رفتن به مطلب

خطا در دسته بندی محصولات در فروشگاه Nexus

ارسال های توصیه شده

سلام و خسته نباشید

ببخشید من فروشگاهم رو راه اندازی کردم توی nexus

الان توی دسته بندی محصولات وقتی که روی هر کدوم از دسته بندی هایی که ساختم کلیک میکنم

با همچین خطایی مواجه میشم :

khata.PNG

مشکل از چیه به نظرتون ؟؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لینک ارسال

اما من با ساخت دسته بندی مشکلی ندارم

دسته بندی هام رو انجام میدم و محصولاتم رو هم در دسته بندی ها قرار میدم

حتی فروش هم انجام میشه و هیچ مشکلی از این بابت وجود نداره

فقط زمانی که روی یک دسته بندی کلیک میکنیم صفحه ای که پیوست کردم ظاهر میشه :sad1:

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

داخل پوشه cache شما فایلی با نام last sql error با پسوند cgi وجود داره. محتویات اون رو اینجا قرار بدید.

لینک ارسال

با سلام

داخل پوشه cache شما فایلی با نام last sql error با پسوند cgi وجود داره. محتویات اون رو اینجا قرار بدید.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Date: Fri, 19 Jun 2015 19:14:31 +0000

Error: 1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ')' at line 3

IP Address: 37.156.136.162 - /index.php?app=nexus&module=payments&cat=4

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mySQL query error: SELECT count(*) as count

FROM nexus_packages

WHERE p_store=1 AND ( ( FIND_IN_SET(4,p_member_groups) ) OR ( p_member_groups='*' ) ) AND p_group IN(  )

;

.--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.

| File                                                                       | Function                                                                      | Line No.          |

|----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------|

| admin/applications_addon/IPS/nexus/modules_public/payments/store.php       | [public_nexus_payments_store].viewStore                                       | 104               |

'----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'

| admin/sources/base/ipsController.php                                       | [public_nexus_payments_store].doExecute                                       | 306               |

'----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

از چه نسخه ای از IPB و IP.Nexus استفاده می کنید؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام دوست گرامی.نسخه 1.5.8 نال شده مشکل داره که قبلا من و اقای نجفلو فیکس کدشو تو یه تاپیک قرار داده بودیم ولی تو بسته اعمال نکرده بودم.

http://ipsfarsi.com/topic/15861-%D8%AE%D8%B7%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%B3-%D8%AF%D8%B1-ipnexus/

شما بهتره از نسخه ی 1.5.9 استفاده کنید.همون نسخه ی 1.5.9 retail ه مشکلات این مدلی نداره

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.