رفتن به مطلب

خطا در کاراکتر دیتابیس

namavotr

ارسال‌های توصیه شده

سلام من انجمنم بهش فشار اومد زد چندتا از تیبل های دیتابیسو کرش کرد . بکاپ داشتم دیتارو پاک کردم بکاپو ریختم الان به کارکتر گیر داده کارکتر عوض نکردم کل پست هایی هم که مرتبط به این موضع هست را تو انجمن خوندم همرو هم انجام دادم با هیچ کدوم حل نشد .

ارور هم این هست :

نقل قول

Your settings could not be read by IP.Board. This is a fatal error and IP.Board cannot function while this issue persists.

This issue is generally caused by changing your character set in the ACP to one that does not support data stored in the rest of your settings, or by restoring a database backup/completing a server transfer and importing your database tables using the wrong character set or collation. You should contact IPS Technical Support for further assistance.

چیکار کنم  ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در مسیر زیر 

AdminCP > System Setting > Server Environment  

Charset دیتابیس رو بررسی کنید که UTF-8 باشد

و Character conversion method بر روی Internal

این خطا وقتی رخ میده که Charset دیتابیس و نرم افزار از یکدیگر متفاوت باشند .

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

بکاپ داشتم دیتارو پاک کردم بکاپو ریختم

خودتون انجام دادید ؟ اگر خودتون انجام دادید به طور صحیح بازگردانی نکردید. نمی دونم دیتابیس شما utf8 بوده یا latin1 ولی موقع بازگردانی خیلی مهمه که حتما با charset اصلی خود دیتابیس ایجاد بشه.

اگر پشتیبانی بازگردانی که به خودشون بگید براتون دوباره ایمپورت می کنند.

یک راه هم دارید اینه که sql رو از فول بکاپ تون استخراج کنید و دستی خودتون از طریق مثلا phpmyadmin وارد کنید.

لینک ارسال

بله خودم انجام دادم دیتا بیسم لاتین بود قبلا هم این مورد پیش اومده بود انجام داده بودم ولی الآن نمیدونم چرا اینجوری شده یعنی هیچ راه حلی نداره ؟ اگه دیتابیس همونه که هیچ تغییری هم توش داده نشده

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

بله خودم انجام دادم دیتا بیسم لاتین بود قبلا هم این مورد پیش اومده بود انجام داده بودم ولی الآن نمیدونم چرا اینجوری شده یعنی هیچ راه حلی نداره ؟ اگه دیتابیس همونه که هیچ تغییری هم توش داده نشده

همون طور که خودتون مستحضرید مشکل از طریقه بازگردانی هست و هیچ ارتباطی با IPB نداره. این مشکلتون رو در انجمن های مدیریت host مطرح کنید شما رو راهنمایی خواهند کرد. در این مورد تا جایی که امکان داشت راهنمایی تون کردیم :)

موفق باشید

لینک ارسال

اول تو پشتیبانی هاستینگ پرسیدم ارجاع دادن به اینجا . شما هم ارجاع میدید به اونجا :)

موندم این وسط چیکار کنم .

به هر حال ممنون گفتم شاید قبلا به این مورد برخورده باشید روشی براش داشته باشید . تشکر

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ما اینجا کسی رو پاس نمی دیم به جای دیگه ولی مشکلی که مربوط به IPB نمی شه رو ما نمی تونیم حلش کنیم!

پشتیبانی host تون اگر تواناییش رو داشت مشکل تون رو همون اول برطرف می کرد.

ساده هست رفع مشکل شما. اینجا ما منحصرا IPB رو پشتیبانی می کنیم ولی این به این معنی نیست هر مشکلی که از طرف سرور و تنظیمات سرور هست رو ما هم بتونیم کمک کنیم. توی خود خطا هم نوشته که مشکل از سرور هست که زمان بازگردانی دیتابیس به مشکل بر خورده. خوب به نظر خود شما این بر می گرده به IPB ؟!!

حالا پشتیبانی شما نتونسته مشکل رو حل کنه دلیل نمی شه حل شدنی نیست. شما توی انجمنی مثل webhostingtalk.ir تاپیک بزنید تا کسانی که کار حرفه ای مدیریت سرور می کنند راهنمایی تون کنند.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...