رفتن به مطلب

خرید لایسنس IPB

Behzad

ارسال‌های توصیه شده

درورد

با عرض خسته نباشید خدمت مدیران و کاربران محترم این انجمن که باعث پیشرفت کاربران تازه کاری ( در مورد IPB ) مثل من میشن
من میخوام لایسنس IPB رو بخرم ولی یه  سوال واسم پیش اومده:
 هوک ها و مدهای که بصورت کرک شده هست رو میتونم روی نسخه لایسنس دار نصب کنم یا باید خریداری کنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

روی ویبولتین که میشد کرکی روی لایسنس دار استفاده کرد ، برای ای پی بی هم احتمال میدم که بشه :) البته باز جواب کامل تر رو مدیران میدن.

لینک ارسال

تا جایی که من میدونم قیمت لایسنس 175 دلا امریکا هست

خودتون ضربش کنید به قیمت دولا که فکر کنم 3 هزار تومان باشه.....

هوک ها کرک شده نیستن چون به صورت دستی نوشته میشن

فقط برنامه ها مانند چت باکس و .... نال شده هستن که باید رو نسخه لایسنس برنامه های لایسنس شده نصب کنید تا ساپورت کنن

موفق باشید

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

فرایند نصب و ... به نال بودن و نبودن کاری نداره.هرچیزی رو میتونید نصب کنید ولی وقتی انجمنتون لایسنس داره  استفاده از مد ها و برنامه ها بدون پرداخت هزینه احتمال اینکه لایسنستون دچار مشکل بشه زیاده.یعنی لایسنستون رو غیر فعال میکنن و شما دیگه جزو کلاینت هاشون نخواهی بود.

کلا یا لایسنس نخرید و اگر میخواید قانونی برید جلو تما و کمال قانونی انجام بدید تا به مشکل نخورید

لینک ارسال

تا جایی که من میدونم قیمت لایسنس 175 دلا امریکا هست

خودتون ضربش کنید به قیمت دولا که فکر کنم 3 هزار تومان باشه.....

هوک ها کرک شده نیستن چون به صورت دستی نوشته میشن

فقط برنامه ها مانند چت باکس و .... نال شده هستن که باید رو نسخه لایسنس برنامه های لایسنس شده نصب کنید تا ساپورت کنن

موفق باشید

من IP.Board و IP.Downloads رو میخوام که میشه 225$​

لایسنس برنامه ها بصورت سالانه هست ؟ (هر سال باید تمدید بشه یا نیازی نیست ؟ )

فرایند نصب و ... به نال بودن و نبودن کاری نداره.هرچیزی رو میتونید نصب کنید ولی وقتی انجمنتون لایسنس داره  استفاده از مد ها و برنامه ها بدون پرداخت هزینه احتمال اینکه لایسنستون دچار مشکل بشه زیاده.یعنی لایسنستون رو غیر فعال میکنن و شما دیگه جزو کلاینت هاشون نخواهی بود.

کلا یا لایسنس نخرید و اگر میخواید قانونی برید جلو تما و کمال قانونی انجام بدید تا به مشکل نخورید

مشکل اینجاست برای جایی که میخوام بخرم فقط یکبار هزینه میکنند

و نمیشه بابت خرید برنامه های دیگه پول گرفت ؛ مگر اینکه موقع خرید این لایسنس تمام برنامه های مورد نیاز خریداری بشه

لینک ارسال

درورد

با عرض خسته نباشید خدمت مدیران و کاربران محترم این انجمن که باعث پیشرفت کاربران تازه کاری ( در مورد IPB ) مثل من میشن

من میخوام لایسنس IPB رو بخرم ولی یه  سوال واسم پیش اومده:

هوک ها و مدهای که بصورت کرک شده هست رو میتونم روی نسخه لایسنس دار نصب کنم یا باید خریداری کنم؟

با سلام

با خرید لایسنس میشه از افزونه های نال شده هم استفاده کرد و هیچ ربطی به نال بودن و یا نبودن ای پی بورد نداره

