رفتن به مطلب

بالا بردن امنیت با تغییر سطح دسترسی برخی فولدر ها

اکبری

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من تو يه مقاله خوندم براي بالا بردن امنيت انجمن بايد سطح دسترسي config  ها رو به 444 رسوند ...

بعد من اين فايل ها رو داخل فايل هاي نصب شده درون سي پنل سرچ كردم و چندين contig  پيدا شد كه برخياشون داخل پوشه ادمين بودن مي خوام ببينم اگر سطح دسترسي همشونو به 444 تغيير بدم مشكلي براي كنترل پنل ادمين به وجود نمياد يا مشكلاي ديگه اي از اين قبيل ؟؟؟؟؟؟؟

و سوال دوم : به جز اين فايل ها فايل هاي ديگه اي هم هستن كه بايد سطح دسترسيشون رو كم كنم ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

بعد من اين فايل ها رو داخل فايل هاي نصب شده درون سي پنل سرچ كردم و چندين contig  پيدا شد كه برخياشون داخل پوشه ادمين بودن مي خوام ببينم اگر سطح دسترسي همشونو به 444 تغيير بدم مشكلي براي كنترل پنل ادمين به وجود نمياد يا مشكلاي ديگه اي از اين قبيل ؟؟؟؟؟؟؟

ببینید دوست عزیز فایل های کانفیگ دو نوع هستن

1 - استاتیک

2 - دینامیک

در نوع اول محتوای فایل همیشه ثابت هست و در صورت لزوم نیاز به ادیت کردن دارن.

ولی در نوع  دوم فایل کانفیگ همیشه مورد ویراش هست و اسکریپت نیاز به دسترسی برای ویراش کردن اون فایل داره.وقتی شما پرم 444 به اون بدین میتونه مشکل ایجاد کنه براتون.چون کلا اجازه ویراش نداره فایل.

و سوال دوم : به جز اين فايل ها فايل هاي ديگه اي هم هستن كه بايد سطح دسترسيشون رو كم كنم ؟

بله پرم فایل های .htaccess رو به 444 تغییر دهید.

فعلا حضور ذهن ندارم ولی این سطح دسترسی فایل ها نقش بسیار مهمی در امنیت دارد.ولی باید دقت کرد در این مورد چون بعضی تغییرات باعث ایجاد مشکل میشن.

موفق باشید.

لینک ارسال

سلام من که پرمیشن این 3تا فایل روی 400 تنظیم کردم ولی برای بقیه فایل میتونی با htaccess  محدود کنی http://s3.picofile.com/file/8188442550/Snapshot_2015_05_14_192743.png

و کلا ای پی بورد من dav.php نداره اعصابم خورد شد پاک کردم :)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...