رفتن به مطلب

آیا IPB لایسینس داره؟؟

saman123

ارسال‌های توصیه شده

سلام

میخواستم ببینم این نسخه ای که شما اینجا ارائه میدین نال شده هست؟؟؟

من هاستم معمولی هست و اصلا دلم نمیخواد برای انجمن مشکلی پیش بیاد ... ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

ما به طور کامل در مورد سیاست استفاده از نال و غیر نال در تاپیک فرق نسخه نال با اصل توضیح دادیم. 100 درصد شما هم به علت سیاست های شرکت سازنده vb اینطور فکر می کنید که اگر از نسخه نال استفاده کنید نیاز به هاست وارز دارید.تا الان توی این چند ساله ما گزارشی دریافت نکردیم از اینکه کسی به خاطر نسخه نال به مشکلی برخورده باشه. اگر انجمن شما اندازه سایت مثلا wp-parsi.com بازدید نداره مشکلی نخواهید داشت.

موفق باشید

لینک ارسال

انجمن تازه تاسیس هست و برای بیمه پاسارگاد .. خیلی برام مهمه .. به پشتیبانی هاستم تیکت زدم ... احتمالا باهام همکاری میکنن ... الآن بصورت تست زنفورو نصب کردم

لینک ارسال

انجمن تازه تاسیس هست و برای بیمه پاسارگاد .. خیلی برام مهمه .. به پشتیبانی هاستم تیکت زدم ... احتمالا باهام همکاری میکنن ... الآن بصورت تست زنفورو نصب کردم

زنفورو هم نال هست...

لینک ارسال

درود.

دوست عزیز اگر از نظر امنیتی بگین من به شما توصیه میکنم جز ای پی بورد از هیچ انجمن ساز دیگری استفاده نکنید

چنان چه از امنیت میزبانی خود  مطمئن هستید یک جمله برای شما کافیست

Security just IPBoard

فرق نصخه های لایسنس با نال شده هم در این هست که شرکت ای پی اس از نسخه های لایسنس پشتیبانی میکنه و مجبور به برطرف کردن مشکلات شما هست

قیمت لایسنس ها هم در این قسمت هست

http://www.invisionpower.com/buy

175$ قیمت خود لایسنس هست و هر اپلیکیشن هم لایسنس خودشو داره و قیمت خودش

ولی پیشنهاد من همین نسخه نال شده موجود در ای پی بورد هست.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...