رفتن به مطلب

اشکال در ویرایش اطلاعات و لینک های داخل حساب کاربری

ارسال‌های توصیه شده

جمیعا سلام. سلام ویژه خدمت مسولان سایت.

دوستان ، من قالب داشبورد رو برای خودم شخصی سازی کردم ، یعنی عرضش رو باریک کردم و ساید بارش رو هم همینطور تا کلا فروم شگیل تر بشه.

حالا به خاطر همین باریکتر شدن ساید بار، اطلاعات داخل حساب کاربری بهم ریخته . اینطوری:

sidebar.jpg

حالا می خوام این نوشته ها رو ویرایش کنم تا مرتب بشه ولی نمی دونم که کدوم فایل رو باید ویرایش کنم؟ میشه لطفا راهنمایی کنید؟

سوال دومم اینه که در داخل فروشگاه من ، وقتی کاربر دکمه "اضافه به سبد خرید" رو کلیک می کنه، آیتمی که برای خرید انتخاب کرده میره جزء لیست انتظار برای پرداخت و یک ایمیل برای ادمین فروشگاه ارسال میشه که خرید رو Approve کنه. یعنی مستقیما به درگاه پرداخت وصل نمیشه. حالا هر درگاهی می خواد باشه. تازه وقتی هم که خرید رو مجاز اعلام می کنم، یک دفعه خرید "انجام شده" اعلام میشه! بدون اینکه پرداختی انجام شده باشه! به خاطر همین من ناچار شدم از "دکمه های خرید "پارس پال در پای هر محصول استفاده کنم، که البته کار می کنه و مشکلی نداره. ولی دوست داشتم از طریق سبد خرید انجام بشه. می تونین در این مورد هم راهنمایی کنین؟ خیلی سپاسگزارم

لینک فروشگاه جهت مشاهده

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جمیعا سلام. سلام ویژه خدمت مسولان سایت.

دوستان ، من قالب داشبورد رو برای خودم شخصی سازی کردم ، یعنی عرضش رو باریک کردم و ساید بارش رو هم همینطور تا کلا فروم شگیل تر بشه.

حالا به خاطر همین باریکتر شدن ساید بار، اطلاعات داخل حساب کاربری بهم ریخته . اینطوری:

sidebar.jpg

حالا می خوام این نوشته ها رو ویرایش کنم تا مرتب بشه ولی نمی دونم که کدوم فایل رو باید ویرایش کنم؟ میشه لطفا راهنمایی کنید؟

به قسمت ipb_styles.css رفته تو اونجا باید کد ها رو تغیر دهید.

یه تیکه کوچیک که فقط قسمت ورود و عضویت انجمن خودتونه

zsu92oa6585vo262kjac.png

لینک ارسال

این کد رو سرچ کنید

#user_link_menucontent #links li { 

یه چیزی میاد که واسه من اینجوریه

#user_link_menucontent #links li { 
	width: 50%;
	float: left;
	margin: 3px 0;
	white-space: nowrap;
}

اگر قسمت 

width: 50%;

رو تغیر بدید توع ستون ها تغیر میکنه برای مثال اکان رو 50%  فاصله از هم به انداره 50% هست اگر 100% کنید زیر هم زیر هم میشن

اگر این قسمت رو تغزیر بدید

margin: 3px 0;

فاصله ی بین جمله ها تغیر میکند.

لینک ارسال

به قسمت ipb_styles.css رفته تو اونجا باید کد ها رو تغیر دهید.

یه تیکه کوچیک که فقط قسمت ورود و عضویت انجمن خودتونه

zsu92oa6585vo262kjac.png

از شما متشکرم. ولیب منظورم ویرایش خود کلمات داخل اکانت کاربری هستند. می خوام اینار کوتاه کنم : "مشخصات کاربری شما"، "کاربران ناده گرفته شده" و غیره. اینا توی کدوم فایل هستن؟

لینک ارسال

خوب اونو باید برید به قسمت Manage Languages تو اونجا باید انجام بدید رو زبان فارسی بزنید و سپس در قسمت FIND بزنید مشخصات کاربری شما بعد میاد اونجایی که نوشته مشخصات کاربری شما اونو به هر چی که میخواید عوض کنید.

و باقی به همین ترتیب

لینک ارسال

فلش رو به پایین کوچکی کنار زبان فارسی در Manage Languages  هست روی اون کلیک کنید گزینه ی Translate in Admin CP... رو بزنید در قسمت Find  هر عبارتی رو که میخواید دقیقا کپی کنید پیداش کنید و به عبارت مورد نظر تغییر بدید در ضمن حواستون باشه ادرس ها رو دقت کنید ممکنه عبارتی که عوض میکنید در شات باکس و یا مد های دیگر هم باشه و اشتباهی اون رو تغییر بدید و فکر کنید کار نمیکنه به این نکته هم دقت کنید

لینک ارسال

فلش رو به پایین کوچکی کنار زبان فارسی در Manage Languages  هست روی اون کلیک کنید گزینه ی Translate in Admin CP... رو بزنید در قسمت Find  هر عبارتی رو که میخواید دقیقا کپی کنید پیداش کنید و به عبارت مورد نظر تغییر بدید در ضمن حواستون باشه ادرس ها رو دقت کنید ممکنه عبارتی که عوض میکنید در شات باکس و یا مد های دیگر هم باشه و اشتباهی اون رو تغییر بدید و فکر کنید کار نمیکنه به این نکته هم دقت کنید

تا حدودی مشکل حل شد. از هر دوی شما متشکرم. حالا در مورد سوال دومم لطف کنید اگه راه حلی به نظرتون میرسه ممنون میشم راهنمایی کنید:

سوال دومم اینه که در داخل فروشگاه من ، وقتی کاربر دکمه "اضافه به سبد خرید" رو کلیک می کنه، آیتمی که برای خرید انتخاب کرده میره جزء لیست انتظار برای پرداخت و یک ایمیل برای ادمین فروشگاه ارسال میشه که خرید رو Approve کنه. یعنی مستقیما به درگاه پرداخت وصل نمیشه. حالا هر درگاهی می خواد باشه. تازه وقتی هم که خرید رو مجاز اعلام می کنم، یک دفعه خرید "انجام شده" اعلام میشه! بدون اینکه پرداختی انجام شده باشه! به خاطر همین من ناچار شدم از "دکمه های خرید "پارس پال در پای هر محصول استفاده کنم، که البته کار می کنه و مشکلی نداره. ولی دوست داشتم از طریق سبد خرید انجام بشه. می تونین در این مورد هم راهنمایی کنین؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...