و قیمت خرید بسیار بالا خواهد بود ! و در صورت تمدید نکردن دیگر نمیتونید وارد پنل ادمین بشید./

لینک ارسال

با سلام

با خرید لایسنس میشه از افزونه های نال شده هم استفاده کرد و هیچ ربطی به نال بودن و یا نبودن ای پی بورد نداره

و قیمت خرید بسیار بالا خواهد بود ! و در صورت تمدید نکردن دیگر نمیتونید وارد پنل ادمین بشید./

اگه اشتباه نکنم وقتی لایسنس بگیری میتونی بدون محدودیت همیشه استفاده کنی. حتی اگه تمدید نکنی. فقط در صورت تمدید نکردن پشتیبانی دیگه نمیشید. مثل دریافت بروزرسانی ها و سایر خدمات

اگه اشتباه کردم مدیران راهنمایی کنن در این باره

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

لایسنس برنامه ها بصورت سالانه هست ؟ (هر سال باید تمدید بشه یا نیازی نیست ؟ )

شما یکبار برای همیشه می خرید ولی برای اینکه بروزرسانی ها رو و پشتیبانی رو شرکت IPS از شما انجام بده نیازه که هر 6 ماه یکبار مبلغ 25 دلار حق آبونمان پرداخت کنید.

و در صورت تمدید نکردن دیگر نمیتونید وارد پنل ادمین بشید./

خیر اصلا این طوری نیست کی همچین حرفی زده به شما ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

موفق باشید

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

دوستان من هم در مورد لایسنس دو سوال داشتم که ترجیح دادم همین جا سوالم را مطرح کنم و تاپیک جدید ایجاد نکنم. سوال من اینست که اگر ما بخواهیم لایسنس خریداری کنیم آیا حتماً باید نسخه اصلی را استفاده کنیم ؟ آیا امکان فارسی سازی نسخه های اصلی با فارسی سازهای ارایه شده در این سایت هست یا خیر؟ و سوال دوم اینکه اگر ما مدتی با نسخه نال شده کار کنیم آیا امکان خرید لایسنس برای آن نسخه نال شده پس از یک مدت کار هست یا خیر ؟ و یا اینکه باید از نسخه اصل استفاده شود ؟ و در صورت استفاده از نسخه اصل آیا امکان انتقال اطلاعات از نسخه نال شده به نسخه اصل خواهد بود؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

وقت شما بخیر

دو سوال داشتم که ترجیح دادم همین جا سوالم را مطرح کنم

متاسفانه قوانین سایت طوری هست که در ادامه تاپیک های دیگه سوال خودتون رو نپرسید.

سوال من اینست که اگر ما بخواهیم لایسنس خریداری کنیم آیا حتماً باید نسخه اصلی را استفاده کنیم ؟ آیا امکان فارسی سازی نسخه های اصلی با فارسی سازهای ارایه شده در این سایت هست یا خیر؟

بسته فارسی ساز رو شما روی هر IPB ای می تونید نصب کنید فرقی نمی کنه. تاپیک تفاوت نسخه نال با اصل رو مطالعه کنید تا متوجه تفاوت این دو نسخه بشید.

سوال دوم اینکه اگر ما مدتی با نسخه نال شده کار کنیم آیا امکان خرید لایسنس برای آن نسخه نال شده پس از یک مدت کار هست یا خیر ؟

بله هست

در صورت استفاده از نسخه اصل آیا امکان انتقال اطلاعات از نسخه نال شده به نسخه اصل خواهد بود؟

نسخه اصل نسخه خاصی نیست که متفاوت باشه. شما فایل ها رو جایگزین می کنید و زمانی که جایگزین کردید و همه چیز تمام خواهد بود.

لطفا قوانین سایت رو مطالعه کنید. چون با مشکل در پاسخگویی مواجه خواهید شد.

اگر سوالی هنوز براتون باقی مونده، در یک تاپیک جدید بپرسید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...