رفتن به مطلب

مشکل در members

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

ی مشکلی که دارم که قبلاً هم ذکر کردم . ولی کسی جواب نداد .

برای مدت کمی رفع شد ولی بعد از ایجاد مقام جدید دوباره ایجاد شد و رفع نمیشه .

اونم اینه که : برای مثال من 5 عنوان کاربری دارم (تایید نشده ، کاربر عادی ، ناظر ، مدیر انجمن ، admin)

من می خوام کاربری که عضو میشه قبل از تایید (تایید نشده) باشه و بعد از اون (کاربر عادی) بشه .

اما قبل از تایید (ناظر) میشد و بعد از تایید (مدیر انجمن) . که اول رفع شد ولی :

بعد از این که عنوان کاربر ویژه اضافه کردم . میشه (ویژه) و بعد از تایید (ناظر) میشه .

چجوری این مشکلو رفع کنم ؟!

باتشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

یک تصویر از تنظیمات مربوط به اون مدتون بگذارید.

ی مشکلی که دارم که قبلاً هم ذکر کردم . ولی کسی جواب نداد .

تاپیک قبلی تون اینجاست :

http://ipsfarsi.com/topic/17446-%DB%8C-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%85-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%B9%D9%86%D8%A7%D9%88%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%DB%8C/

خودتون گفتید که حذف بشه. ما هم حذف کردیم. علت اینکه کسی جواب نداد این بوده که خودتون خواستید! غیر از این اگر بوده به درستی منظورتون رو بیان نکردید دقیقا مثل عنوان تعیین کردن برای تاپیک هاتون :) !!!!

یک راهنمایی بکنم خدمت تون برای اینکه چه جوری عنوان مناسبی برای تاپیک هاتون انتخاب کنید. الان مشکل شما با مد VIP هست. عنوان تون رو چی زدید : "مشکل در members" اگر می زدید "مشکل در مد VIP" یا مثلا " مشکل در ارتقا گروه های کاربری بعد از نصب مد VIP" بهتر هستش. دلیل اینکه اینقدر ما به این قوانین حساسیم خیلی ساده هست، می خوایم بقیه افرادی که از این انجمن در آینده استفاده می کنند دقیقا مثل شما در سریع ترین زمان ممکن مشکلشون حل بشه بدون ایجاد تاپیک. این طوری علاوه بر اینکه شما به خودتون کمک می کنید که بهتر یاری تون کنیم به بقیه هم کمک می کنید. آدرس انجمن تون رو هم در پروفایل تون قرار بدید تا بشه بررسی کرد.

موفق باشید

لینک ارسال

من پست رو منظورم بود :دی

دقیقاً از کجای تنظیمات عکس بگیرم ؟! group sitting | global | report | forum ؟

نمای کلی به ای شکله :

bandicam%202015-03-28%2017-44-32-934.png

bandicam%202015-03-28%2017-48-09-853.png

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

مگر نمی گید شما از مد VIP استفاده می کنید ؟ خوب پس انتظار می ره شما از تنظیمات برنامه VIP اینجا بگذارید. در عوض شما چی کار کردید ؟ از تنظیمات بخش Social خود سیستم که اصلا مربوط نه به سوال ماست نه هیچی با بخش گروه های کاربری گذاشتید.

اصلا برنامه VIP رو که نصب کردید تنظیم کردید؟ اصلا می دونید تنظیمات برنامه ها کجاست؟

لینک ارسال

مگر نمی گید شما از مد VIP استفاده می کنید ؟ نه من کی گفتم :|

خوب پس انتظار می ره شما از تنظیمات برنامه VIP اینجا بگذارید. در عوض شما چی کار کردید ؟ از تنظیمات بخش Social خود سیستم که اصلا مربوط نه به سوال ماست نه هیچی با بخش گروه های کاربری گذاشتید. من فکر کردم مرتبط با اینجاست :دی

اصلا برنامه VIP رو که نصب کردید تنظیم کردید؟ نه

اصلا می دونید تنظیمات برنامه ها کجاست؟ توی سیستم ستینگ مگه نیست ؟!

برای اینکه بهتر درک کنید . توی انجمن عضو بشید متوجه میشید که بجای این که کاربر عادی بشید . بعد از تایید ایمیل ناظر میشید و قبل اون کاربر ویژه :|

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من الان تصویر گروه های کاربری شما رو دیدم متوجه شدم که شما کاربرای مهمان رو کردید کاربر. کاربر هایی که Validate هستن کردید چیز دیگه و به همین منوال. به نظر من از نو نصب کنید یا اگر نمی تونید طبق تنظیمات پیش فرض خود IPB دوباره تنظیم کنید که می تونید IPB رو روی کامپیوتر شخصی تون نصب کنید و این کار رو انجام بدید.

در زمان ساخت گروه جدید هم گروه member رو قرار بدید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...