من بدین تا چک کنم؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

من این مورد روی حالت های مختلف چک کردم فقط به یه نتیجه رسیدم:

احتمال داره گروهی که به عنوان مدیریت انجمن انتخاب کردین ابزارهای مدیریتی در اختیار نداشته باشه.

میشه جزئیات گروه مورد نظر رو بگین؟ چه گروهی هست؟ اگه این گروه و دسترسی هاش رو خودتون ایجاد کردین به چه نحوی بوده؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

میتونه مربوط به این گزینه ها باشه ؟!

در قسمت Edit permissions

نخیر گزینه های این بخش شامل  مشاهده انجمن ، خوندن تاپیک ها ، خوندن پست ها ، ارسال تاپیک، آپلود و دانلود از انجمن مورد نظر هست

همونطوری ک در پست بالا هم گفتم شما بگین کدوم گروه مدیریت شما قادر به تایید پست و تاپیک ها نیست و اینکه اون گروه رو به چه نحوی ایجاد کردین؟

لینک ارسال

مشکل حل شد ...

این گزینه زیر رو تبدیل کردم به Yes و پست برای مدیران بخش قابل نمایش و تایید شد. تا قبلش پست های تایید نشده براشون نمایش داده نمیشد.

من گروه های کاربری برای هر بخش تعریف کرده بودم و دسترسی ها رو با کپی از گروه های دیگه و تغییرات دستی ایجاد میکردم.

post-611-0-89303700-1435056374_thumb.png

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام ...

در این زمینه دو تا سوال داشتم .

1- آیا امکان مستثنی کردن یک گروه یا افرادی غیر از مدیران اون بخش هست ؟! یعنی افراد یا گروه هایی بدون تایید پست شون نمایش داده بشه ...

2- آیا امکانی هست که افرادی خارج از گروه مدیران اون بخش رو صرفا امکان تایید پست ها براشون فعال کنم؟!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

یک گروه کاربری جدید ایجاد کنید که چنین قابلیتی داشته باشه.

1- Secondary group رو براشون اون گروه جدیدتون انتخاب کنید.

2- کاربر مورد نظر رو ویرایش کنید و از آخرین زبانه گزینه Override گروه کاربری جدیدتون رو انتخاب کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

یک گروه کاربری جدید ایجاد کنید که چنین قابلیتی داشته باشه. 1- Secondary group رو براشون اون گروه جدیدتون انتخاب کنید.

منظورم همون قابلیت هست که دقیقا کدوم گزینه است زمان ایجاد گروه ... چون نمیخوام قابلیت های دیگر مدیریتی مثل حذف و مخفی کردن و ... داشته باشند. فقط بدون تایید پست ارسال کنند.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...