رفتن به مطلب

ایمیل تایید ارسال نشدن برای کاربران

ارسال‌های توصیه شده

هر کی تو انجمن من عضو میشه ایمیل تایید براش نمیره 

از email tester یک بار تست کردم برای یاهوو توی اسپم رفت ولی برای جیمیل اصلا نمیره 

به مدیر سرور گفتم اونا چک کردن و از سرور ایمیل فرستادن مشکلی نداشت 

حالا من باید چی کار کنم ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز شما اگر PHP بلدی از این لینک آموزش ارسال ایمیل از PHP هست

http://php.net/manual/en/function.mail.php

جدا از IPB تست کن ببین نمیره مشکل صد درصد از هاست هست اگر نه با آقای نامنی در ارتباط باش همچین مشکلی در IPBFarsi هستش همین الان .....

لینک ارسال

دوست عزیز شما اگر PHP بلدی از این لینک آموزش ارسال ایمیل از PHP هست

php بلد نیستم

جدا از IPB تست کن ببین نمیره مشکل صد درصد از هاست هست اگر نه با آقای نامنی در ارتباط باش همچین مشکلی در IPBFarsi هستش همین الان .....

ایمیل از سرور ارسال شده

اما از طریق IPB نتونستم

اقای نامی هم که نمیشه باهاش حرف زد پیام خصوصی بدیم ناراحت میشه ندیم بهتره والا  

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

مشکل اینجا به خاطر Environment اینجا هست و به مشکل ایشون ربطی نداره.

از email tester یک بار تست کردم برای یاهوو توی اسپم رفت ولی برای جیمیل اصلا نمیره به مدیر سرور گفتم اونا چک کردن و از سرور ایمیل فرستادن مشکلی نداشت

ببینید IPB از IP سرور شما برای ارسال استفاده می کنه. خود IPB از محیط یا IP جداگانه ای استفاده نمی کنه. اگر که توی اون سایت ها به spam ارسال می شه مشکل از سرور هست و هیچ ربطی به IPB نداره. اینکه سرورتون فرستاده مشکلی نداشته ببینید IP ارسالی همونی بوده که IP شما هست !!!

به هر حال کاری نیست که بشه از طریق IPB حلش کرد.

لینک ارسال

ببینید IPB از IP سرور شما برای ارسال استفاده می کنه. خود IPB از محیط یا IP جداگانه ای استفاده نمی کنه. اگر که توی اون سایت ها به spam ارسال می شه مشکل از سرور هست و هیچ ربطی به IPB نداره. اینکه سرورتون فرستاده مشکلی نداشته ببینید IP ارسالی همونی بوده که IP شما هست !!! به هر حال کاری نیست که بشه از طریق IPB حلش کرد.

ممنون 

ببینید IPB از IP سرور شما برای ارسال استفاده می کنه. خود IPB از محیط یا IP جداگانه ای استفاده نمی کنه. اگر که توی اون سایت ها به spam ارسال می شه مشکل از سرور هست و هیچ ربطی به IPB نداره. اینکه سرورتون فرستاده مشکلی نداشته ببینید IP ارسالی همونی بوده که IP شما هست !!!

حالا فعلا از کجا میتونم ارسال ایمیل برای تایید کاربران رو بردارم ؟ از کدوم قسمت باید این کارو بکنم ؟ 

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
حالا فعلا از کجا میتونم ارسال ایمیل برای تایید کاربران رو بردارم ؟ از کدوم قسمت باید این کارو بکنم ؟ 

برای حذف برداشتن تایید ایمیل :

new registration email validation   رو در پنل سرچ کنید و روی none تنظیم کنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...