رفتن به مطلب

این تنظیمات پیش فرض Email Set-up درسته؟

ارسال های توصیه شده

سلام

آقا من به سطوح اومدم با انجمنم

-موقع ثبت نام کاربر جدید ایمیل فعال سازی ارسال نمیکنه برای فرد ثبت نام کننده. این عکس رو ببینید تنظیمات پیش فرضش درسته؟

تو قسمت تماس با ما هم که با نکسوس تنظیم شده به فرستنده و گیرنده ایمیل و پاسخ رو ارسال نمیکنه. فقط تو مدیریت پیام کاربر رو میفرسته. :xo:

post-3955-0-95002700-1427454948_thumb.pn

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

برید به Support >     Diagnostics  >      Email Tester

یک ایمیل تست برای خودتون ارسال کنید. اگر ارسال نشد مشکل از سرورتون هست با پشتیبانی سرورتون این مشکل رو مطرح کنید.

لینک ارسال

میشه راهنمایی کنید چیکار کنم

هاست ایمیل رو بسته و جوابش رو تو عکس پیوست ارسال کردم

9nbjg62dbea8v9njs5po_thumb.png

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

توی اون تصویری که گذاشتید نوشته توی لاگ های سرور که پیوست شده.

من پیوستی اینجا نمی بینم که بتونم کمک کنم.

لینک ارسال

وحید نامنی، در تاریخ 27 Mar 2015 - 10:48 عصر گفته است:

توی اون تصویری که گذاشتید نوشته توی لاگ های سرور که پیوست شده.

من پیوستی اینجا نمی بینم که بتونم کمک کنم.

حق با شماست فراموش کردم پیوست کنم :

ssample.zip

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

سایت شما مورد نفوذ واقع شده که احتمال میدم از طرف یکی از پلاگین های وردپرس هست. وردپرس تون رو بروز کنید به همراه تمام پلاگین ها. فایل های وردپرس + IPB رو دوباره آپلود کنید. سپس از سرورتون بخواید که دسترسی تون رو باز کنن و دوباره تست کنن.

لینک ارسال

سایت شما مورد نفوذ واقع شده که احتمال میدم از طرف یکی از پلاگین های وردپرس هست. وردپرس تون رو بروز کنید به همراه تمام پلاگین ها. فایل های وردپرس + IPB رو دوباره آپلود کنید. سپس از سرورتون بخواید که دسترسی تون رو باز کنن و دوباره تست کنن.

lممنون آقای نامنی. فایل های IPB رو چطوری دوباره آپلود کنم؟؟ آموزشی هست برای اینکار که چیارو کجا آپلود کنم مجددا؟ :give_rose:

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

lممنون آقای نامنی. فایل های IPB رو چطوری دوباره آپلود کنم؟؟ آموزشی هست برای اینکار که چیارو کجا آپلود کنم مجددا؟ :give_rose:

خواهش می کنم. انگار که می خواید نصب کنید اون طوری! آموزش های نصب رو فقط قسمت آپلود رو انجام بدید.

لینک ارسال

@@وحید نامنی  من محتویات پوشه upload این نسخه رو در روت انجمن extract کردم. یکسری تنظیمات رو فقط دوباره باید انجام بدم که چیزی نیست.

فقط بفرمایید که کارم درست بوده؟

لینک ارسال

ببخشید وحید جان ..

بله جناب تنظیمات درست بوده به تاپیک هاست های مناسب با IPB برید و از اون هاست ها برای محتویات IPB استفاده کنید :)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.