رفتن به مطلب

ارور فایل های php تو کل انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام خدمت همه

انجمن من دچار مشکل شده به ادرس هر فایل php که میرم ارور مشاهد می کنم برای همین ادرس ادمین پیچ و یورز هاست و چیزای دیگه به راحتی مشخص میشه فعلا ادرس برخی از فولدر ها را عوص کردم تا معلوم نشه

برای شما عکس میزارم تا بهتر متوجه بشید

post-3909-0-93216200-1434204086_thumb.pn

به پشتیبانی میزبان خودم گفتم در جواب بنده گفتن :

این ارور PHP هست. فایلهایی که نامبرده موجود نیست و باعث ارور شده. باید فایل های مورد نیاز رو آپلود کنید تا مشکل برطرف بشه. 
شاید در سرور قبلی این ارور ها از سرور غیر فعال شده بود و نمایش داده نمیشد؛
نمایش ندادن ارور دلیل بر وجود عدم مشکل نیست !
شاید نبود آنها مشکل خاصی برای شما به وجود بیاورد؛
یا کد مربوط به اینکلود این فایل را حذف کنید یا فایل های خالی با نام و آدرس ذکر شده بسازید که ارور ندهد. 

..

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

فایل های IPB رو دوباره آپلود کنید. فایل های نامبرده شده از سرورتون حذف شدن.

لینک ارسال

با سلام :)

فایل های IPB رو دوباره آپلود کنید. فایل های نامبرده شده از سرورتون حذف شدن.

اینکاری که شما گفتید انجام دادم اما مشکل حل نشد ! فقط روی این سرور این مشکلو دارم به نظر شما ممکنه که از تنظیمات سرور باشه ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من نمی دونم چه مشکلی در آپلود بوده ولی نگاه کنید این فایل باید در مسیر زیر در host شما باشه :

https://persian-cyber.org/forum/ips_kernel/PEAR/Text/Diff/Renderer/ipsunified.php

که وجود نداره یعنی به درستی فایل ها آپلود نشدن. فایل ipsunified.php خودتون انتقال به مسیر بالا بدید.

لینک ارسال

من نمی دونم چه مشکلی در آپلود بوده ولی نگاه کنید این فایل باید در مسیر زیر در host شما باشه :

https://persian-cyber.org/forum/ips_kernel/PEAR/Text/Diff/Renderer/ipsunified.php

که وجود نداره یعنی به درستی فایل ها آپلود نشدن. فایل ipsunified.php خودتون انتقال به مسیر بالا بدید.

کپی کردم اصلا سیو نشد ! چون که بود ممکنه بخاطره سرور باشه ؟!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

به سرورتون بگید که این فایل وجود داره. احتمالا به خاطر قوانین mod_security این فایل بلاک می شه.

لینک ارسال

به سرورتون بگید که این فایل وجود داره. احتمالا به خاطر قوانین mod_security این فایل بلاک می شه.

فقط مشکل این فایل نیست الان چک کردم این فایل وجود داره من اسم پوشه ips_kernel عوض کردم حتی index.php ارور میده

و طبق اموزش هایی که شما برای امنیت گفته بودید http://s6.picofile.com/file/8193532950/Snapshot_2015_06_13_223149.png

Enable open_basedir هست !!!!! ؟؟؟؟؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
Enable open_basedir هست !!!!! ؟؟؟؟؟

فعال بودنش باعث چنین خطایی نمی شه. مشکل از تنظیمات امنیتی سرور تون هست و متاسفانه من بیشتر از این نمی تونم کمک کنم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.