رفتن به مطلب

مسیر فایل globalTemplate

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

خیلی ممنون که جواب پاسخ من رو دادید.

از همون ادرسی که داخل پنل خودش موقع اومدن اپدیت یا پچ امنیتی جدید لینک میشه

خوب شما باید به همون آدرس هم برای رفع مشکلتون مراجعه کنید.

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی ممنون که جواب پاسخ من رو دادید.

خوب شما باید به همون آدرس هم برای رفع مشکلتون مراجعه کنید.

موفق باشید

شما خودتون رو بگذارید جای من 

یکی زنگ میزنه میگه اقای x زنگ زده بود که سایت تو رو بزنه و داشت امار میگرفت

بعد من بعد از شنیدن این خبر برم از سایت اقای x فایل دانلود کنم بریزم روی همون سایتی که اقای x میخواست دیفیس کنه ؟ 

والا من چند بار از همین مورد از کسای دیگه ضربه خوردم واس همین نتونستم خودمو راضی کنم که دانلود کنم ! 

لینک ارسال

دوستان ای پی بی فارسی یکی از معتبر ترین پشتیبانی ها هست.

به همین دلیل نسخه های قرار داده شده در این مکان هرگز آلود نیست.نباید اشتباه کرد

نسخه های قرار داده شده در این مرجع کاملا پاکسازی شده و تمامی ایرادات توسط مدیریت رفع میشه

همیشه ای پی بی فارسی مرجع امن میباشد.

باتشکر فراوان از تیم مدیریت.

لینک ارسال

دوستان ای پی بی فارسی یکی از معتبر ترین پشتیبانی ها هست.

به همین دلیل نسخه های قرار داده شده در این مکان هرگز آلود نیست.نباید اشتباه کرد

نسخه های قرار داده شده در این مرجع کاملا پاکسازی شده و تمامی ایرادات توسط مدیریت رفع میشه

همیشه ای پی بی فارسی مرجع امن میباشد.

باتشکر فراوان از تیم مدیریت.

الان یه مسئله هست بین من و جناب نامنی و شاید چیزی هست که شما نمیدونید در مورد همین بحث 

بهتر نیست توی بحثی که هیچ اطلاعی ازش ندارید دخالت نکنید ؟

من نگفتم ایپی بی فارسی مرجع نا معتبریه اتفاقا همه فایل های سایتمو از این سایت دانلود کردم از پشتیبانیش هم خیلی خیلی راضی بودم

ولی بعد از بحثی که با جناب نامنی داشتیم نتونستم از اینجا این اپدیت رو دانلود کنم 

لینک ارسال

الان یه مسئله هست بین من و جناب نامنی و شاید چیزی هست که شما نمیدونید در مورد همین بحث 

بهتر نیست توی بحثی که هیچ اطلاعی ازش ندارید دخالت نکنید ؟

من نگفتم ایپی بی فارسی مرجع نا معتبریه اتفاقا همه فایل های سایتمو از این سایت دانلود کردم از پشتیبانیش هم خیلی خیلی راضی بودم

ولی بعد از بحثی که با جناب نامنی داشتیم نتونستم از اینجا این اپدیت رو دانلود کنم 

خیر. من کاملا از اون قضیه 2x . y که شما فرمودین خبر دارم.

:)

لینک ارسال

خیر. من کاملا از اون قضیه 2x . y که شما فرمودین خبر دارم.

:)

خیلی جالبه یعنی از پیام خصوصی های منو جناب نامنی خبر دارید ؟ ! :)

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سپاس از سه مدیر تیم های امنیتی (خیلی سخت می شه تاپیکی توی انجمن های ایرانی پیدا کرد که به نزاع کشیده نشده).

شما خودتون رو بگذارید جای من یکی زنگ میزنه میگه اقای x زنگ زده بود که سایت تو رو بزنه و داشت امار میگرفت بعد من بعد از شنیدن این خبر برم از سایت اقای x فایل دانلود کنم بریزم روی همون سایتی که اقای x میخواست دیفیس کنه ؟

من هیچ وقت نمیام توی IPB بک دور یا شل بگذارم که بعدا باهاش جایی رو هک کنم تا اعتبار خودم رو نابود کنم که بعدا بگن طرف شل میگذاره تا هک کنه بعد طرف کیه؟ پشتیبان IPB در ایران! این با منطق من جور نمیاد نمی دونم مطمئنم که برای بقیه هم منطقی نیست. این از مورد اول.

بعد چرا فکر کردید شما رو اگر کسی بخواد دیفیس کنه از IPB می کنه! به صرف اینکه شما شل آپلود کنید روی سرورتون و لینکش رو بدید به بقیه که تست کنن و وقتی نتونستن کاری کنن دلیل بر این نیست که امنیت شما بولت پروف هست. این مورد دوم.

اقای x فایل دانلود کنم بریزم روی همون سایتی که اقای x میخواست دیفیس کنه ؟ والا من چند بار از همین مورد از کسای دیگه ضربه خوردم واس همین نتونستم خودمو راضی کنم که دانلود کنم !

این مساله پیچیده ای نیست. من نمی دونم چرا اینقدر پیچیده می کنید قضایا رو. یا شما خودتون رو به عنوان هکر قبول دارید یا قبول ندارید. پیدا کردن بک دور و شل توی اسکریپت های مثل IPB مثل آب خوردن هست. زیر 5 دقیقه وقت می بره پی بردن به این که شل یا بک دور هست یا نه!نیاز به کار آنچنانی هم نداره.

این بحثی هم که بین ما پیش اومد فقط به این دلیل بود که نوع رفتار و گویش شما نامناسب بود. من نزدیک 30 سالم هست خیلی برای من ناراحت کننده هست کسی در سن شما با این لحن با من صحبت کنه.

----------- بگذریم -----------

مشکل که مشخصا از سرور شما هست ولی تا زمانی که اروری که بهتون توی لود اون صفحه میاد رو ننویسید کسی کمکی نمی تونه بهتون بکنه. مگر این که علم غیب داشته باشه.

موفق باشید

لینک ارسال

مشکل که مشخصا از سرور شما هست ولی تا زمانی که اروری که بهتون توی لود اون صفحه میاد رو ننویسید کسی کمکی نمی تونه بهتون بکنه. مگر این که علم غیب داشته باشه.

خب هیچ اروری نمیده حتی سیو هم میشه بعد این که سیو هم میکنم کلا از اول میرم میبینم بله کد هایی که گذاشتم سر جاش هستن ولی توی سایت اعمال نمیشن ! کش پاک کردم دادم چند نفر دیگه چک کردن و ...

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

آیا سیف مد روشن هست ؟ چونکه تغییرات اعمال نمی شن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...