رفتن به مطلب

نصب انجمن

ارسال‌های توصیه شده

سلام

راستش من کلا مشکلات اساسی دارم با انجمن خودم

و نصب نشد

الان اگه یکی برام انجمن رو نصب کنه و یه قالبی که میخوام بندازم روش برام بندازه چقد خرج داره؟؟

یا یکی که کل انجمن رو با مد و اینا نصب کنه چقدر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال
  • مدیر کل بازنشسته سایت

اموزش ها رو در بخش اموزش بخونید یا در منوی بالا روی عبارت ابی رنگ راهنمای تازه واردین کلیک کنید اگر باز هم مشکل داشتید به یکی از مدیران پیغام بدید و در صورت لزوم با هزینه کل چیزهایی که مد نظرتون هست رو براتون انجام بدن.

لینک ارسال

باسلام

هزینه برای چی؟ افای نظری گفتند در صورت لزوم ، خواستید من براتون نصب میکنم به صورت رایگان :)

در ضمن کار سختی هم نیست شما بهتره یک بار به صورت دقیق آموزش ها رو بخونید قطعاً متوجه خواهید شد و اگه مشکلی داشتید در بخش پشتیبانی  تایپک بزنید

موفق باشید

لینک ارسال

من نمیدونم

حرف من اینه

من الان یه انجمن بخوام فووووووول همچی تموم

مد و قالب فیکس (خصوصی نباشه قالب عمومی)

همه چیز کامل باشه

یکی آماده کنه چقد میگیره؟

هاست و دامین دارم

لینک ارسال
  • بنیان گذار IPSFarsi

سلام پ.خ تون رو چک کنید 

در صورت تمایل یاهو ایدی ارسال کنید 

با سلام

یکی از کاربران به ما گفتن که شما براشون نصب کردید و شل ریختید وبعدش هم هک کردید. دقت کنید اگر این کار رو دوباره تکرار کنید با شما برخورد می شه.

این موضوع به دلیل عدم تطابق با اهداف و قوانین انجمن به بایگانی انتقال یافت.

لینک ارسال
  • بنیان گذار IPSFarsi

با توجه به اینکه کاربر ѕιηα_ℓιzαяđ نسبت به اینکه سایت فرد رو هک نکردن و اعتقاد داشتن که تهمت بهشون زده شده، برای روشن سازی افکار عمومی صحبت های کاربر ѕιηα_ℓιzαяđ با مدیران IPBFarsi که در پیغام خصوصی انجام شده است در این تاپیک پیوست می گردد.

قضاوت به عهده کاربران گذاشته شده است .

1uq2ecx18nil.jpg

post-1-0-73796000-1435512365_thumb.jpg

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...