رفتن به مطلب

گزینه تایید پست ها قبل از نمایش

Karkhe

ارسال‌های توصیه شده

سلام ...

چطور میشه در یک تاپیک خاص، قابلیت تایید پست کاربران توسط مدیران پیش از نمایش ایجاد بشه؟!

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 23
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
  • مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

منظورتون در یک انجمن هست؟ یعنی تاپیک های یک انجمن قبل از نمایش عمومی توسط مدیریت تایید بشه؟

برای این کار باید موقع ساخت انجمن ( اگر هم انجمن رو ساختین ویرایش کنید)

در قسمت postable Settings بخش Postable Forum Settings: Moderation گزینه ی Enable Posting Moderation مخصوص این کار هست که 4 تا گزینه داره

1- No  که هیچ محدودیتی اعمال نمیکنه

2- Moderate all new topics and replies : همه ی  تاپیک ها و پست ها نیاز به تایید مدیریت دارن

3- moderate new topics but don't moderate new replies : تاپیک ها نیازمند تایید مدیریت هستن اما پست ها خیر

4- moderate new replies but don't moderate new topics : پست ها نیازمند تایید هستن ولی تاپیک ها خیر

لینک ارسال

تشکر ...

ولی یک مشکلی هست ...

اون انجمن هایی که به صورت Standard forum هستند، تنظیمات pastabel setting اونها وجود داره، اما انجمن هایی که به صورت Treat as a category هستند، این تنظیمات براشون وجود نداره.

امکان فعال کردنش برای یک تاپیک وجود داره ؟!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

وقتی انجمنی Treat as a category باشه  کسی نمی تونه تاپیک در اون انجمن بزنه.

لینک ارسال

وقتی انجمنی Treat as a category باشه  کسی نمی تونه تاپیک در اون انجمن بزنه.

تایپک های در این بخش توسط مدیران منتقل میشن و

بنده هم امکان تایید پستها رو در چنین بخش هایی نیاز دارم .

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

تایپک های در این بخش توسط مدیران منتقل میشن و

بنده هم امکان تایید پستها رو در چنین بخش هایی نیاز دارم .

خوب شما به جای اینکه Treat as a category اون بخش ها رو بکنید standard کنید و قابلیت ارسال رو برای کاربران تون غیرفعال کنید.

لینک ارسال

خوب شما به جای اینکه Treat as a category اون بخش ها رو بکنید standard کنید و قابلیت ارسال رو برای کاربران تون غیرفعال کنید.

ببخشید ...

ولی اون موقع انجمن  زیر بخش ( subforums ) هم میشه تعریف کرد برای Standard forum ها  ؟!

=========================

یک سوال:

از کجا میشه تنظیم کرد، چه گروه هایی حق تایید پست ها رو در هر بخش دارند ؟!

لینک ارسال

با سلام

شما باید در هنگام ایجاد انجمن در سربرگ Permissions دسترسی کاربرا رو تعیین کنید ( مثلا همین امکان ارسال تایپک )

موفق باشید

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

یک سوال: از کجا میشه تنظیم کرد، چه گروه هایی حق تایید پست ها رو در هر بخش دارند ؟!

برای اینکار شما باید ابتدا فرد یا افرادی که میخواین مسئولیت تایید پست ها رو بر عهده داشته باشن جز مدیران انجمن شما باشن

دوم برای اینکه مدیر هر بخش یا انجمن پست های مربوط به همون بخش یا انجمن رو بتونه تایید کنه باید برای انجمن مورد نظر مدیر مشخص کنید

تصویر رو پیوست میکنم براتون:

post-1353-0-32490900-1434984803_thumb.pn

لینک ارسال

سلام

برای اینکار شما باید ابتدا فرد یا افرادی که میخواین مسئولیت تایید پست ها رو بر عهده داشته باشن جز مدیران انجمن شما باشن

دوم برای اینکه مدیر هر بخش یا انجمن پست های مربوط به همون بخش یا انجمن رو بتونه تایید کنه باید برای انجمن مورد نظر مدیر مشخص کنید

تصویر رو پیوست میکنم براتون:

attachicon.gif3.png

بله ... همه این کارها انجام شده قبلا ...

الان یک بخش جدید با قابلیت تایید پست ها راه اندازی کردم که مدیران اون بخش نمیتونند تایید کنند پست کاربران رو ...

منظورم دقیقا کدوم گزینه در دسترسی های مدیران بخش هست که امکان تایید پست رو براشون باز میکنه ؟!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...