رفتن به مطلب

مطالب فارسی

lord_theone

ارسال‌های توصیه شده

اول از مدیران تشکر میکنم و کاربرهای فعال ولی واقعا این انجمن یک مشکلی بزرگ داره که مطالب فارسی منبع خیلی کمه و راهنمایی کامل نیست (یعنی فقط بدرد کسایی که وارد هستند من وردپرس جوملا کار کردم mybb زیاد واقعا سخته با این انجمن کار کردن آموزشهاتون خیلی کمه)

شاید بگید خوب مهم نیست هرکی حرفه ای و برنامه نویس هست میاد اینجا  ولی تا تعداد کاربرها بالا نرود و انجمنهای IPB برنامه نویسها سراغ این انجمن ساز نمیایند پس در نتیجه به پول کمتری دستیابی پیدا میکنید و دلسردی الان چندساله دارید فعالیت میکنید؟

من حتی برای دریافت تاریخ شسمی باید ارتقا کاربری میگرفتم 

حتی برای دریافت فارسی ساز بعدشم جواب این بود انجمنت اصلی نیست خوب عزیز اصلا بزار من نسبش کنم ببینم اون چیزی هست که میخوام

واقعا نمیدونم توی چه فکر هستید تجارت یا حرفه ای بودن؟

الانم جواب دادن برو css ادیت کن خوب دوست عزیز اگر بلد بودم هیچوقت نمیومدم پشت بزارم 

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حرفتون درست.

ولی بهتر نبود در بخش انتقادات و پیشنهادات این پست رو مطرح میکردین؟

شما هم لطف دارین.

باید با هم تلاش کنیم و با فعالیت مفید و مستمر ای پی بی رو به قله های موفقیت برسونیم 

شما میگین اموزش کمه مرجع ضعیفه درست.ولی پشتیبانی های بزرگ دیگه تنها مدیرانش باعث پیشرفتشون بوده؟

مطمئنا خیر. باید همه ما تمام تلاشمون رو بکنیم تا بهتر و موفق تر در این زمینه باشیم

به امید روز های اوج و قدرت برای تنها مرجع ای پی بورد در ایران.

موفق و پیروز باشید

ویرایش شده توسط Anonymous
  • پسند 2
لینک ارسال

بله دوست عزیز ولی تنها انجمن IPB اینجاست حرف شماهم کاملا درسته خوب اینجا جاش بود واقعا من دلسرد شدم ولی باز اومدم 

ولی شما حتی مای بی بی رو ببینید خیلی پیشرفتش بالاست

یکی از ساده ترین مشکلات فارسی نبودن پنل مدیریت

مطمئنا اگر تا الان توی این چندسال سیاست سایت اگر کاربرپسند روز بود خیلی هارو به خودشون جذب میکردن (یک چیز خیلی جالب از سایت اصلیشم میخوای چیزی دانلود کنی میگه ثبت نام کن تازه باید تاییدم بکنند تازه باید از خداش باشه که کاربر بیاد افزونه هاش تست کنه من توی هیچ مدیریت محتوایی ندیدم اینجوری باش چه وردرس چه جوملا چه مای بی بی)

مطمن باش اگر چیزی یاد گرفتم یا آموزش بدرد بخوری دیدم توی انجمن میزارم بقیه هم استفاده کنند

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

@lord_theone

سلام

به قول دوستمون جای این پست داخل این تاپیک نیست 

اما در مورد مواردی که اشاره کردید

اول از مدیران تشکر میکنم و کاربرهای فعال ولی واقعا این انجمن یک مشکلی بزرگ داره که مطالب فارسی منبع خیلی کمه و راهنمایی کامل نیست (یعنی فقط بدرد کسایی که وارد هستند من وردپرس جوملا کار کردم mybb زیاد واقعا سخته با این انجمن کار کردن آموزشهاتون خیلی کمه)

منابع فارسی کمه و راهنمایی ها کامل نیست یعنی چی !؟ شما اگر جایی مشکل دارید داخل انجمن جستجو کنید و اگر به جواب پیدا نکردید موضوع جدید در انجمن پشتیبانی یا مربوطه بزنید تا راهنمایی لازم انجام شود.

شاید بگید خوب مهم نیست هرکی حرفه ای و برنامه نویس هست میاد اینجا  ولی تا تعداد کاربرها بالا نرود و انجمنهای IPB برنامه نویسها سراغ این انجمن ساز نمیایند پس در نتیجه به پول کمتری دستیابی پیدا میکنید و دلسردی الان چندساله دارید فعالیت میکنید؟

والا هدف این انجمن هدایت برنامه نویس های ایرانی به انجمن نیست ! و بعد اینکه فعالیت ما در انجمن بخاطر مسائل مادی نیست همه بخاطر علاقه و دوست داشتن این سیستم است.

