رفتن به مطلب

مشکل زبان فارسی بعد از انتقال ویبولتین به ای پی بورد

aranesh

ارسال‌های توصیه شده

سلام ، من توی انتقال از ویبولتین 4 به ای پی بورد 3.4.7 زمان که انتقال رو انجام میدم تمام زبان های فارسی به شکل زیر در میاد

تالار مدیریت، قوانین و اطلاعیه ها و راهنمایی ها

توی conf_global.php هم وقتی uft8 رو قرار میدادم ارور دیتابیس میداد

با استفاده از uft 8 convertor دیتابیس رو uft8 کردم و توی اون فایل utf8 رو قرار دادم و باز هم مشکل بود

توی تنظیمات پی اچ پی مای ادمین هم uft8 رو قرار دادم اما باز هم مشکل برطرف نشده ، ممنون میشم کمک کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi
لینک ارسال

من متوجه نمیشم این collation در کجا قرار داره

کاربر گرامی ، در همون لینک هایی که جناب نامنی ارائه کردند تمامی سوالات شما پاسخ داده شده .. 

داخل phpmyadmin برید و دیتابیس مورد استفاده در سایت IPB رو ببینید collaction چی هست.

لینک تصویری از Collation

شما مجددا باید عمل Import رو انجام بدید

لینک ارسال

سلام

از این ابزار استفاده کنید. اگر مشکل فقط مرتبط با collation باشه، این ابزار احتمال بالا مشکل رو حل می‌کنه.

http://ipsfarsi.com/files/file/1735-IPS-utf8-database-converter/

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

در هنگام عمل ایمپورت متوجه نمیشم در کدوم قسمت قرار داره

در قسمت import نیست. اول از همه نوع collation رو در phpmyadmin برای دیتابیس vb تون پیدا کنید دقیقا طبق عکسی که آقای @@قــربـانـپور گذاشتن. سپس دوباره عمل تبدیل رو انجام بدید یکجا از شما همون اول (یعنی توی تبدیل کننده دوباره اقدام کنید) از شما Charset رو از شما می پرسه. همون collation رو وارد کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

لینکی که دارید تبدیل می کنید پ.خ کنید تا بهتون با عکس نشون بدم که کدوم قسمت باید collation  وارد کنید و نیازی هم به تبدیل دیتابیس به utf8 نیست.

تا جایی که یادم میاد فکر کنم قسمت collation  دیده نمیشه و حالت کشویی باز/بسته شدن داره.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

دوستان عزیز من نمیفهمم توی همین تبدیل کننده کجا Charset رو میخواد؟ :|

آموزش تبدیل رو مطالعه کنید اون قسمت در عکس معلومه و اسم اون فیلد Database Charset هست.

http://ipsfarsi.com/topic/10796-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%84-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...