رفتن به مطلب

دلیل عدم استقبال از IPB 4 چی میتونه باشه؟

ارسال‌های توصیه شده

دلیل عدم استقبال از IPB 4 چی میتونه باشه؟

دوستان بدون هیچگونه تعصب و جبهه گیری پاسخ دهند و واقعیت را بپذیرند که استقبالی از IPB 4 نشد

حالا ممکنه بعضی ها دلیل را نبود مدها و هوک ها و قالب ها برای این نسخه بدانند

اما کلی که نگاه کنید مبینید اینها نمیتواند دلیل کافی باشد

نظر شما چیست؟؟

لینک ارسال

این موضوع چند روز پیش بحث شده دربارش ....

IPB4 هنوز به بلوغ کامل نرسیده نه Hook هست براش نه قالب هست آنچنان چون نسخه بتاست ...

ولی در آینده استقبال میشه

لینک ارسال

دورد

هنوز خیلی زوده که جبه بگیرید دوست عزیز

من کل زندگی مجازی ام رو با اسکریپت ها کار کردم

IPS 4 یکی از بی نظیر ترین اسکریپت هایی هست که تو عمرم دیدم

لینک ارسال

سلام دوست عزیز

اتفاقا از نسخه 4 استقبال خوبی شده ، تا همین الان هم مد ها و قالب های خوبی براش نوشته و طراحی شده

دلیل اینکه فعلا آپگرید نمیکنند دوستان نوشتن ، فکر میکنم تا اواسط تابستان به طور رسمی معرفی بشه

لینک ارسال

با توجه به اینکه ورژن استیبل هنوز رسما ریلیز نشده ولی با این وجود تا الآن 7 صفحه در اینجا سایت های خودشون رو که به 4 تبدیل کردن معرفی کردن:

http://community.invisionpower.com/topic/410265-show-us-your-IPB-4-sites/

سایت بزرگ هم توشون هست ولی ف هست ظاهرا :D

لینک ارسال
  • بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

دوستان بدون هیچگونه تعصب و جبهه گیری پاسخ دهند و واقعیت را بپذیرند که استقبالی از IPB 4 نشد

من نمی دونم شما چه جوری به این نتیجه رسیدید که استقبال نشده ولی کاربران خارجی خیلی خیلی استقبال کردن. وضعیت ما ایرانی ها فرق می کنه. برای ما ایرانی ها خیلی کم پیش میاد که performance مهم باشه. همه دنبال قالب و ظاهر هستن در نتیجه با توجه به تاپیکی که زدم من از ایجاد جو نامناسب جلوگیری کردم. معمولا ما ایرانی ها به چیزایی که خارجی ها احترام میگذارن احترام نمیگذارن نمونش خود شما . من چندین بار بهتون گفتم که کپی رایت رو حذف کردید برگردونید شما هم توجه نکردید خوب این یه مدلی هست که نشون می ده که ما ایرانی ها چقدر فرق داریم و مثل شما ندونسته میایم یک حرفی می زنیم و می ریم.

مورد بعدی هم اینکه وقتی این نسخه هنوز به صورت رسمی معرفی برای استفاده نشده خود IPS توصیه نمی کنه برای سایت LIVE استفاده کنید چطوری باید به صورت عمومی استفاده بشه یا بقول شما استقبال بشه!

وقت خوش موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...