رفتن به مطلب

نصب نسخه 4 میتونه خطرناک باشه؟!

ارسال‌های توصیه شده

من هر چه منتظر نشستم نسخه 4 نیومد و اگه تا 2 ماه آینده بیرون نیاد مجبورم باز هم اون رو نصب کنم

نصب اون میتونه خطرناک باشه؟

اگه باگ برطرف بشه باید به صورت دستی اون رو آپدیت کنیم؟

اگه ممکنه بگید چطوری میشه باگ های جدیدی که گزارش داده میشه رو برطرف کرد؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست من با سلام و خسته نباشید

خدمت شما باید بگم که نسخه نهایی IPS 4 اومده و اینکه جناب نامنی عزیز که لطف نال کردن آن را زحمت کشیدن و داخل انجمن برای دانلود قرار دادن

لینک دانلود داخل انجمن : http://ipsfarsi.com/files/file/2117-IPS-community-suite-402-ipbfarsi-nulled/

لازم به ذکر است که هر سیستمی وقتی به وجود میاد دارای باگ های بزرگ و کوچکی هست حتی شرکت ماکروسافت و اپل با آن همه قدرت و تیم قوی برنامه نویسی گاها بعضی اوقات سوتی های بزرگی می دهند

پس نباید گفت که تمامی سیستم ها 100% بدون مشکل و باگ هستند

اما تا آنجایی که در انجمن بودم و آپدیت های بتا رو میدیدم خیلی روی مشکلات آن کار شده و از نظر امنیتی فعلا مشکل حادی گزارش نشده که برطرف نشده باشه

همچنین هر موقع آپدیت یا باگی گزارش بشه چون از نسخه های نال شده استفاده میکنیم باید زحمت آپدیت را خودمون بکشیم و کارهای اون رو انجام بدیم

البته زیاد سخت و دشوار هم نیست

فقط کافیه فایل های آپدیت رو از انجمن ipbfarsi بگیریم و توی روت انجمن بریزیم. همین ...

لینک ارسال

من مدتی اینترنت نبودم...

مگه نسخه ۴ به صورت رسمی منتشر شده؟؟؟ چون شنیدم هنوز باگ های اون برطرف نشده و معلوم نیست کی منتشر میشه

لینک ارسال

نسخه 4 به صورت رسمی منتشر شده بله

همونطور که گقتم خدمتتون هر سیستمی باگ داره،

سیستمی توی دنیا وجود نداره که 100% باگ نداشته باشه و از نظر امنیتی بدون عیب باشه

لینک ارسال

نسخه 4 به صورت رسمی منتشر شده بله

همونطور که گقتم خدمتتون هر سیستمی باگ داره،

سیستمی توی دنیا وجود نداره که 100% باگ نداشته باشه و از نظر امنیتی بدون عیب باشه

ممنون از اطلاع رسانی شما :give_rose:

حالا 2 تا سوال دارم:

1- چطوری انجمن رو از نسخه 3.7 به 4.2 ارتقا بدم؟

2- اگه باگ جدید پیدا شد که مثل وردپرس نمیشه آپدیت کرد. پس باید چیکار کرد؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

اول دیتابیس تون رو تبدیل می کنید به UTF-8 که فایلش در بخش مد های نسخه 3.4 هست. سپس فایل های IPS4.0.2 رو منتقل می کنید به سرورتون و عملیات بروزرسانی با رفتن به مدیریت انجام می شه. دقت داشته باشید هنوز 4.2 نیومده. هنوز سیستم در نسخه 4.0 هست.

2- اگه باگ جدید پیدا شد که مثل وردپرس نمیشه آپدیت کرد. پس باید چیکار کرد؟

آقای بازیار من سوالات شما رو توی انجمن وردپرس فارسی، توی انجمن وب هاستینگ تاک و اینجا و چند جای دیگه دیدم. شما گهگاهی یک سوالاتی مطرح می کنید که اصلا با منطق آدمی جور درنمیاد!!

مورد بعدی اینکه الان کی گفت نمی شه آپدیت کرد! جمله آقای ایزدبخش رو دوباره بخونید :

همچنین هر موقع آپدیت یا باگی گزارش بشه چون از نسخه های نال شده استفاده میکنیم باید زحمت آپدیت را خودمون بکشیم و کارهای اون رو انجام بدیم

هر موقع باگی گزارش شد بر عکس نسخه 3.4 توی نسخه 4 دیگه ورژن جدید منتشر می شه و وصله منتشر نمی شه. پس باید نسخه جدید رو از اینجا دانلود و فایل هاش رو منتقل کنید به سرورتون.

موفق باشید

لینک ارسال

والا واقعیتش تا حالا من آپدیت نکردم از نسخه 3.4 به 4.0.2

اما الان که انجمن خود IPS community رو خوندم یه سری راهنمایی داده بود

BACKUP EVERYTHING !!!!!

اول اینکه هم از تمامی فایل ها و هم دیتابیس های مربوطه به انجمن یه بکاپ کامل بگیرین که اگه مشکلی پیش اومد بتونین برگردونین
Move 3.4.7 files outside your public_html-folder (or delete them, if you are sure you created a working backup tongue.png), except

تمامی فایل های 3.4 را پاک کنید ( حتی تمامی پوشه ها ) به جز فایل ها و فولدر هایی که در زیر گفته شده :
/uploads
/downloads
/public
/screenshots
conf-global.php

------------------------------------------------------------------------------------

Uploiad all 4.x files to public_html.
تمامی فایل های IPS community رو توی root اصلی آپلود کنید
chmod -R 777 datastore
chmod -R 777 plugins
chmod -R 777 uploads

دسترسی های فولدر های datastore plugins و uploads را به 777 تغییر دهید

Point your browser to <yourdomain.com>/admin/upgrade and follow the upgrader in your browser

به آدرس گفته شده <yourdomain.com>/admin/upgrade رفته و مراحل گفته شده را دنبال کنید.
-> DONE -> Welcome to the world of IPS 4.x happy.png

لینک ارسال

آقای بازیار من سوالات شما رو توی انجمن وردپرس فارسی، توی انجمن وب هاستینگ تاک و اینجا و چند جای دیگه دیدم. شما گهگاهی یک سوالاتی مطرح می کنید که اصلا با منطق آدمی جور درنمیاد!!

مورد بعدی اینکه الان کی گفت نمی شه آپدیت کرد! جمله آقای ایزدبخش رو دوباره بخونید :

s.izadbakhsh در تاریخ 26 Apr 2015 - 10:52 صبح گفته استsnapback.png

هر موقع باگی گزارش شد بر عکس نسخه 3.4 توی نسخه 4 دیگه ورژن جدید منتشر می شه و وصله منتشر نمی شه. پس باید نسخه جدید رو از اینجا دانلود و فایل هاش رو منتقل کنید به سرورتون.

موفق باشید

خوب منم نگفتم نمیشه!

چون توی نسخه 3.7 هیچ آپدیتی مشاهده نکردم ترسیدم این نسخه باگ داشته باشه و چون ممکنه 1 ماه اینترنت نباشم و کسی نیست آپدیت کنه خطرناک باشه!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...