رفتن به مطلب

مشکل با پیوست فایل ها

oxision

ارسال‌های توصیه شده

سلام

انجمن رو از هاست قبلی جابجا کردم و حالا به چند مشکل برخورد کردم

اولین و بزرگترین مشکل، فایل های پیوست شده است که امکان دانلود آنها را ندارم و پیام خطای شما مجاز نیستید را نمایش می دهد.

امکان پیوست کردن فایل رو هم ندارم و پیام خطای "خطا مشکل مربوط به سرور هنگام آپلود" نمایش داده می شود.

مشکل دوم پست های تائید نشده است که در صفحه اصلی نمایش داده میشده ولی در پنل مدیران خالیست!!!؟

چه راهکاری پیشنهاد می کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پاسخ سوال اول را پیدا کردم و جهت اطلاع بقیه دوستان قرار میدم، تنظیمات مکان آپلود فایل انجام نشده بود.

اما هنوز مشکل دوم باقیست و پیام "هیچ موضوع منتظر تاییدی وجود ندارد." نمایش داده می شود

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

اولین و بزرگترین مشکل، فایل های پیوست شده است که امکان دانلود آنها را ندارم و پیام خطای شما مجاز نیستید را نمایش می دهد.

به قسمت General Configuration برید و در قسمت Upload و تنظیمات مرتبط آدرسی که خود IPB شناحته و در زیر اون فیلد ها نمایش میده رو در اون فیلد وارد کنید. چون آدرس ها متعلق به سرور قبلی شما هستند.

مشکل دوم پست های تائید نشده است که در صفحه اصلی نمایش داده میشده ولی در پنل مدیران خالیست!!!؟

توی خود انجمن که می رید و دسترسی مدیریت دارید می تونید ببینید؟

لینک ارسال

ممنون جناب نامنی که وقت گذاشتید

در صفحه اصلی "موافقت نشده" را نمایش می دهد. ولی روی گزینه "موافقت نشده" یا علامت مثلث زرد رنگ که کلیک می کنم درست است ولی از پنل مدیران، اعلام می کند که "هیچ موضوع منتظر تاییدی وجود ندارد."

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در صفحه اصلی "موافقت نشده" را نمایش می دهد. ولی روی گزینه "موافقت نشده" یا علامت مثلث زرد رنگ که کلیک می کنم و یا از پنل مدیران، در هر صورت اعلام می کند که "هیچ موضوع منتظر تاییدی وجود ندارد."

متوجه عرض بنده نشدید! من به پنل مدیران کاری ندارم. شما به صورت عادی وارد اون انجمنی بشید که موضوع تایید نشده داره. آیا موضوع های تایید نشده رو می بینید ؟ زمانی که از قسمت فیلترینگ تایید نشده ها رو انتخاب می کنید چی؟

لینک ارسال

سپاسگزارم، مشکل سر بی دقتی من بود.

موضوع تائید نشده نداشتم و فقط پست تائید نشده بود که باید سربرگ "پست" رو انتخاب میکردم :yes1:  :yes1:  :yes1:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...