رفتن به مطلب

ارتقا انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام.

1- میخاستم ببینم اگه من الان برای تست از نشخه نال استفاده کنم و یه سری مطلب توی اون بریزم میتونم بعدا بدون اینکه مطالبم یا هر قسمت از انجمن رو از دست بدم، انجمن رو به نسخه اورجینال اون تغییر بدم؟ یعنی لایسنس دار منظورم هست؟

2- اگه آی پی بی رو بخری ، فقط یکبار کافیه یا باید هر سال تمدید بشه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

1- میخاستم ببینم اگه من الان برای تست از نشخه نال استفاده کنم و یه سری مطلب توی اون بریزم میتونم بعدا بدون اینکه مطالبم یا هر قسمت از انجمن رو از دست بدم، انجمن رو به نسخه اورجینال اون تغییر بدم؟ یعنی لایسنس دار منظورم هست؟

تقاوت نسخه نال به غیر نال سر اینه که توی نسخه نال لینک IPS وجود نداره همین! پس تغییری خاصی نیست وقتی IPB رو خریدید کافیه فایل ها رو جایگزین کنید همین.

2- اگه آی پی بی رو بخری ، فقط یکبار کافیه یا باید هر سال تمدید بشه؟

قیمت خرید که می خرید یکبار در کل هست ولی برای دریافت بروزرسانی ها و استفاده از بخش فایل های IPS و پشتیبانی از طریق ticket مبلغ 25 دلار برای هر 6 ماه پرداخت باید بشه. اگر قصد خرید تا زمان اومدن IPS4 صبر کنید که ضرر نکنید.

موفق باشید

لینک ارسال

آقا من الان باید یه انجمن راه بندازم.خب از طرفی اگه با 3.4.8 راه بندازم ممکنه بعدا که 4 میاد کلی مشکلات بر بخورم و ظاهرا نمیشه ارتقا درست و حسابی هم داد.از طرفی با 4 هم که نمیشه زد و میگن به بلوغ نرسیده.پس چیکار کنم؟ ضمن اینکه بدونید من وقتی با این نسخه بزنم بعدا باید مدیریت این رو به مدیرای دیگه انجمنم یاد بدم.بعد وقتی 4 میاد باید دوباره اون رو هم یاد بدم و خیلی کارم زیاد میشه.خب بالاخره چیکار باید کرد؟

معلوم هست که کی این 4 پایدار میشه و مدهاش میاد؟ حداقل یه زمان بگید تا من تا اون زمان کارهای دیگمو انجام بدم ببینم میتونم خودمو برسونم به 4 یا نه...

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
آقا من الان باید یه انجمن راه بندازم.خب از طرفی اگه با 3.4.8 راه بندازم ممکنه بعدا که 4 میاد کلی مشکلات بر بخورم و ظاهرا نمیشه ارتقا درست و حسابی هم داد.از طرفی با 4 هم که نمیشه زد و میگن به بلوغ نرسیده.پس چیکار کنم؟

خول الان راه انداز کنید هر موقع نسخه 4 بیاد و به صورت نهایی معرفی بشه بر عکس اون چیزی که گفتید به مشکل بر می خورید به مشکل بر نمی خورید و راحت ارتقا می دید. اینکه می گن به بلوغ نرسیده به این خاطره که باگ داره و مد براش کم هست اگر می تونید با این مساله کنار بیاید نسخه 4 رو نصب کنید.

معلوم هست که کی این 4 پایدار میشه و مدهاش میاد؟ حداقل یه زمان بگید تا من تا اون زمان کارهای دیگمو انجام بدم ببینم میتونم خودمو برسونم به 4 یا نه...

خود شرکت IPS نمی دونه چه برسه به من :) !

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.