رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی برای یک حذف و یک نصب

ارسال های توصیه شده

سلام

اساتید این فلش رو قالب ipbfarsi-responsive هست. چطوری میتونم بردارمش کلا ؟

post-3955-0-22842000-1426931478.png

راهنمایی کنید پیام های به این شکل رو از چه طریقی میتونم بزارم ؟ مد یا هوکی داره؟ پیدا نکردم چیزی

post-3955-0-02579100-1426931577.png

:give_rose:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

راهنمایی کنید پیام های به این شکل رو از چه طریقی میتونم بزارم ؟ مد یا هوکی داره؟ پیدا نکردم چیزی

attachicon.gifljhhjh.png

http://ipsfarsi.com/topic/12893-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-global-forum-message/

لینک ارسال

سلام

اساتید این فلش رو قالب ipbfarsi-responsive هست. چطوری میتونم بردارمش کلا ؟

attachicon.gifUntitled.png

دوست عزیز اون علامت ضربدر برای پنهان کردن ساید بار هست که هر کاربر به صورت دلخواه میتونه از اون استفاده کنه

میخواید ساید بارتون رو حذف کنید ؟

لینک ارسال

دوست عزیز اون علامت ضربدر برای پنهان کردن ساید بار هست که هر کاربر به صورت دلخواه میتونه از اون استفاده کنه

میخواید ساید بارتون رو حذف کنید ؟

آره میدونم برای پنهان کردن ساید بار هست.

من نمیخوام ساید بار رو حذف کنم. بلکه میخوام این دکمه رو حذف کنم که کابر سهوا پنهانش نکنه و تا ابد سایدبار رو نبینه ! :D

راستی سپاس گذارم :give_rose:

لینک ارسال

کد زیر رو از IPB_styles قالبتون پاک کنید :

#index_stats:hover + #toggle_sidebar, #board_index.no_sidebar #toggle_sidebar { opacity: 0.1; }
	#toggle_sidebar:hover { opacity: 1 !important; }
لینک ارسال

من این IPB_styles رو پیدا میکنم دروباره گم میکنم. میشه بگید کجاست دقیقه؟ تو کدوم بیته؟

--------------------

پیدا کردم تو css :D

لینک ارسال

پاک کردم اما نشد دوست عزیز. :bye:
خط های 2593 و 2594
این کدشه :

#index_stats:hover + #toggle_sidebar, #board_index.no_sidebar #toggle_sidebar { opacity: 0.5; }
    #toggle_sidebar:hover { opacity: 1 !important; }

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

@samoraie

سلام

برای حذف اون علامت فلش باید از داخل بیت boardIndexTemplate  عبارت toggle_sidebar  جستجو کنید که به یک خط کد می رسید ، آن را با استفاده از <!-- -->  غیرفعال کنید

داخل تصویر مشخص کردم  (فقط به یاد داشته باشید اگر کاربری قبلا سایدبار را بسته باشد دیگر نمی تواند آن را باز کند)

post-1632-0-36174100-1427552584_thumb.jp

این تاپیک هم مربوط به سوال دوم شماست

http://ipsfarsi.com/topic/11737-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D8%AE%D8%A7%D8%B5-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.