رفتن به مطلب

مطالب فارسی

lord_theone

ارسال‌های توصیه شده

دوست گلم یه کلمه بهتون میگم شاید این حرفو زیاد شنیدین.

هر خوشگلی یه عیبی داره....

ولی باید بهش اعتقاد داشته باشید

شما شاید از وی بی یا مای بی بی استفاده کرده باشید.چون من خودم زمانی ازشون استفاده میکردم میگم

آیا قالب های اونا کاملا بی عیب و نقصه؟

آیا خدمات اونا بدون کم و کسری هست؟

آیا حرفای من اشتباهه؟!!!!!!!!!!!

• پسند 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این انجمن یک مشکلی بزرگ داره که مطالب فارسی منبع خیلی کمه و راهنمایی کامل نیست (یعنی فقط بدرد کسایی که وارد هستند من وردپرس جوملا کار کردم mybb زیاد واقعا سخته با این انجمن کار کردن آموزشهاتون خیلی کمه)

این حرفو من به شما حق میدم چون خودمم روز اولی که اینجا اومدم خیلی گنگ بودم تا وقتی که با وردپرس اشنا شدم به طور مثال!

سیستم همه گیری مثل وردپرس رو با این سیستم مقایسه نکنید از نظر من چون پشتیبانی بزرگی داره ازش میشه اینجا دارید میبینید چند نفر دارن زحمت میکشن بدون هیچ حمایت مالی اما اولین کسی که وقت کنه از جمله خودم میخوام آموزش های تصویری نصب و راهندازی و اینجور چیزا رو که کاربر تازه میاد و گنگ میشه رو کامل میکنم تا وقت بکنم

من حتی برای دریافت تاریخ شسمی باید ارتقا کاربری میگرفتم

این حرفتون صحیح نیست که برای تست میخواید شمسی ساز نصب کنید اگر میخواید تستی ببینید خب روی همین انجمن هم شمسی ساز هست ارتقا کاربری کار سختی نیست همینطور که تایپیک میزنید میپرسید همینطورم یه تایپیک بزنید ارتقا پیدا کنید در ضمن این ارتقا که میگیرید در بیشتر انجمن های پشتیبانی من دیدم به اسم کاربر VIP پول از کاربر میگیرن برای دادن امکانات اینجا فقط خرجش یه تایپیکه اونم بخاطر جلوگیری از انتشار بی مورد فایل ها به اسم افرادی دیگه

یکی از ساده ترین مشکلات فارسی نبودن پنل مدیریت

هزار بار اشاره شده این مورد اما خب بازم حق با شماس منی که تازه داخل یه انجمن میرم زیاد به فکر سرچ کردن نیستم البته این عیب هم هست اما خب میشه با گذاشتن یه مطلب تو دید ازش جلوگیری کرد

مطمن باش اگر چیزی یاد گرفتم یا آموزش بدرد بخوری دیدم توی انجمن میزارم بقیه هم استفاده کنند

اینم از لطف شماس که آموزش میذارید هدف همه تو این انجمن همینه

• پسند 3
لینک ارسال

الان اگر سایتی راه انداختم بخاطر و مجانی دارم کار میکنم بخاطر اینکه درآمدی ازش ندارم و شرایط مالی خوبی ندارم فعلا و مطمن نیستم چقدر محبوب میشه مطمنا اگر محبوبیت پیدا کنه حتی درامدم نداشته باشه حداقل یک قالب میخرم الانم با این وجود یک افزونه برای وردپرس میخوام جعبه دانلود حاظرم پولهم بدم اینهم آدرس در خواستمه اگر کسی میتونه اینهم یک عکسی هست ازش

در بخش متفرقه تایپیک براش بزنید راهنماییتون میکنم اینجا درستش نیست برای ساخت جعبه دانلود آموزش داد

• پسند 2
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...