رفتن به مطلب

درخواست آموزش در مورد تنظیمات سیستم

شیر  حسن

ارسال‌های توصیه شده

باسلام خدمت شما ، من نرم از ورژن 3.8 استفاده می کنم ، اما وقتی که در قسمت System > System Settings می روم موارد تنظیمات Security and Privacy و Server Environment با آموزش تاپیک فرق دارد؟

( لطفاً راهنمایی بفرمایید چگونه تنظیم کنم)

2) چرا در این قسمت آیکون آپارات نمایش داده نمی شود؟

26487143220591316948_21.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

من پست قبلی تون هم انتقال دادم.

خواهش می کنم توی بخش آموزش ها ، درخواست آموزش ندید. باعث بی نظمی در بخش آموزش ها می شید. بخش آموزها برای درخواست و سوال و مشکل نیست.

انتقال به بخش سوالات و مشکلات

لینک ارسال

درود

از اون قسمت که میگین فرق داره شات بدین تا بتونیم کمک کنیم

2) چرا در این قسمت آیکون آپارات نمایش داده نمی شود؟

جهت این کار به ادرس زیر برید

Look & Feel > Post Content  >  BBCode Management

post-3982-0-25436000-1432206382_thumb.pn

بعد  ایکون مربوط به اپارات رو در مسیر زیر توی هاستتون اپلود کنید

public/style_extra/bbcode_icons 

بعد اسم اون فایل رو در کادر مشخص شده قرار دهید و تمام

post-3982-0-08911400-1432206477_thumb.pn

لینک ارسال

@Anonymous

اسکرین قسمت Security and Privacy :

n02q_22.jpg

اسکرین قسمت Server Environment :

t06u_23.jpg

----------------------------------

چگونه می توانم فایل مد [HQ] Google CSE 1.0.3 را در هاست آپلود کردم ، و همچنین نصبش هم کردم ، ولی نمی دانم چگونه فعالش کنم؟

لینک ارسال

چگونه می توانم فایل مد [HQ] Google CSE 1.0.3 را در هاست آپلود کردم ، و همچنین نصبش هم کردم ، ولی نمی دانم چگونه فعالش کنم؟ 

با سلام ، این جمله رو نفهمیدم !! اگه  نصب کردین به این قسمت برای استفاده برین ، 

Other Apps >> Google CSE >>  CSE Configuratoin >> Google Site Search >> 

Groups allowed to search this way :   گروه هایی که میخواید از جستجو به وسیله گوگل استفاده کنند انتخاب  کنید

Always make this the default search engine:  اگه میخواد جستجوی گوگل به صورت پیشفرض بشه ، مثل همین انجمن این گزینه رو  Yes بزارید

اگه هم نصب نکردین بگین مشکل چیه؟ فایل خواسته شده رو در مسیرشون فراخونی کنید همین و بعدش هوک داخل  پوشه رو نصب کنید

موفق باشی عزیز

لینک ارسال

@Hσssειπ

ممنون از شما ، میشه نحوه تنظیم Security and Privacy و Server Environment هم بفرمایید با توجه به تصاویری هایی که دادم.

لینک ارسال

در توضیح اینکه میفرمایید چرا تفاوت داره ، به این خاطر هستش که شما مسیر رو به اشتباه طی میکنید .

در آموزش فقط گفته شده شما به بخش " SECURITY CENTER " مراجعه کنید تا فقط از سطح دسترسی فایل کانفیگ ، اطمینان حاصل کنید زیرا این نکته مهمی است . 

سپس سایر موارد آن ، مرتبط با بخش " System > System Settings " است و نه ادامه همان بخش ابتدا . 

به طور مثال ، آموزش مربوط به تغییر نام انجمن و سایر موارد ... همان طوری که گفته شده ، در قسمت " General Configuration " قرار گرفته . و سایر گزینه ها نیز در این بخش واضح هستند .

در مورد بخش Server Environment و تنظیمات آن هم بخش های مهم برای شما جهت اعمال تغییرات ، ذکر شده .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...