رفتن به مطلب

مشکلات بعد از مهاجرت

IPLike

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

بنده میخام یک انجمن رو به این نوع انجمن تغییر بدم.انجمن مبدا رو با استفاده از اپلیکیشنی که دوستان معرفی کردند و راهنمایی های که گذاشته شده، انتقال دادم و همه محتواها و غیره انتقال پیدا کردند.منتها در برخی پست های انجمن فعلی من اشکالاتی وجود داره و یا کدهای نامربوطی قرار داره مثل این پست:

http://www.iforum2.t-pasokhgoo.ir/index.php?/topic/1177-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D9%81%D9%82%D9%87/#entry3536

البته تنها قسمتی که نتونستم انتقال بدم شکلک ها بود که فعلا بحثم سر اونها نیست بلکه بحثم در مورد تگ های سایز فونت و غیره است. در مورد شکلک ها در ادامه میپرسم.

ممنون از دوستان

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

توی vb شما برای عناوین انجمن هاتون به جای استفاده از css از کد html استفاده کردید که روش غیر استانداردی هست. زمانی که تبدیل شده به IPB کدهای html در اون قسمت به صورت عادی نمایش داده می شن. که دو راه هست. یکی با استفاده از دیتابیس اون ها رو پاک کرد و یکی دیگه دستی خودتون پاک کنید.

در مورد مطالب درون پست هاتون توی vb مدهای مربوط به ظاهر پست ها رو غیر فعال کنید و بعد تبدیل کنید.

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

من پس از تلاش دوباره برای انتقال انجمن این بار هر چی تلاش کردم نتونستم شکلک ها رو انتقال بدم.و یا آواتار ها رو وقتی میخام تلاش کنم آواتار ها رو انتقال بدم این پیام رو میده که جلوی اون یه فیلد خالی هست :

The path to the folder where your custom profile pictures/avatars are saved (no trailing slash - usually /path_to_vb/customprofilepics or /path_to_vb/customavatars):

تو این فیلد دقیقا چی باید بنویسم؟هر چی آدرس وی بی رو میدم قبول نمیکنه...لطفا یه مثال بزنید.ممنون

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

به این طریق باید بدید

/home/ipbfarsi/public_html/customavatars

آدرس کامل باید باشه.

لینک ارسال

ممنون از پاسختون

برای شکلک ها با وجود اینکه این موضوعی که شما فرمودید رو رعایت کردم اما این ارور میاد:

System Error

Your remote emoticons path is not readable.

و همچنین در هنگام کانورت Topic Ratings با ارور زیر مواجه میشم:

Driver Error

There appears to be an error with the database.

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

You can try to refresh the page by clicking here

در واقع یه تعدادیشون تبدیل میشن اما ظاهرا به وسطهای کارش که میرسه همین ارور میاد.یعنی در ستون مربوط به سورس عدد 677 مینویسه اما در ستون مربوط به local row مینویسه 279.

در هنگام تبدیل attachment یک سوال میپرسه جواب اینو چی بدم بهتره؟ در دیتابیس ذخبره شود یا خبر؟در فیلد زیر چه بنویسم.

The path to the folder where attachments are saved (no trailing slash - if using database storage, enter "."):

آقت وحید واقعا ببخشید که این همه زیاد شد و اسباب زحمت...دفعه قبل این مشکلات رو نداشت و فقط شکلک ها درست نمیشد اما این بار اینا هم اضافه شد...

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

خواهش می کنم :)

Your remote emoticons path is not readable.

این خطا به دو علت هست یکی آدرس غلطه یا اینکه سطح دسترسی اون پوشه به طریقی هست که امکان خوندن نداره. سطح دسترسی رو 775 یا 775 بگذارید.

در مورد خطای Driver Error درون پوشه cache فایل های خطای sql با پسوند cgi هست. شما دو تای آخر رو اینجا قرار بدید.

The path to the folder where attachments are saved (no trailing slash - if using database storage, enter "."):

مکان پوشه ای که فایل های پیوست شما ذخیره هستن.

لینک ارسال

خواهش می کنم :)

این خطا به دو علت هست یکی آدرس غلطه یا اینکه سطح دسترسی اون پوشه به طریقی هست که امکان خوندن نداره. سطح دسترسی رو 775 یا 775 بگذارید.

