رفتن به مطلب

پیام خصوصی اما در ساختار انجمن!


ارسال های توصیه شده

سلام.میخاستم ببینم آیا همچین امکانی وجود داره که یک تاپیکی که توسط یک کاربر بازمیشه در ابتدای امر فقط توسط مدیر انجمن قابل رویت باشه و بعد اگه مدیر انجمن بخاد اون رو عمومی کنه؟

منظورم اینه که در بین کلیه تاپیک های عمومی و غیره ، کاربر بتونه این قابلیت رو داشته باشه که تاپیکی رو که داره ایجاد میکنه عمومی در نظر بگیره و یا اینکه خصوصی و حتی بعد از اینکه انتخاب کرد خصوصی باشه تصمیم بگیره که چه کسی غیر از خودش بتونه این تاپیک رو ببینه.

ممنون از راهنماییتون.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

برای اینکه اول مدیریت بتونه تاپیک رو ببینه و بعد سایر کاربرها میشه نمایش تاپیک در اون انجمن رو با تایید مدیر ست کرد

 

و اینکه کاربر مشخص کنه چه کسایی ببینن فکر نمیکنم بشه ( احتمال داره با هوک یا مد امکان پذیر باشه که در حد احتمال 10% توی ذهنم هست و زیاد مطمئن نیستم که هوک مورد نظر من قابلیتش این باشه یا نه)

اما به صورت کلی میشه کارب کرد که یک گروه مشخص بتونن اون تاپیک رو ببینن

 

باید به این صورت باشه که شما یه انجمن اختصاصی برای یک گروه بزنید ( اینطوری فقط یه گروه خاص میتونه تاپیک های اون انجمن رو ببینه)  و ارسال تاپیک رو وابسته به تایید مدیر کنید....

اینطوری اول تاپیک مورد نظر رو مدیر میبینه   اگر تایید کرد اونوقت فقط اعضای گروهی که به انجمن مذکور دسترسی دارن میتونن ببینن

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    • هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
×
×
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.