رفتن به مطلب

یوزر پس مدیریت هک شده؟

IPLike

ارسال‌های توصیه شده

سلام.من هیچ تغییری بر روی یوزر پسورد مدیریت سایتم ندادم.اما وارد نمیشه. جدول یوزرها تو دیتابیس اسمش چیه؟مجبورم دستی از توی دیتابیس تغییر بدم.اما اسم جدول یوزرها رو پیدا نمیکنم.آدرس ایمیلم رو هم در قسمت فراموشی رمز عبور دادم اما نفرستاد.کمک کنید لطفا سریع.با مرورگرهای مختلف چک کردم. بکش رو هم پاک کردم و ...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi
لینک ارسال

به جای تیبل پسورد هش مدیر سایت(members_pass_hash) ، هش شده عبارت 123456 رو قرار دادم اما باز هم نتونستم وارد بشه. یه هش دیگه هم توی تیبل ها هست ، اون چیه؟اسمش اینه:member_login_key

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

از طریق سایت زیر هش رو تولید کنید همچنین گزینه salt هم تیک بزنید و محتوای فیلد members_pass_salt درون گزینه salt قرار بدید.

همچنین یک راه دیگه هم دارید که IPB رو روی سیستم شخصی تون نصب کنید و مشخصات اون بخش رو عینا برای سایت تون توی sql برای نام کاربری تون بگذارید.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

دوست گرامی اون روش برای این سیستم جواب نمیده.بدین صورت نمیتونید بازگردانی کنید. شما اون لینکی که اقای نامنی دادن رجوع و راه حلی که تو بهترین پاسخ هست رو بخونید و انجام بدید.

لینک ارسال

متاسفم اما ایمیلی برای کاربر جدید ارسال نمیشه که عضویتشو کامل کنه.یعنی اون راه حلی که آقا سعید داده بودند که یک کاربر جدید ایجاد کنید و سطح دسترسیشو ارتقا بدید ، از اونجایی که ثبت نام توی انجمن ما نیاز داره ایمیل فعال سازی رو فعال کنید، جوابگوی کار مانیست.

ضمنا آدرس سایت ندادید آقا وحید.من از طریق سایتهای معمول توی گوگل این کار رو کردم.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

یادم رفت.

خدمت شما :

http://online-code-generator.com/md5-hash-with-optional-salt.php

البته توصیه خودم استفاده از روش دوم و نصب IPB رو سیستم شخصی و انتقال محتویات دو فیلد members_pass_salt و members_pass_hash هست.

لینک ارسال

راستی ارسال نشدن اطلاعات به ایمیل هم ممکنه به دلیل مسائل امنیتی بوده باشه؟ من فقط احتمال خیلی زیاد میدم که بعد از آپدیت امنیتی که گفته بودید انجام بدم این اتفاق افتاده.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

راستی ارسال نشدن اطلاعات به ایمیل هم ممکنه به دلیل مسائل امنیتی بوده باشه؟ من فقط احتمال خیلی زیاد میدم که بعد از آپدیت امنیتی که گفته بودید انجام بدم این اتفاق افتاده.

از phpmyadmin چک کردید که ایمیل تون صحیح هست یا نه ؟

اگر صحیح بود چک کنید ببینید واسه بقیه کاربرا هم فرستاده می شه یا خیر. حدس می زنم مشکل از host بوده باشه.

لینک ارسال

آره از تو اونجا درست بودن ایمیلم رو چک کردم.اصلا کاربر جدید که ثبت نام میکنه ایمیل دریافت نمیکنه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...