رفتن به مطلب

کارهای لازم بعد از انتقال IPB‌ به nginx

iMajid

ارسال‌های توصیه شده

سلام

انجمن از اپاچی به nginx بردم. مشکل url ها با استفاده از تبدیل کد .htaccess که اقای نامنی برای nginx گذاشتن برطرف شد. فعلا یک مشکل در بخش پست خودکار در ip.download است که وقتی پست ارسال م شود عکس ها رو نشون نمیده . منظورم این گزینه Include screenshot with topic? است. یک عکسی ماید (زیر)

post-2005-0-36212300-1428627722_thumb.pn

فعلا فقط همین یک مشکل را دارم...

یک درخواست از اقا نامنی هم دارم: اگر امکانش هست، کارهای لازمی که برای کانفیگ nginx نیاز است بگید...

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

البته بخش دانلود غیر فعال بود من نتونستم تست کنم ولی اگر قبلا نمای داده می شده ولی الان نمایش داده نمی شه از دو چیز هست.

حتما مسیر تصاویر رو چک کنید که صحیح باشه.

بعد اینکه سطوح دسترسی مربوط به تصاویر و فایل ها رو چک کنید. با توجه به نوع نصب nginx و نوع سیستم عامل نصبی شما متفاوت هست و نمی تونم حتما بگم 775 یا 777 باید باشه. باید تست کنید.

با توجه به اینکه این مشکل هم اینجا پیش اومد فکر می کنم از تغییر آدرس پوشه تصاویر یا همون آدرس دهی باشه.

یک درخواست از اقا نامنی هم دارم: اگر امکانش هست، کارهای لازمی که برای کانفیگ nginx نیاز است بگید...

چیز زیادی نیست ولی چشم حتما سعی می کنم :)

لینک ارسال

سلام

مرسی اقا نامنی

اگر مشکل رو بگم از کجا بوده که عکسا نشون داده نمیشدند خندتون میگیره :)

اما راه حل برطرف کردن مکشلم:

یک مشکلی در ftp server به وجود اومده بود که مجبور شدم بخش دانلود که من اسمشو به بخش کلیپ تغییر دادم ، افلاین کنم. همون موقع به nginx اومدم اما هنوز ftp server راه ننداخته بودم و بخش دانلود هنوز غیرفعال بود و به همین خاطر عکسا نشون داده نمیشدند و من فکر میکردم مشکل از کانفیگ nginx است :) :)

با فعال کردن بخش دانلود عکسها هم به نمایش درآمدند....

اما در اخر باید بگم که nginx واقعا سرعت خوبی دارد اما کانفیگ اون برای cms ها مختلف متفاوت می باشد. مجددا از اقای نامنی عزیز درخواست میکنم آموزش های مربوط به nginx بخصوص کانفیگ اون برای IPB را بزارند.

با تشکر از مدیران IPB فارسی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...