رفتن به مطلب

مشکل بعد از انتقال vb

ارسال‌های توصیه شده

سلام بچه ها خسته نباشید

من انجمن یکی از دوستان را از vb.4 انتقال دادم به آی پی بی الان همه چیز درسته فقط متن های فارسی اینطوری شدن : قوانین تیــم

من کل پست هایی که مرتبط با این مشکلات بود رو خوندم هیچ کدوم کارمو حل نکرد یجا دیدم که نوشتید تو قسمت وارد کردن اطلاعات هاست  vb  بای کاکتر ست را لاتینا گذاشت من از آخرین ورژن کانورتر استفاده کردم که این بخشو اصلا نداشت آخرین فیلدی که داشت نام پیش فرض تیبل ها بود که باید vb_ وارد میشد . ممنون میشم کمک کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

من از آخرین ورژن کانورتر استفاده کردم که این بخشو اصلا نداشت

داره، امکان نداره نداشته باشه :

توی صفحه ای که داره اطلاعات بانک اطلاعاتی رو از شما می گیره نوشته Database Charset ! اول ببینید که دیتابیس vb تون collation های اون چی هست. اگر نمی تونید تشخیص بدید یک تصویر از جداول دیتابیس توی phpmyadmin قرار بدید.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

نسخه اشتباهی از converter رو شما دانلود کردید.

اونی که 13 داره آخرش رو باید دانلود کنید.

وقتی روی Start New بزنید آخرین بخش نوشته  Advanced Configuration (Click to view) که روی Click to view بزنید و اونجا charset رو وارد کنید.

بهتره که IPB رو دوباره نصب کنید. برای اینکه مطمئن بشید که همه چیز درست انتقال داره پیدا می کنه زمانی که انجمن ها رو تبدیل کردید چک کنید که درست تبدیل شده یا نه که زمان زیادی صرف تبدیل تاپیک ها نگذارید.

موفق باشید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

خب محتوای این فیلدو چی بذارم ؟ یوتی اف هشت یا لاتینا ؟

اگر جداول اصلی انجمن مثل پست ها و تاپیک ها latin1 هست که اون رو بگذارید اگر که مثل جداول blog تبدیل شدن به utf8 که باید utf8 رو بگذارید.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

برای vb باید خالی باشه . ممنون

توی همه تبدیل ها نمی شه خالی گذاشت. توی هر شرایطی متفاوت هست.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...