رفتن به مطلب

سوالاتی درمورد تبدیل به IPB

ارسال‌های توصیه شده

با سلام بعد از بررسی هام دیدم رابط کاربری IPB نسبت به vb برای کاربران بهتر است!

میخواستم انجمنمو به ای پی بی تبدیل کنم

حجم دیتا بیس حدودا 200 الی 300 مگ هست 

بعد از تبدیل ممکن است چه مشکلاتی پیش بیاید؟تا خودمو براش اماده کنم :DD:

هاست بنده نیز با مشخصات زیر است 

4g ram 

4core cpu

از پارس پک تهیه کرده ام بیشترین مصرف مال VB بود 

سرعت ای پی بی در این هاست بیشتر است یا وی بی؟ 

با تشکر

همجنین این راهنمای کاربران تازه که روی این انجمن هست و قسمت هارو معرفی میکنه هک خاصی هست در انجمن وجود دارد ؟ با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

وقت بخیر

من موضوع شما از انجمن گفت و گو آزاد انتقال دادم به بخش سوالات و مشکلات. فقط قبل از اینکه جوابتون رو بدم یک سوالی دارم از خدمت تون که خیلی برای ما مهم هست.

ما می بینیم که 90 درصد کاربرانی که از سایت های پشتیبانی انجمن ساز vb به انجمن پشتیبانی IPB میان نمی تونن جای درستی برای ارسال تاپیک شون که کمک در مورد IPB هست پیدا کنن. آیا اسم انجمن سوالات و مشکلات که در صفحه نخست انجمن وجود داره دارای ابهام هست یا معنی رو نمی رسونه یا چیز دیگه ای هست ؟ این سوال رو به این دلیل میپرسم که شما هم در یک انجمن نادرست تاپیک زدید و اتفاقا از vb استفاده می کنید.

بعد از تبدیل ممکن است چه مشکلاتی پیش بیاید؟تا خودمو براش اماده کنم :DD:

معمولا کاربران نمی تونن به درستی تبدیل کنن که کاراکتر ها تبدیل به حروف ناخوانا می شه. برای رفع مشکل کافیه عبارت مقابل رو در انجمن جستجو کنید : "مشکل انتقال vb" و "مشکل تبدیل vb"

سرعت ای پی بی در این هاست بیشتر است یا وی بی؟

همه چیز بستگی داره ولی مطمئنا IPB از performance بهتری برخوردار هست.

همجنین این راهنمای کاربران تازه که روی این انجمن هست و قسمت هارو معرفی میکنه هک خاصی هست در انجمن وجود دارد ؟ با تشکر

خیر. امکان ساخت چنین چیزی با استفاده از کدهای خود IPB بدون استفاده از مد هست.

موفق باشید

لینک ارسال

با سلام :)

وقت بخیر

من موضوع شما از انجمن گفت و گو آزاد انتقال دادم به بخش سوالات و مشکلات. فقط قبل از اینکه جوابتون رو بدم یک سوالی دارم از خدمت تون که خیلی برای ما مهم هست.

ما می بینیم که 90 درصد کاربرانی که از سایت های پشتیبانی انجمن ساز vb به انجمن پشتیبانی IPB میان نمی تونن جای درستی برای ارسال تاپیک شون که کمک در مورد IPB هست پیدا کنن. آیا اسم انجمن سوالات و مشکلات که در صفحه نخست انجمن وجود داره دارای ابهام هست یا معنی رو نمی رسونه یا چیز دیگه ای هست ؟ این سوال رو به این دلیل میپرسم که شما هم در یک انجمن نادرست تاپیک زدید و اتفاقا از vb استفاده می کنید.

با سلام

دلیل من این بود که فعلا نسخه IPB رو انتخاب نکردم که 4 باشه یا 3.4 

انجمن های مشکلات هم نوشته شده مشکلات پیرامون نسخه 3.4 و 4 ! که بنده که از وی بی استفاده میکردم ربطی به هیچ کدوم از این دو مورد نبوده باقی انجمن ها هم ربط کلی نداشت به سوالم برا همین گفت گوی ازاد رو انتخاب کردم  از اینکه انجمن سوالمو اشتباه انتخاب کردم پوزش میطلبم :) 

با تشکر از پاسح گویی شما

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...