رفتن به مطلب

جستجو در category زمان مطالعه مقاله در IP.Content

MReza

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

زمانی که مقاله‌/مطلبی در بخش Articles برنامه کانتنت ارسال میشه، در قسمت سرچ سایت فیل-تر سرچ در articles رو داریم. به طور مثال اگر مقاله‌ای در این آدرس باشه:

site.com/articles.html/category/maghale-mored-nazar

وقتی در صفحه مقاله مورد نظر هستیم، فیل-تر جستجو در قالب articles.html هست. یعنی زمان جستجو همه نتایح دیتابیس articles رو نمایش میده. ما اگر از صفحه مقاله یک پله بیایم پایین یعنی در این آدرس:

site.com/articles.html/category

در این صفحه یک فیل-تر جدید جستجو هم وجود داره و دیفالت هم هست با عنوان This Category / یعنی با این فیل-تر میشه نتایج جستجو رو محدود به کتگوری کرد.

سوال و مشکل اساسی این هست که چطور فیلتر جستجوی This Category در داخل همون مقاله مورد نظر هم وجود داشته باشه؟

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب من الآن مشکل رو متوجه شدم که ریشه اون چی هست ولی نتونستم اون رو حل کنم.

مشکل این هست که در category امکان جستجو در اون کتگوری هست ولی وارد یکی از مقالات همون category بشیم امکان جستجو در اون کتگوری وجود نداره.

در داخل کتگوری که امکان سرچ هست ما داریم:

<input id="s_ccs_cat" class="input_radio" type="radio" checked="checked" value="ccs:database:1-19" name="search_app" style="z-index: 10000;" ffpdm="8jowh2hy5akhdd7565r0ps"></input>

اصل کار value="ccs:database:1-19 هست. یعنی اون 19 ID کتگوری هست که وقتی در کتگوری هستیم تشخیص داده میشه ولی وقتی در یک مقاله هستیم به این صورته:

<input id="s_ccs_cat" class="input_radio" type="radio" checked="checked" value="ccs:database:1" name="search_app" style="z-index: 10000;" ffpdm="dpsw24z8iqszf7agidyu"></input>

مقدار value برابر با value="ccs:database:1 هست و مشخصه که ID رو تشخیص نداده. من محل این تنظیمات رو در قالب پیدا کردم:

Look and Feell > Skin > Template > (Content) Global Templates > contextSearch

مشخصا این بخش هست که ID کتگوری رو در خود Category به درستی فراخوانی می‌کنه ولی در داخل مقاله نه:

<li class='special'><label for='s_ccs_cat' title='{$this->lang->words['context_search_category']}'><input type='radio' name='search_app' value="ccs:database:{$this->request['database']}-{$this->request['category']}" class='input_radio' id='s_ccs_cat' checked='checked' /> <strong>{$this->lang->words['context_search_category']}</strong></label></li>

این value رو چکار کنیم که داخل مقاله هم فراخوانی بشه؟

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

حل شد. کد php زیر باید در display template دیتابیس قرار بگیره.

<php>
$this->request['category'] = $data['record']['category_id'];
</php>
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...