رفتن به مطلب

سوال در مورد سیستم انجمن ساز IPBoard

مهمان

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان گرامی

من یه وب سایتی دارم که توسط سیستم انجمن ساز ویبولتین ساخته شده و آدرسش هم www.persianengineer.com هستش. میخواستم بدونم در صورت انتقال اطلاعات سایت از ویبولتین به IPBoard، با مشکلی روبرو نمیشم؟

مزایا و معایب IPBoard چیه و نسبت به ویبولتین برتریش چیه؟

من در وب سایت www.gamedev.net خیلی اتفاقی امکان جالبی رو دیدم که اون هم سیستم Badge یا جایزه هستش که پس از ثبت نام در سایت، امتیازی رو به کاربر ارائه میده و البته این سیستم گسترده تر از اینه که فقط در هنگام ثبت نام به کاربر امتیاز بده. آیا این هک یا افزونه برای IPBoard موجود هستش؟

من تقریباً هیچی راجع به IPBoard نمی دونم و به نظرتون سایتم رو به IPBoard انتقال بدم یا نه؟

از کدوم نسخه ی IPBoard استفاده کنم؟

IPBoard دارای نسخه ی نال شده و پولی هم هست؟!

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام :)

در مورده برتریش به ویبولتین بزرگترینش اینه که همین الان اون انجمنی که دادید هنوز هم باگ معروف vistor روش هست .

ولی هنوز هیچ باگ و اکسپیولتی برای آی پی بورد نیومده است .

از لحاظ سئو خیلی برتر است 

برای نمونه شما گوگل سرچ کنید  (  انجمن ساز )  خودتون متوجه میشید .

بله اون مد هم که عرض کردید برای IPB  موود است .

در مورده نسخه هم مدیران عزیز دارن نسخه 4 رو کامل نال میکنن و میزارن برای استفاده . ولی در اصل الان کامل ترین نسخه نسخه ی 3.4.7 هست .

موفق باشید :)

لینک ارسال

از کدوم نسخه ی IPBoard استفاده کنم؟ IPBoard دارای نسخه ی نال شده و پولی هم هست؟!

پیشنهاد تیم IPBFARSI استفاده از نسخه 3.4.7 یعنی اخرین ورژن IPB هستش و تا تکمیل نشدن مد ها قالب ها و نسخه های IPSبرای استفاده ازین نسخه دست نگه دارید

البته این بسته به میل خودتون هست اما در پشتیبانی قالب و مد ها به مشکل میخورید و پیشنهاد شده استفاده نشه

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

دوستان راهنمایی ها لازم رو کردن. فقط من یک مورد بگم اونم اینه که تا زمانی که کار کردن با این سیستم(یا هر سیستم دیگه ای) رو یاد نگرفتید و اطلاعات قابل قبول در مورد جمع نکردید اقدام به استفاده نکنید. مثل رانندگی می مونه. اگر بلد نباشید بهترین ماشین هم به شما بدن وقتی نتونید استفاده کنید فایده ای که نداره برای شما ضرر هم خواهد داشت.

موفق باشید

لینک ارسال

مرسی از پاسخ سریعتون دوستان گلم.

بنده برای آشنایی بهتر این سیستم، میخوام اون رو روی سایت نصب کنم اما در ریشه ی سایت نه. کامل که فهمیدم قضیه چیه اونو رو سایتم ست میکنم. فقط یه سوالی بی پاسخ مونده. اگه اطلاعات رو از ویبولتین به IPB انتقال بدم مشکلی پیش نمیاد؟

لینک ارسال

آموزش های کامل و جامع برای انتقال از ویبولتین به ای پی بورد موجوده در انجمن

نمونه انجمن انتقال داده انجمن پرشین اسکریپت میتونید مشاهدش کنید ببینید ایا مشکلی براش پیش اومد !

http://forum.persianscript.ir/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...