رفتن به مطلب

بسته شدن انجمن بعد از تبدیل

host-af

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه دوستان آی پی بی فارسی روز پدر بهم تبریگ میگم :give_rose:  باشه 200سال در گنار پدر زرگ واره خودتون زندگی کنید

من سیستم تبدیل کردم  دیروز دی انس هاستم تغیر داده شد  تا الان دسترسی به انجمن نداشتم

الان که ورد میشم این پیام میده

فعلا انجمن ها بسته می باشند.
Conversion in process

میشه راهنماهیم کنید حالش کنم  و نمیتونم زبان ادمین فارسی کنم

از مدیران انجمن کسی قبول میکنه این کار برام انجام بده از دیروز نخوابیدم دیگه ککش نداره موخم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

host-af، در تاریخ 02 May 2015 - 01:29 صبح گفته است:

سلام به همه دوستان آی پی بی فارسی روز پدر بهم تبریگ میگم :give_rose:  باشه 200سال در گنار پدر زرگ واره خودتون زندگی کنید

من سیستم تبدیل کردم  دیروز دی انس هاستم تغیر داده شد  تا الان دسترسی به انجمن نداشتم

الان که ورد میشم این پیام میده

فعلا انجمن ها بسته می باشند.
Conversion in process

میشه راهنماهیم کنید حالش کنم  و نمیتونم زبان ادمین فارسی کنم
از مدیران انجمن کسی قبول میکنه این کار برام انجام بده از دیروز نخوابیدم دیگه ککش نداره موخم

سلام

وقتی که تبدیل کننده رو اجرا میکنید انجمن به صورت خودکار به صورت افلاین در میاد و ...

برای غیر فعال کردن افلاین بودن انجمن به مسیر زیر برید.

ACP >> System  >>  Community Offline / Online >> Turn the community offline =No

در مورد فارسی ساز هم باید عرض کنم فارسی ساز های  موجود در حال حاضر برای کنترل پنل ادمین ای پی برد موجود به صورت کامل نیستن و استفاده از اونا میتونن مشکل ایجاد کنن ولی فارسی ساز برای خود انجمن موجود هست که مشکلی به وجود نمیاره

برای دانلود فارسی ساز میتونید از لینک زیر اقدام کنید:

در صورتی که تمایل داشته باشید من براتون تبدیل رو انجام میدم.

بدرود

لینک ارسال

ممنون مشکل حال کردم ولی فارسی سازی مدیریت میخوام برای این ورژنIP.Board.v3.4.7_nulled_MARCH_20-REG-Fix وحیدجان وقعا این انجمن ساز با این همه امگانات  انجمن پشتبانی چندساله شما هنوز فارسی ساز آماده نشده؟ :shok1: 

لینک ارسال

ممنون مشکل حال کردم ولی فارسی سازی مدیریت میخوام برای این ورژنIP.Board.v3.4.7_nulled_MARCH_20-REG-Fix وحیدجان وقعا این انجمن ساز با این همه امگانات  انجمن پشتبانی چندساله شما هنوز فارسی ساز آماده نشده؟ :shok1: 

پنل مدیریت نسخه ای که عرض کردید به علت برخی دلایل فارسی سازی نشده و....
دلیلشم میتونید تو تاپیک  های زیر بخونید:

تو ورژن 4 کامل فارسی سازی شده منتها هنوز نسخه ی بتا هست و استفاده ازون توصیه نمیشه.
لینک ارسال

ممنون اینچور گه میگید این سیستم هنوز آماده عرضه نیست  یه آنجمن یا مرچع پشتبانی سیستم تا وقتی که سیستم 100درصد کمل نکرده فارسی سازی  و کارها مهمشو نباید  بذاره برای دانلود الان کدوم ورژن باید دوباره نصب کنم که امنیتش بالا باشه و هیج محدودیت نداشته باشه؟

:sad1:

ببخشید آقا وحید وقعا نیاز بود بگم من با این سیستم کار نکردم  الان به درخواست مدیر انجمن مابی بی قبلی که تبدیل کردم درخواست نصب