من حتی برای دریافت تاریخ شسمی باید ارتقا کاربری میگرفتم 

حتی برای دریافت فارسی ساز بعدشم جواب این بود انجمنت اصلی نیست خوب عزیز اصلا بزار من نسبش کنم ببینم اون چیزی هست که میخوام

چون از فایل ها شمسی ساز و فارسی سازهای ما در سایت های دیگر سواستفاده شده بدون ذکر نام IPBFarsi به همین دلیل ما فقط برای کاربرانی که دارای انجمن هستند و قصد فعالیت دارند فایل ها را ارائه می دهیم بطور کاملا رایگان.

و اگر هم می خواهید ببنید چیزی است که موردنظر شماست یا نه کافی نصب کنید و تست هایی خودتونو انجام بدید فکر نکنم برای تست اولیه شمسی ساز از واجبات باشه و همچنین فارسی ساز چون این موارد در انجمن اصلی و انجمن های دمو که در فوتر معرفی کردیم قابل مشاهده است.

واقعا نمیدونم توی چه فکر هستید تجارت یا حرفه ای بودن؟

شما مطمئن باشید حرفه ای بودن مدنظر تیم IPBfarsi است و تمام اهداف و خط مش های تیم کاملا مشخص است.

الانم جواب دادن برو css ادیت کن خوب دوست عزیز اگر بلد بودم هیچوقت نمیومدم پشت بزارم

خوب می تونید داخل همون تاپیک بفرمایید که بیشتر راهنمایی کنند ، بالاخره دوستان علموغیب که ندارند شما چقدر به سیستم آشنا هستید.

پنل مدیریت در نسخه 4 کاملا فارسی شده است و در نسخه 3.4 به دلایلی فایل فارسی ساز ارائه نشد.

مطمئنا اگر تا الان توی این چندسال سیاست سایت اگر کاربرپسند روز بود خیلی هارو به خودشون جذب میکردن 

خوب خیلی هارو به خودش جذب کرده خیالتون راحت . همچنان جذب خواهد کرد.

(یک چیز خیلی جالب از سایت اصلیشم میخوای چیزی دانلود کنی میگه ثبت نام کن تازه باید تاییدم بکنند تازه باید از خداش باشه که کاربر بیاد افزونه هاش تست کنه من توی هیچ مدیریت محتوایی ندیدم اینجوری باش چه وردرس چه جوملا چه مای بی بی)

دوست عزیز شما سیستم کاملا تجاری را با چند سیستم کاملا رایگان دارید مقایسه می کنید که خود مقایسه هم غلط است تا برسد به مواردی که از خداشون باشه...!!!

مطمن باش اگر چیزی یاد گرفتم یا آموزش بدرد بخوری دیدم توی انجمن میزارم بقیه هم استفاده کنند

خیلی ممنون و پیشاپیش تشکر می کنم فقط قبل از ارائه آموزش حتما در انجمن بررسی کنید که قبلا ارائه نشده باشد.

موفق باشید.

• پسند 4
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

وقت شما بخیر

با تشکر از بقیه دوستان مخصوصا جناب مددی وهمچنین شما بابت لطف تون نسبت به ما

متاسفانه ما یکسری مشکلات فرهنگی در انجمن باهاش روبرو هستیم. یعنی کاربری که عضو می شه با این ایده وارد می شه که خواسته ای داره باید خواسته اش برآورده بشه و اون سایت نسبت به اون (کاربر) هیچ خواسته ای نداره. مثال همین رعایت قوانین انجمن هست. گاهی اوقات این مساله به صورت ارادی صورت می گیره وگاهی اوقات به صورت غیر ارادی هست یعنی کاربر این براش جا افتاده که قوانین مهم نیست.

اینو باید در نظر بگیرید که ما هم به عنوان تیم مدیریت خواسته هایی نسبت به کاربران داریم. دوباره مثال می زنم همین پست خودتون. ما انجمن انتقادات و پیشنهادات داریم. ولی شما ترجیح دادید توی ادامه یک تاپیکی بزنید که هیچ ربطی به انتقاد و پیشنهاد شما نداره. حالا فرض بگیرید اگر ده نفر دیگه مثل شما این کار شما رو ترجیح بدن، به نظرتون چه اتفاقی می افته ؟

اصلا و ابدا برای ما هدف پول نیست دلسرد هم نشدیم. چون که برای پول یا موفقیت مالی اینجا نیستیم. اینجا کمک کردن به شما و مثال شما تفریح ما هست که یک کمکی به هموطنان مون بکنیم وگرنه الان ما اگر هدفمون پول بود این همه وقت نمیگذاشتیم تا جواب شما رو به صورت مبسوط بدیم :) .

