رفتن به مطلب

نسخه 4 مشکل امنیتی داره ؟

ارسال‌های توصیه شده

ایا نسخه 4 مشکل امنیتی داره ؟

این مشکل امنیتی بزرگه ؟ و خطر ناک ؟ که نشه بهش اعتماد کرد و همیشه ترس از امنیت داشته باشیم ؟ 

یا تا این حد هم نیست ؟

اگه فقط باگ نرم افزاریه که مشکل امنیتی رو به وجود نمیاده اشکال نداره به نظرم ، اونا تو نسخه رسمیش درست میشه و ما هم بروزش میکنیم 

درست میگم ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

تا الان که باگی امنیتی که براش کسپلویت هم نوشته شده باشه تا الان وجود نداره. تا الان هم باگ آنچنانی گزارش نشده. تا الان 4 تا باگ امنیتی بوده که دو تاش توسط گروه IPBFarsi گزارش شده و رفع شده. ولی خوب به برنامه ای که هنوز معرفی رسمی نشده به نظر من نمی شه این اعتمادی که به نسخه 3 داریم به نسخه 4 هم داشته باشیم.

لینک ارسال

تا الان که باگی امنیتی که براش کسپلویت هم نوشته شده باشه تا الان وجود نداره. تا الان هم باگ آنچنانی گزارش نشده. تا الان 4 تا باگ امنیتی بوده که دو تاش توسط گروه IPBFarsi گزارش شده و رفع شده. ولی خوب به برنامه ای که هنوز معرفی رسمی نشده به نظر من نمی شه این اعتمادی که به نسخه 3 داریم به نسخه 4 هم داشته باشیم.

درست

شدنی هست مایی که الان داریم از نسخه 4 استفاده میکنیم و نال شده هم هست بعدا بعد از معرفی رسمیش اینو بروز کنیم به نسخه اصلی ؟ 

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
شدنی هست مایی که الان داریم از نسخه 4 استفاده میکنیم و نال شده هم هست بعدا بعد از معرفی رسمیش اینو بروز کنیم به نسخه اصلی ؟

منظورتون از نسخه اصلی چیه ؟

لینک ارسال

منظورتون از نسخه اصلی چیه ؟

نسخه اصلی 4 که خود IPS معرفی میکنه 

البته نه خریداری شدش بلکه نال شده

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
نسخه اصلی 4 که خود IPS معرفی میکنه

فکر می کنم شما بد متوجه شدید. الان همین هایی نسخه هایی که شما دارید استفاده می کنید توسط خود شرکت IPS نوشته شده. منظور از معرفی نکرده این نیست که کس دیگه ای می نویسه یا چیز دیگه، منظور اینه که خودش شرکت IPS به امر واقف هست که هنوز این محصول آماده استفاده به صورت کامل نیست!! شما حتی الانش هم که این نسخه کامل نشده به راحتی می تونید از نسخه 3 ارتقا بدید به نسخه 4 چه برسه به نسخه 4 که بخوان بروز بشن :)

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...