یه سیستم دیگه داده گفتم بهم وقت بده تا سیستم دوباره نصب کنم

این سیستم قالب مدیریت داره؟

این سیستم هک تبلیغات هک تشکر هک آخرین ارسالها هک بهرین پستداهنده هک زیرانجمن ها هک پست بوت کابرها ویژه هک ها فارسی داره؟

این سیستم 100 درصد فارسی سازی شده؟

این سیستم پشتبانی داره؟

مث اینگه اگه یه کابر به مشکل در سیستم بربخوره مدیریت مرچع سیستم پشبانی میکنن تا آنجمن کابر مشکلش حل بشه؟ :sad1:

ممنونمیشم بگید

لینک ارسال

host-af، در تاریخ 02 May 2015 - 08:39 صبح گفته است:

ممنون اینچور گه میگید این سیستم هنوز آماده عرضه نیست  یه آنجمن یا مرچع پشتبانی سیستم تا وقتی که سیستم 100درصد کمل نکرده فارسی سازی  و کارها مهمشو نباید  بذاره برای دانلود الان کدوم ورژن باید دوباره نصب کنم که امنیتش بالا باشه و هیج محدودیت نداشته باشه؟

:sad1:

ببخشید آقا وحید وقعا نیاز بود بگم من با این سیستم کار نکردم  الان به درخواست مدیر انجمن مابی بی قبلی که تبدیل کردم درخواست نصب

یه سیستم دیگه داده گفتم بهم وقت بده تا سیستم دوباره نصب کنم

این سیستم هک تبلیغات هک تشکر هک آخرین ارسالها هک بهرین پستداهنده هک زیرانجمن ها هک پست بوت کابرها ویژه هک ها فارسی داره؟

این سیستم 100 درصد فارسی سازی شده؟

این سیستم پشتبانی داره؟

مث اینگه اگه یه کابر به مشکل در سیستم بربخوره مدیریت مرچع سیستم پشبانی میکنن تا آنجمن کابر مشکلش حل بشه؟ :sad1:

ممنونمیشم بگید

دوست عزیز اگه تاپیک های که بهتون داده بودم میخوندید به جواب سوالتون میرسید.

فارسی ساز برای پنل ای پی برد  نسخه 3.4 یه مدت تو انجمن قرار گرفته بود،به دلیل اینکه بعد از نصب اون کاربران خیلی زیادی تاپیک می زدن که دچار مشکل شدن اون زبان از سایت حذف شد.

الان تو نسخه 4 که بصورت بتا هست فارسی سازی به صورت کامل انجام شده.

برای پیدا کردن مد های که دنبالشون هستید کافیه فقط تو انجمن سرچ کنید

به تاپیک های زیر هم سر بزنید:

بله داره سیستم ای پی برد از اونچه که فکر میکنید قوی و پرقدرت تره

منظورم شما دقیقا از محدودیت چیه؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

کاربر عزیز @@host-af عزیز ما در اینجا به صورت Organize شده به مشکلات دوستان رسیدگی می کنیم. به همین دلیل انجمن های پرسش و پاسخی برای رفع مشکلات قرار دادیم تا دوستانی مثل شما به جای تاپیک زدن در بخش گفت و گوی آزاد که مرتبط نیست در انجمن پرسش و پاسخ سوال های خودشون رو مطرح کنن تا به بقیه افراد هم کمک بشه.

لطف قبل از هر چیز قوانین انجمن رو مطالعه کنید تا بتونید حداکثر استفاده رو داشته باشید و تاپیک هاتون به بایگانی منتقل و بی پاسخ نمونه.

سوالات رو که دوست عزیزمون به شما جواب دادن به طور کامل و چند تاپیک بهتون معرفی کردن که ظاهرا مطالعه نکردید و دوباره پرسیدید که توصیه می کنم دوباره به اون لینک های داده شده مراجعه کنید.

این سیستم پشتبانی داره؟

منظورتون چه پشتیبانی هست؟

موفق باشید

/// انتقال به انجمن پرسش و پاسخ ///

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...