رفتن به مطلب

نظرات شما درباره انجمن ساز های IPB.board و Vbulletin

hellriser

ارسال‌های توصیه شده

خب با سلام دوباره ...

دوستان درباره امنیت صحبت میکنن والا من زیاد ب این مقوله اشنایی ندارم فقط این

مورد بگم هرچند تضمینی نیست اما امنیت و برا هر انجمن سازی میشه فراهم کرد

الان انجمن های soft98 - mihandownload-downloadha

و ... ویبولتین هستن خوب اینا چرا سراغ وی بی رفتن ؟ الان ب نظرتون امنیتشون پایینه ؟

خیر ب همین اسونی ها هک نمیشن ..هرچقدر هزینه کنی آش میخوری ...

فقط دوستم : perisanengineer.com وی بی ایران از سمت اسکریپت هک شده یا سرور ؟ شما اطلاعی دارید ؟

از خوبی های ای پی بورد بگیم :

1 : من واقعا پنل انگلیسی ای پی بورد و ترجیح میدم ب پنل فارسی وی بی !

2:  اژاکس سازی هست که واقعا عالی کار شده تو ای پی بورد هنوز ک هنوزه کاربرام تو انجمن از این امکانات ای پی بورد صحبت میکنن خیلی کاربرپسنده این مورد ..

3: قسمت notification عالی کار شده عالی تر هم میشد اگر این مد آژاکس سازی notification کار میکرد ...

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

3: قسمت notification عالی کار شده عالی تر هم میشد اگر این مد آژاکس سازی notification کار میکرد ...

همینجا نصب هست و کار می کند.

• پسند 1
لینک ارسال

همینجا نصب هست و کار می کند.

عه ! چ بهتر ... احتمالا دوستان مشکل اون مد و حل کردن چون یادمه قبلا رو نسخه 3/4/6 جواب نمیداد

..یعنی میداد اما فقط تو تاپیک ها ک میرفتی آژاکس اعمال میشد تو صفحه ایندکس انجمن کار نمیکرد

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
..یعنی میداد اما فقط تو تاپیک ها ک میرفتی آژاکس اعمال میشد تو صفحه ایندکس انجمن کار نمیکرد

فقط صفحه اول این طوریه دیگه :D

• پسند 3
لینک ارسال

تنها مشکل ای پی بورد نبود آخرین ارسالات کامل تو صفحه اصلی هست. آخرین ارسالات زنفورو هم مانند ویبولتین بسیار کامل و جامع هست اما ای پی بورد نه متاسفانه...

درسته آخرین ارسالات ای پی بی خیلی قوی و عالیه ولی خب اینکه تو صفحه جداست مشکلاتی داره که کاربران تازه وارد شاید متوجه جریان نشن.

واقعا من موندم بعد از اینهمه مدت چرا این مورد که یکی از مهم ترین چیز هاست برای ای پی بورد ساخته نشده...

• پسند 2
لینک ارسال

الان انجمن های soft98 - mihandownload-downloadha و ... ویبولتین هستن خوب اینا چرا سراغ وی بی رفتن ؟ الان ب نظرتون امنیتشون پایینه ؟ خیر ب همین اسونی ها هک نمیشن ..هرچقدر هزینه کنی آش میخوری ...

http://www.zone-h.org/mirror/id/13029590?zh=1

http://www.zone-h.org/mirror/id/23758247

http://www.zone-h.org/mirror/id/23773384

هر 3 فرومشون خورده :)

هیچ انجمن ویبولتین نبوده که تاحالا نخورده باشه .

دیگه بزرگترینش انجمن اوبونتو بود که اطلاعات 20.000.000 نفر به باد رفت .

بعد شما اینارو مثال میزنی ؟

موفق باشید :-??

• پسند 2
لینک ارسال

• 6 ماه بعد...

من ویبولتین تا به حال نصب نکردم ولی به عنوان یک کاربر زیاد کار کردم، تجربیاتم رو بگم:

1. سیستم پیام شخصیش واقعا به درد نخوره، مثل سیستم پیامک گوشی 1100 می مونه

2. سیستمش بسیار ساده هست و اصلا از امکانات ایجکس استفاده نکرده و این خیلی بده در حالی که آی.پی.بورد توی این زمینه بسیار جلو هست

3. قسمت دانلود فایل، گالری و ... رو که دیگه اصلا نگو!

4. قسمت مدیریتش رو من حقیقتش کار نکردم ولی خیلی شنیدم که ضعیفه و حتی یه جستجو نداره که تنظیمات مورد نظرت رو پیدا کنی

و ... که وقتی من باهاش کار می کنم احساس می کنم الان دارم 50 سال پیش زندگی می کنم! اصلا قصد تخریب ندارم ولی واقعا این حسی هست که بهم دست میده! من وقتی این انجمن ساز رو دیدم شگفت زده شدم و کلی دنبالش گشتم تا ببینم چیه که اینقدر پیشرفتش تا آخر اینجا رو پیدا کردم

• پسند 2
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...