شمسی ساز رو توضیح دادن. دلیلش هم گفتن آقای مددی که شما می خواید تست کنید ببینید امکانات براتون کفایت می کنه یا نه نیاز ندارید. وقتی شاخه مدها بیش از 700 تا مد داره و شما نیاز فقط به یک عضویت دارید. یک رابطه ریاضی ساده هست 700 در برابر 1 !!!!

تا حالا دلیلش رو جویا شدید که برای چه هست ؟ اگر بگم که فارسی شده مدیریت شما حتما تعجب می کنید. دلیل اینکه فارسی سازش ارایه نمی شه فقط به خاطر مشکلاتی هست که با زبان فارسی در مدیریت برای سیستم بوجود میاد.

الان شما برید به یک طراح وب بگید من یک قسمتی از سایتم رو می خوام کدهای CSS اون رو ویرایش کنم به نظرتون از هر چند طراح وب چندتا از اون ها از شما درخواست مزد کارشون رو می کنن. حدود 90 درصد! چون می گن که ما چرا برای شما وقت مون رو بگذاریم و از کارهای دیگه بزنیم که کاری رو برای شما مجانی انجام بدیم ؟! حالا فرض کنید اینجا دوستان به طور رایگان برای شما وقت میگذارن و اینکه توی هیچ جای دنیا سفارشی سازی اصلا جزو پشتیبانی حساب نمی شه. پشتیبانی یعنی اگر کاربری مشکل کارکردی با نرم افزار داشت راهنمایی بشه. پشتیبانی برای انجام درخواست های سفارشی سازی نیست. اگر فردی کمک می کنه اینجا از لطف اون هست. اگر توی انجمن های دیگه طور دیگه ای هست دلیلش رو از خود اون ها جویا بشید.

با تشکر

موفق باشید

• پسند 5
لینک ارسال

اول من تشکر کردم از کاربرهای فعال و مدیران که همچین انجمنی ساختند توی پشت اولی
دوم من نگفتم فقط دنبال پول هستید گفتم هرچه تعداد کاربر افزایش پیدا کنه مطمئنا به درامد و دلگرمی کاربران طراح و افزایش انها و در نتیجه کیفیت انجمن افزایش می یابد
سوم عکس پیوست هم ببینید مال یک انجمن دیگه هست

چهارم ببخشید منم یکم سریع قضاوت کردم چون بدلیل مسائلی ناراحت شدم
پنجم من مشکلات گفتم که پنل چرا فارسی نیست و آموزشهای فارسی محدود هست
ششم نگذاشتن آموزش کامل (مثلا افزونه ای معرفی میشه اصلا یکی مثل من کاربر مبتدی نمیفهمم چی هست یک نمونش همین تاریخ شمسی اصلا نگفته از کجا نصب میشه فقط داشتم سرچ میکردم اتفاقی فهمیدم یک هوک هست یا بی بی کد پلیر طریق نصبش معلوم نیست بازم یک مثال دیگه مثلا شما قالب معرفی کردید یک عکس خیلی کوچک هست همین نه دمویی نه عکسهای بیشتری )

من با میهن بلاگ شروع کردم نوشتن اموزش و وبلاگ نویسی معرفی نرم افزار فکر کنم سال 84 

http://theone.mihanblog.com/

البته الان دیگه چیزی ازش نمونده

یک مساله دیگه که خیلی مهمه ما ایرانی ها عادت کردیم همه چیز مجانی باشه
من چندسال پیش از وب زیاد چیزی نمیفهمیدم پول زیادی دادم برای اپن کارت که توی 10 ثانیه نصب میشه بگذریم

الان اگر سایتی راه انداختم بخاطر و مجانی دارم کار میکنم بخاطر اینکه درآمدی ازش ندارم و شرایط مالی خوبی ندارم فعلا و مطمن نیستم چقدر محبوب میشه مطمنا اگر محبوبیت پیدا کنه حتی درامدم نداشته باشه حداقل یک قالب میخرم
الانم با این وجود یک افزونه برای وردپرس میخوام جعبه دانلود حاظرم پولهم بدم 
اینهم آدرس در خواستمه  اگر کسی میتونه اینهم یک عکسی هست ازش 

ببخشید جاش نبود ولی بحث کشید

با سپاس

post-3950-0-95993300-1432635127_thumb.pn

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام دوباره :)

ببخشید جاش نبود ولی بحث کشید

ما از بحث های سازنده استقبال می کنیم و خوشحالیم که چنین بحث هایی ایجاد می شه.

