رفتن به مطلب

اپلود سنتر اختصاصی برای سایت

یک روز خوب

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت مدیران بزرگوار وحید نامی , سعید نظری , ..... 

و کلیه کارکنان و زحمتکشان و گروه طراحی و ... اولین و بزرگترین گروه پشتیبانی ای پی بورد فارسی در ایران

بنده به نوبه خودم از زحمات و خدمات شما بسیار متشکرم 

امیدوارم با این پیشنهاد سهمی در پیشرفت روز افزون شما داشته باشم

پیشنهاد میکنم یک اپلودسنتر اختصاصی برای سایت تدارک ببنید تا کاربران مجبور به استفاده از دیگر اپلودسنتر ها نباشند 

و هم فایل های اپلودی در مکان امن پیش خودتون باشن

برای اسکریپت اپلودسنتر هم پیشنهاد میکنم به هیچ وجه از کلیجا استفاده نشود چون دارای مسائل امنیتی بسیار میباشد 

موفق و پیروز باشید

• پسند 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

وقت بخیر

در مورد آپلود سنتر باید بگم که با توجه به روند کنونی سایت و نیازسنجی صورت گرفته، داشتن آپلود سنتر برای IPBFarsi مورد نیاز نیست که دلایل اینکه تا الان آپلود سنتری ایجاد نشده به شرح ذیل هست :

1- در تاپیک ها و پست ها، دسترسی برای آپلود و پیوست کردن باز هست و محدودیت در میزان فضای پیوست وجود نداره و حداکثر حجم فایل آپلودی، هم اکنون 95 MB می باشد.

2- سامانه دریافت فایل هم همچون سیستم پیوست ها دارای محدودیتی نیست و اگر کسی فایلی رو حس می کنه برای بقیه نیاز هست به راحتی در بخش دریافت می تونه با بقیه کاربران به اشتراک بگذاره.

در نتیجه دلیلی برای ایجاد یک بخش آپلود سنتر ما نمی بینیم. چون کاربران در انجمن اگر مشکلی دارن و می خوان تصاویر مشکلشون یا هر تصویر دیگه ای رو آپلود کنند دسترسی دارند. بخش دریافت هم هست در نتیجه ایجاد آپلود سنتر برای اینجا در این وضعیت منطقی نیست :)

با تشکر از پیشنهاد شما

• پسند 5
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...