رفتن به مطلب

مشکل ثبت سایت در الکسا

شیر  حسن

ارسال‌های توصیه شده

باسلام : من وقتی می خواهم نام نویسی در سایت الکسا کنم ، با پیغام زیر روبرو می شوم ، لطفآً راهکار خود را ارائه کنید؟

vhjw_24.jpg

----------------------------------

همچنین من در گوگل به جای قرار دادن کد در قالب اون فایل html رو دانلود کردم و در ساب دامین انجمن قرار دادم ، آیا فرقی هم در رتبه با هم دارند؟

ویرایش شده توسط شیر حسن
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام : من وقتی می خواهم نام نویسی در سایت الکسا کنم ، با پیغام زیر روبرو می شوم ، لطفآً راهکار خود را ارائه کنید؟

vhjw_24.jpg

----------------------------------

همچنین من در گوگل به جای قرار دادن کد در قالب اون فایل html رو دانلود کردم و در ساب دامین انجمن قرار دادم ، آیا فرقی هم در رتبه با هم دارند؟

درود.

این هشدار مربوط به تایید نکردن ایمیل تایید که برای شما فرستاده شده هست باید روی لینکی که به ایمیل شما فرستاده میشه کلیک کنید تا حساب شما تایید بشه

خیر تمامی ساب دامین ها زیر مجموعه  سایت اصلی هست لازم نیست برای هر کدام یک فایل داخل پوشه ها قرار دهید

• پسند 2
لینک ارسال

@Anonymous

اصلاً من در این سایت ایمیلی وارد نکردم ، چگونه می خواد برام ایمیل فعال سازی ارسال بشه؟

-----------------------------------------------------

والا چند وقت پیش پرسیده بودم که ایا در گوگل ساب دامین و سایت اصلی را جداگانه ثبت کنم ، که یکی  از بچه های همین جا گفتند جداگانه ثبت کنید منم به خاطر همین رفتم جداگانه ثبت کردم.

حالا اگر تأثیر منفی می ذاره تا برم حذفش کنم؟

ویرایش شده توسط شیر حسن
لینک ارسال

گوگل میخاین ثبت کنین بالاخره یا الکسا؟

قبلا عضو شدین الکسا؟

برین اول عضو بشین http://www.alexa.com/register?resource=

سپس سایتتون رو ثبت کنید

• پسند 1
لینک ارسال

@king_sajad

گوگل که ثبت نام کردم ، چون ساب دامین جداگانه ثبت کردم ، میگم اگه مشکل داره تا حذفش کنم؟

-----------------

متأسفانه این لینکی دادید مانند تصاویر بالایی (قرمز رنگ ) میاد ، و نمی تونم ثبت نام کنم ، باید چگونه این مشکل را حل کنم؟

لینک ارسال

خطایی که قرار دادید این نکته رو به شما اعلام میکنه که قادر به ارائه سرویس  بر اساس قوانین ایالات متحده آمریکا ، در کشور شما نیست .

• پسند 3
لینک ارسال

@قــربـانـپور

متأسفانه همین طوره ، حالا راهی پیشنهادی چیزی نیست که ما بتونیم برویم ثبت نام کنیم.

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...