رفتن به مطلب

فروش پوسته کوانتوم

سعید نظری

ارسال‌های توصیه شده

• 1 ماه بعد...

دمو خود قالب رو نمیزارید ؟
هزینه طراحی قالب اختصاصی چقدر میشه ؟

سلام

استایل فعلی همین انجمن کوانتوم هست

در مورد طراحی قالب اخصاصی میتونید به آقای Draconian پیغام بدید.

• پسند 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

پوسته ی کوانتوم ( پوسته ی جدید آی پی بی فارسی) هم اکنون برای فروش آماده هست منتها فروش اون به دلایلی از طریق پیغام خصوصی هست.

در مورد پوسته و پنل تنظیمات و ... دیگه اطلاعات کافی هست و دوباره شرح نمیدم چون همتون اطلاع و آشنایی دارید.

کسانی که تمایل به خرید دارن به بنده پ.خ بدهند.

قیمت پوسته هم 60 هزار تومان هست.(برای مشتریان و کلاینت های بنده 50 هزار تومان )

امکان خرید برای کاربران عادی  وجود ندارد.

اینم شات از پنل تنظیمات پوسته41 تنظیم.این پوسته در واقع در واقع 150 تنظیم داشت ولی همونطور که تنظمات باید پردازش بشن توسط سرور در نتیجه منابع خیلی بیشتری مصرف میشد در نتیجه تنظیمات اضافی جهت سبک بودن پوسته حذف شدند.)

با سلام :)

بنده صبح به شما پیام دادم ولی حتی شما نخوندین : ) برای خرید قالب

لینک ارسال

دوست عزیز پیام خصوصی دادم منم عجله دارم ولی هنوز نخونده !!!!!

این مکان یک انجمن پشتیبانی هست هرگز با چت روم اشتباه نگیرید که بلافاصله بعد از کمی جواب بگیرید

دوم هم این که هیچ هزینه ای در قبال زحمات مدیران و کارکنان این پرداخت نمیکنیم / هر پاسخ یا کمکی هم که میشود کاملا رایگان هست

پس باید صبور باشیم / و قدردان زحمتات ....

:wink1:

• پسند 1
لینک ارسال

@, سلام سعید جان خسته نباشید. داداش ما برای تالارگفتمان ویندوز سنتر این قالب رو خریداری کردیم چند روز پیش توسط Hoomanhpc2 حالا یه مشکلی داریم با قالب که ممنون میشم راهنماییم کنی.

چون انجمن مربوط به سیستم عامل ویندوزفون هست اغلب کاربران با موبایل میان انجمن و خود من هم وقتی با موبایل میام یه حاله تیره رنگی روی تالار هارو پوشونده. از تنظیمات اون حالت افکت لود هم روی خیر قرار داره ولی اون حاله مشکی بازم هست. آیا امکانش هست تا برداشته بشه ؟

لینک ارسال

سلام. من فکر کنم فهمیدم دلیلش چیه. اگه علامت x مربوط به سایدبار رو بزنی تا حذف بشه درست میشه.

• پسند 1
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام.دوستان پشتیبانی این پوسته تو پ.خ . بعد خرید تو پیغامی که داده بودم ذکر کرده بودم.اگه منظورتون اینه کنار بک گراند یه پس زمینه ی خالی مشکی رنگ هست که اون به خاطر اون تبلیغاتتونه که پایین انجمن اضافه کردید.که به صورت iframe هم هست.

به هر حال در صورت مشکل تو پ.خ مطرح کنید.در ادامه همون پیغام خصوصی

• پسند 2
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...