رفتن به مطلب

عدم نصب زبان فارسی روی تالار

omid_student

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

بله بله متوجه ام باید جستجو میکردم ولی مورد من فرق میکنه

تالار به خوبی روی هاست من جواب میده

ینی نمیداد سرور رو تغیر دادم حل شد

فقط این زبان فارسی نصب نمیشه

فایل رو بهش میدم زمان معقول اپلود طی میشه و بعد اتمام میگه هیچ فایلی اپلود نشد ولی زبان فارسی اضافه شده و کار هم نمیکنه

مجوز ها رو هم انجام دادم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

1- فارسی ساز مناسب ورژن 3.4 رو نصب میکنید؟ کدوم فارسی ساز رو میخواید نصب بفرمایید؟

2- مطمئنید فایلی که اپلود میکنید پسوندش درسته و مثلا فشرده شده نیست؟ تو صفحه ی دانلود فارسی ساز ها ارسال کننده فایل ذکر کرده.

چک کنید فایلی که ایمپورت میکنید پسوند xml یا xml.gz داشته باشه.

بعضی فایل ها ی فارسی ساز با پسوند zip یا rar قرار داده شدند که ابتدا نیازه اکسترکت و سپس ایمپورت بشن

3-فارسی سازی که نصب میکنید اگر فایلش با همون پسوند هاست که گفتم با یه ادیتور متن بازشون کن ببین نوشته هاش اجق وجق هست یا نه درسته.با یه ادیتور متن مثل notepad++ اگر اجق وجق بود فایل رو دوباره دانلود بزن

لینک ارسال

دوست عزیزم اول مشخص کنید از کدوم نسخه استفاده میکنید نوع کاربریتون کاربر رسمی IPB   هستش ولی در بخش مشکلات IPS4 تایپیک زدید

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

تاپیک منتقل شد و همچنین من چک کردم به نظر مشکل از طرف هاست هست.بعد اینکه فارسی ساز ایمپورت میشه صفحه سفید میشه و فارسی ساز ناقص نصب میشه....

لینک ارسال

سلام دوستان

بله بله متوجه ام باید جستجو میکردم ولی مورد من فرق میکنه

تالار به خوبی روی هاست من جواب میده

ینی نمیداد سرور رو تغیر دادم حل شد

فقط این زبان فارسی نصب نمیشه

فایل رو بهش میدم زمان معقول اپلود طی میشه و بعد اتمام میگه هیچ فایلی اپلود نشد ولی زبان فارسی اضافه شده و کار هم نمیکنه

مجوز ها رو هم انجام دادم

منم روز اول این مشکل رو داشتم ولی اینو بدونین  برای فارسی کردم کامل باید این هار و ویرایش کنید

1- در پنل مدیریت  در سرچ بار بالای پنل gravatar را سرچ کنید و در تنظیمات   Allow users to use Gravatars را روی no قرار بدید

2- Community name همینطور سرچ کرده و به عنوان مورد نظر خودتون برای انجمنتون رو انتخاب کنید

3- در مسیر

Look & Feel>>Manage Languages 

که فارسی ساز رو نصب کردید برید  و  درقسمت

Swap Member Language Choice

If using... را زبان eng قرار داده و Switch to... را زبان فارسی قرار بدید و دکمه swap language choice را فشار بدید

4-  یک مداد در کنار زبان فارسی قرار داده شده مداد برو بزنید

Display right to left? را روی yes

قرار بدید

برای تغییر نام منو ها هم به  ادرس زیر برید و تنظیمات رو تغییر بدید

system > Applications & Modules > Manage Applications & Modules >

روی مداد froums کلیک کنید  و Application Public Title را به نام مورد علاقه خودتون تغییر بدید و به همین صورت برای member

برای ویرایش کتگوری و فرومی که به صورت تستی ایجاد شده هم میتونید  به ادرس

Forums > Forums > Manage Forums 

فکر میکنم با این کار ها فارسی سازی شما کامل انجام بشه و دیگه تنظیم برای فارسی سازی نباشه !

در ضمن موارد یک و دو هم ادرس دارن اما من راه سریع تر گفتم که با سرچ بار هم کار کنید

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

@alltarh با تشکر از شما. پست منو  اصلا خوندی؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...