رفتن به مطلب

راه کارهای امنیتی IPB

niyahel

ارسال‌های توصیه شده

ببخشید من چند تا نکته رو توی پست که در مورد امنیت بود نفهمیدم

نکته اول : گزینه IP.Board PHP/CGI .htaccess Protection این قابلیت را خواهد داشت که فایل های اجرایی در مکان هایی از IPB که نیاز نیست اجرا نشوند. کافیست بر روی Run Tool Now کلیک نمایید.

نکته دوم :  گزینه IP.Board ACP .htaccess Protection نام کاربری و رمز عبور جدیدی برای پوشه مدیریت شما ایجاد خواهد کرد. توصیه اکید ما اجرای این مرحله می باشد.

این آدرسا مکان ها کجاست پیدا نکردم 

نکته چهارم : فایل .htaccess خود را که در مکانی که conf_global.php قرار دارد باز کنید و کدهای زیر را به انتهای آن اضافه نمایید

من پوشه اچ تی اکسس تو هاستم ندارم ؟  یعنی توی روت که نیست نمی بینم که بازش کنم ویرایشش کنم 
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام :)

نکته اول : گزینه IP.Board PHP/CGI .htaccess Protection این قابلیت را خواهد داشت که فایل های اجرایی در مکان هایی از IPB که نیاز نیست اجرا نشوند. کافیست بر روی Run Tool Now کلیک نمایید.

نکته دوم :  گزینه IP.Board ACP .htaccess Protection نام کاربری و رمز عبور جدیدی برای پوشه مدیریت شما ایجاد خواهد کرد. توصیه اکید ما اجرای این مرحله می باشد.

اینا رو تو

admin cp > > systesm > >system >>security center

میتونید پیدا کنید :)

نکته چهارم : فایل .htaccess خود را که در مکانی که conf_global.php قرار دارد باز کنید و کدهای زیر را به انتهای آن اضافه نمایید

من پوشه اچ تی اکسس تو هاستم ندارم ؟  یعنی توی روت که نیست نمی بینم که بازش کنم ویرایشش کنم 

این پوشه نیست یک فایل باید ایجاد کنید بدون نام و با پسوند .htaccess 

و کد هارو قرار بدید :)

لینک ارسال

سلام من وقتی که روی IP.Board PHP/CGI .htaccess Protection کلیک می کنم اجرا نمیشه و ارور میده

http://s4.picofile.com/file/8187459126/Snapshot_2015_05_08_132657.png

لینک ارسال

سلام من وقتی که روی IP.Board PHP/CGI .htaccess Protection کلیک می کنم اجرا نمیشه و ارور میده

http://s4.picofile.com/file/8187459126/Snapshot_2015_05_08_132657.png

این ارور نیست بلکه حل شده :)

دقت هم کنید . آرم مثبت سبز رنگ کناره گزینه مورد نظر اومده ..

موفق باشید :)

لینک ارسال

دقت داشته باشید اونجا هم گفته فقط فایل های php  که مورد استفاده تقریبی قرار نمیگیره .!

اگر شما فایل یا پوشه ای رو جدا میخواید سطح دسترسی بدید میتونید از htaccess اقدام کنید . ولی نیاز نیست 

موفق باشید :)

لینک ارسال

میدونم اچ تی اکسس چیه ؟

ولی تو هاستم فایل اچ تی اکسس نمیبنم اصلا

چشام یعنی کار نمیکنه ؟ نمیدونم ولله .

اون مسیرم بازم با راهنماییتون پیدا نکردم

لینک ارسال

دوست عزیز گفتم یک فایل htaccess بسازید نگفتم موجوده !

اون آدرس هم کامله :

برید تو پنلتون

بعد سربرگ system بعد دوباره system و از بین منوی باز شده security center  رو انتخاب کنید گزینه هایی که اشاره کردیدو اونجا میبینید :)

لینک ارسال

موقعی که کلیک میکنی روی فایل منیجر در  هاستت یه پنجره باز میشه یه تیک داره به نام show hidden تیکشو فعال کن شاید مشکلت حل بشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...