مثلا افزونه ای معرفی میشه اصلا یکی مثل من کاربر مبتدی نمیفهمم چی هست یک نمونش همین تاریخ شمسی اصلا نگفته از کجا نصب میشه فقط داشتم سرچ میکردم اتفاقی فهمیدم یک هوک هست یا بی بی کد پلیر طریق نصبش معلوم نیست بازم یک مثال دیگه مثلا شما قالب معرفی کردید یک عکس خیلی کوچک هست همین نه دمویی نه عکسهای بیشتری

راستش رو بخوام بگم ناراحتی زایدالوصفی که از این جمله شما برام بوجود اومده رو بیان نکنم. یعنی نمی دونید این جمله شما چقدر برای بنده سنگین هست !

اینکه می  فرمایید چرا آموزش شمسی سازی ارایه نشده یا اینکه یک عکس کوچیک قرار داده شده به ولله قسم  این جمله تون خیلی ظلمه ، خیلی ! چرا برای من ظلمه به این دلیل که :

اول اینکه آیا قبول دارید که تاریخ شمسی هم یک مد هست ؟ غیر از این نیست که !آیا باید تک تک زیر تمام 700 تا مدی که وجود داره بنوسیم. خانم، آقا این مدی که اینجا می بینید این طوری نصب می شه؟!!! 

نصب تمام مدها به یک طریق هست و اون رو هم در بخش راهنمای تازه واردین قرار دادیم.یک همتی می خواد که شما انجام بدید کلیک کنید و اون آموزش رو ببینید. به خدا قسم که متفاوت از بقیه نیست!

دوم اینکه می فرمایید یک تصویر کوچیک قرار دادیم وجدانا این حرفتون خیلی سنگینه. شما می گید کوچیک. روی گزینه "اطلاعات بیشتر و دانلود" اگر کلیک کنید می بینید که تصاویر بزرگ وجود دارن. من دیگه تا این حد فکر نمی کردم کاربران روی اون حتی کلیک نکن یا حتی اصلا به بخش دریافت مراجعه نکنن که ببین، بعد با خودشون بگن : ای داد بیداد این بدبختا اینجا سیستم دریافت جداگانه دارن که کامل عکس ها هست اون وقت من یک کلیک نکردم ببینم ! یک تلاش برای کلیک کردن واقعا ارزش این همه بحث رو نداره !!

اون کاربری هم که در پرشین اسکریپت لطف فرمودن این رو گفتن خوشا به سعادتشون که این طوری در مورد ما قضاوت می کنن. ما نمی تونیم همه کاربران رو به قیمت ناراحتی اعصاب خودمون راضی نگه داریم.

در کل من انتقاد آموزش رو وارد می دونم ولی بقیه موارد رو وارد نمی دونم و تمام به کاربران بر می گرده که متاسفانه راحت طلب هستن. متاسفم اگر لحن من کمی تند شد.

موفق باشید

• پسند 4
لینک ارسال

از دست من ناراحت نشو شاید اشتباه کرده باشم اما

این بخش رو ببین تازه اختصاصی هم هست

لینک 

اینهم درسته نمیشه همه رو راضی نگه داشت به نظر من توی بخش مثلا مودها اول بخش بزنید راهنما یا قوانین یا هرچیز دیگر 

بعد کنار لینک دانلود یک شورکاتی باشه که اگر کسی توی نصب مشکلی داشت به اونجا مراجعه کنه مسال عمومی نصب 

خوب من که نمیدونم راهنمای نصبم توی تازه واردینه البته منم تازه واردم باید میخوندمش

یک انجمن مای بی بی داشتم حیف شد از کار افتاد بخاطر مدیراش اما یک چارچوبی بود مدیر مجبور میکردم طبق اون لینک دالود یا اموزش بزاره تا کاربرهای دیگه هم یاد بگیرن البته این نکات مخصوص همون انجمن هست چیزهایی که مهمه

مثلا توضیحات بیشتر یک افزونه یا یک قالب خیلی خوبه درسته یکم وقت نویسنده مییگره اما کاربردیه و....

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
این بخش رو ببین تازه اختصاصی هم هست لینک

به غیر از این قالب دیگه ای هم هست ؟

• پسند 2
لینک ارسال

من ملا نقطه گیر نیستم ولی بعضی از قالبها بای بری توی بخش دانلود من اولین قالبی که نصب کردم همین بود عکسی ازش نداشتم بعد رفتم دنبال یک قالب دیگه 

ای بابا بیخیال  :wink:  میام خصوصی این تاپیکم از نظر من حذف بشه بیشتر اگاه سازی و روشن سازی بود شخصی

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...