رفتن به مطلب

راهنمایی برای سایت جدید

محسن اسماعیلی

ارسال‌های توصیه شده

سلام :)

من میخوام یک سایت با موضوع آی تی (آموزش ها و بحث و پرسش و پاسخ حل مشکلات) و بازی (بازی های آنلاین و دانلود و...) راه بندازم، میخوام که فقط از IPB استفاده کنم و از وردپرس و ... دیگه (اگر مجبور نشدم) استفاده نکنم. من الان به این بخش ها برای سایتم نیاز دارم:

1) یک صفحه Intro برای صفحه اول سایت

2) یک انجمن که دارای بلاگ هم باشه (اصلا میتونم روش بلاگ هم سوار کنم؟! :-/ )

3) یک CRM برای ارتباط با مشتری هام (فکر کنم از WHMCS بتونم استفاده کنم. اگر نظری دارید بگید لطفا ;) )

الان سوال هایی که دارم:

1) آیا از IPB نسخه 4 استفاده کنم و یا نه! از نسخه 3؟

2) صفحه Intro رو به چه صورت طراحی کنم؟ آیا میشه با IPB کاری انجام داد براش؟

3) آیا میتونم روی IPB یه بخش بلاگ ایجاد کنم (فقط افرادی که تایین میکنم بتونن داخلش مطلب بنویسن)؟

4) مد ها و هوک هایی که برای بالا بردن امنیت سیات باید استفاده کنم چه چیزاییه؟

5) اگر نام مناسبی هم برای سایت مدنظرتونه رو لطفا بگید:D چون قبلا یه اسم توپ میخواستم بزارم که یکی از دوستای نامردم رفت دامینشو گرفت (فقط برای اذیت کردن).

ببخشید که یکم سوالات زیاد شد. اگر راهنمایی کنید منت میزارید :)

مرسی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

100% IPS 4 بهتره الانم که رسما معرفی شد .....

صفحه اینترو یا همون ایندکس :D  دربارش صحبت میکنیم ..... 

http://ipsfarsi.ir/topic/18320-%D8%A2%D8%B1%D8%B4%DB%8C%D9%88-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%A9%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AA%DB%8C%D9%85/

بلاگ ! شما دو راه داری یک : استفاده از IP.Blog که من استفاده نکردم نمیتونم نظر بدم ولی این مشخصه که صد درصد با IP.Board سازگاره و دوم : وردپرس که من طرفدار پرو پا قرصشم که عالیه دیگه ........ شما میتونی کنار IPB وردپرس نصب کنی فقط به PHP , MySQL ,GD نیاز داره .....

ای پی بی یکی از اصلی ترین اهدافش امنیت هست هوک نمیخواد ...... 

http://ipsfarsi.ir/topic/18279-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-IPS-community-suite-408-nulled-by-ipbmafia/?view=getnewpost

این بدون باگ ترین نسخه موجود هست

نام که من نمیدونم ولی یک اسم از خود PC مثل MyComputer و ..... میتونه خوب باشه 

کوچکترین .... ZeroBurnner

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

1) آیا از IPB نسخه 4 استفاده کنم و یا نه! از نسخه 3؟

نسخه 3 استفاده کنید.

2) صفحه Intro رو به چه صورت طراحی کنم؟ آیا میشه با IPB کاری انجام داد براش؟

با نصب مد IP.Content می شه ولی بدون نصب اون توصیه می شه که جدا انجام بدید.

3) آیا میتونم روی IPB یه بخش بلاگ ایجاد کنم (فقط افرادی که تایین میکنم بتونن داخلش مطلب بنویسن)؟

بله امکانش هست.

4) مد ها و هوک هایی که برای بالا بردن امنیت سیات باید استفاده کنم چه چیزاییه؟

جواب داده شد.

لینک ارسال

در این مواردی که شما نوشتید، محدودیتی برای 4 وجود ندارد؛ همه موارد در سوییت 4 موجود هست (همچنین در 3.4 هم ایضا). اگر نیازهای شما فقط همین موارد باشه می‌تونید از 4 استفاده کنید؛ مگر اینکه نیازهای دیگه هم باشه که باید صبر کنید تا مدهاش برای 4 نوشته بشه.

شما الآن میاین و از نسخه 3.4 استفاده می‌کنید و به مشکلی برمی‌خورید / این مشکل رو در اینجا مطرح می‌کنید و پاسخ می‌گیرید یا با یه سرچ به پاسخ می‌رسید. ولی وقتی از 4 استفاده کنید و به مشکل بر بخورید احتمالا اولین کسی هستید که به مشکل می‌خوره و مشکلش باید رفع بشه. ممکنه که مشکل سریع حل بشه ولی احتمال زیاد اینه که زمان بیشتری رو باید صرف رفه مشکلات نوظهور کنید.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
آقای نامنی یعنی هنوز استفاده از نسخه 4 توصیه نمیشه؟

هنوز که هنوزه نه ! باگ هایی که توی بخش Bug tracker هست نشون می ده هنوز مناسب نیست

لینک ارسال

مرسی از همه دوستان :) من هاست انجمن ام از هاست فایلم جداست، الان چطوری میتونم فایل هایی که کاربرا آپلود میکنم رو به هاستم منتقل کنم؟ (اتوماتیک منظورمه) در IPB4 این امکان از طریق تعریف FTP امکان پذیره، ولی در سری 3 ندیدم. در 3 به چه صورت میتونم این کار رو کنم؟

مرسی

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

پیوست ها رو نمی تونید ولی فایل های داخل IP.Downloads چنین امکانی داره.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...