برای آیندگان: آدرس اون محلی که شکلک هاتون در وی بی ذخیره شده رو به سبک http://ipsfarsi.com/topic/18234-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA/#entry59898بدید و اینکه دقت داشته باشید که سطح دشترسی درست تنظیم شده باشه 775 خوبه...

در مورد خطای Driver Error درون پوشه cache فایل های خطای sql با پسوند cgi هست. شما دو تای آخر رو اینجا قرار بدید.

مکان پوشه ای که فایل های پیوست شما ذخیره هستن.

به صورت پیشفرض در دیتابیس هست (اگه وی بی تون تغییر نداده باشن) یعنی میتونید نقطه بذارید و از این مرحله رد بشید.

همچنین این مسیر رو هم میتونید ببینید:

Admin CP -> Settings -> Options -> Version Info and Other Untouchables -> File Attachment Path

ممنون آقا وحید.خطای درایور ارور رو هم در اینجا قرار میدم:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Date: Sun, 26 Jul 2015 18:40:34 +0000
 Error: 1366 - Incorrect integer value: '' for column 'rating_member_id' at row 1
 IP Address: ******** - /admin/index.php?adsess=************&app=convert&module=board&section=vbulletin
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 mySQL query error: INSERT INTO topic_ratings (`rating_tid`,`rating_member_id`,`rating_value`,`rating_ip_address`) VALUES(1,'',5,'*******.5.54')
 .--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.
 | File                                                                       | Function                                                                      | Line No.          |
 |----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------|
 | admin/applications_addon/IPS/convert/sources/lib_board.php                 | [db_main_mysql].insert                                                        | 3351              |
 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
 | admin/applications_addon/IPS/convert/modules_admin/board/vbulletin.php     | [lib_board].convertTopicRating                                                | 2275              |
 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
 |                                                                            | [admin_convert_board_vbulletin].convert_topic_ratings                         |                   |
 | admin/applications_addon/IPS/convert/modules_admin/board/vbulletin.php     | [].call_user_func                                                             | 205               |
 | admin/sources/base/ipsController.php                                       | [admin_convert_board_vbulletin].doExecute                                     | 306               |

ضمنا آقا وحید اینکه بعضی ستون های منبع با بعضی ستون های لوکال عددشون فرق داره عیبی نداره؟

یعنی مثلا میزان پیام خصوصی های یا personal conversation این دو عدد تفاوت زیادی دارن هر چند که در حین تبدیل ارور نداد.

همچنین من وی بی سئو رو حذف نکردم.این کار مشکلی ایجاد میکنه یا مشکل فعلی از اون نیست؟(به دلایلی که شرحش مفصله فعلا نمیشه وی بی سئو رو حذف کرد)

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

مشکل شما توی نسخه جدید تبدیل کننده ظاهرا برطرف شده ولی به علت اینکه کسی نیست که در اختیار عموم قرار بده فعلا امکان اینکه شما دانلود کنید نیست.

ضمنا آقا وحید اینکه بعضی ستون های منبع با بعضی ستون های لوکال عددشون فرق داره عیبی نداره؟

امکانش هست که تبدیل نشده باشن!

همچنین من وی بی سئو رو حذف نکردم.این کار مشکلی ایجاد میکنه یا مشکل فعلی از اون نیست؟(به دلایلی که شرحش مفصله فعلا نمیشه وی بی سئو رو حذف کرد)

قبل از تبدیل حتما غیر فعال کنید تا اون اسکریپتی که مال IPB هست برای انتقال آدرس ها عمل کنه سپس اون کدهایی که من در انجمن قرار دادم رو برای کسایی که vbseo دارن توی htaccess باید دقرار بدید تا بازدید هاتون کمتر افت کنه.

لینک ارسال

قبل از تبدیل حتما غیر فعال کنید تا اون اسکریپتی که مال IPB هست برای انتقال آدرس ها عمل کنه سپس اون کدهایی که من در انجمن قرار دادم رو برای کسایی که vbseo دارن توی htaccess باید دقرار بدید تا بازدید هاتون کمتر افت کنه.

میشه بفرمایید که اون توضیحات رو کجا قرار دادید؟ من گشتم متوجه منظورتون نشدم.لطفا لینک بدید.ممنون

لینک ارسال

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...