رفتن به مطلب

قرار دادن تبلیغات در قسمت های مختلف

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت همه ی دوستان مخصوصا آقا سعید :)
چند سوال بود که فکر میکنم سوال برخی از دوستان هم باشه .

http://gold-talk.com/ این سایت رو ببینید ، الآن قسمت بالایی یک بنر هست .
میخواستم اون بنر ها رو دو تا کنم یعنی دو  بنر مختلف کنار هم ، این بنر رو از قسمت Promotion نکسوس قرار دادم .

در این دو قسمت که دو بنر مختلف قرار میگیرند ، یک بنر به صورت ثابت باشه ( یعنی فقط یک بنر رو نشون بده و چرخشی نباشه ، این بنر هم از ادمین اضافه بشه تا قسمت زمان بندی هم انجام بشه ) و یک قسمت هم به صورت چرخشی باشه ( یک قسمت از دو قسمتی که گفتم چرخشی باشه ، در مدیریت چندین بنر بذارم و هر بار رفرش یک بنر رو نشون بده ، این بنر ها هم زمان بندی شده باشند ) 

مورد بعدی هم که میخواستم مکان های دلخواه بود ، برای مثال توی قسمت ساید بار یک بلوک اضافه کنم و سیستم Promotion رو برای اون قسمت هم فعال کنم .
ممنون میشم راهنمایی کنید :)
میخوام تبلیغات رو از این قسمت اضافه کنم : Promotion نکسوس

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما فکر کنم کلمه ی رندوم رو به کار ببری بهتر منظور میرسونه تا چرخشی! من خودم یاد چرخوندن المنت با css میفتم!

باید با css / html بنر هارو به شکل دلخواه در بیاری.

بنر ها تو بذار بگم چجوی مثلا کنار هم بذاری

برای حالت رندوم فکر کنم برنامه ی advert بود که خودت نصب داشتی.

مورد بعدی هم که میخواستم مکان های دلخواه بود ، برای مثال توی قسمت ساید بار یک بلوک اضافه کنم و سیستم Promotion رو برای اون قسمت هم فعال کنم .

هو ک custom side bar blocks رو بنصب و هرچیزی که مخوای رو تو بلوکی که ایجاد میکنی قرار میدی.

لینک ارسال

سعید جان Custom Sidebar block رو دارم ، میخوام که بهش زمان بدم ، بعد از یه تعداد روز بنر منقضی بشه .
برای بنر های کنار هم هم میخوام همین طور باشه ، یعنی یه بنر زمانش با بنر کناری فرق کنه ( میشه دو تا بنر رو همین الآن هم با HTML کنار هم گذاشت ولی زمان انقضا یکی میشه )

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

بنر ثابتت رو هم میتونی از خود ad code integration خود ای پی بورد بذاری هم اینکه میتونی کدشو تو پوسته بذاری.موردی نداره.

لینک ارسال

نکسوس نصب کردم ، ad code integration دیگه نیست ، الآن شده Promotion نکسوس :)
یه مورد دیگه ، شرمنده ها !
از طریق PHP که فرمودی میشه زمان بندی کرد به چه صورت هست ؟
الآن از Promotion میشه HTML قرار داد ولی فرمودی توی HTML نمیشه زمان پایان داد

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

فکر کنم قبلا هم گفتم.همونه فرقی نداره.تو system setting

post-2-0-24911900-1426442666_thumb.png

بعد نصب نکسس میره تو قسمت Advertisement اون برنامه ولی در واقع مربوط به فقط اون برنامه نمیشه.

از طریق PHP که فرمودی میشه زمان بندی کرد به چه صورت هست ؟
الآن از Promotion میشه HTML قرار داد ولی فرمودی توی HTML نمیشه زمان پایان داد

در واقع شما کد php نیازی نداری.از ad code (همون Advertisement) بنرتو میذاری.زمان شروع و پایان و ... رو داره.مکانش هم تو همون صفحه میتونی تعیین کنی.تو ایندکس تو هدر تو سایدبار و ...

لینک ارسال

خب این زمان برای یه بنر هست ، اون دو تا بنری که کنار هم هستند رو چطوری دو تا زمان مختلف بدم ؟
بعدیش هم میشه از advertisement توی بلوک های دلخواه استفاده کرد ؟
ممنون  :give_rose:

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

من اصلا متوجه منظورت نمیشم!

اون دوتا بنر رو از کجا اضافه کردی؟ یا اون برنامه یا این قسمت خب؟ برای هرکدوم زمانش رو قرار بده.

برای اینکه کنار هم باشن با css/html میشخ شخصی سازیشون کرد.

لینک ارسال

دقیقا منظورم همین بود ، برای کنار هم بودن باید با HTML این ها رو کنار هم قرار داد درسته ؟
حالا برای هر بنر چطوری زمان تعیین کرد ؟ توی Advertisement شما یه کد HTML میدی و برای اون زمان تعیین میکنی ، برای این که دو تا بنر تو یه HTML هستند و بخوای دو تا زمان مختلف بذاریم چطوری باید اقدام کرد ؟
برای حالت چرخشی میشه از Advanced Adverts استفاده کرد ولی از قسمت Advanced بنر کنار اون یکی نمیاد ( مکانش بالاتر از مکانی هست که تو اون لینک دادم ) . یعنی مکان بنر توی تبلیغات نکسوس و Advanced adverts یکی نیست ؛ یکی بالاتر از اون یکی قرار میگه ؛ چطوری این دو تا مکان رو کنار هم بذارم ؟ اگه این طوری بشه شاید بشه اون مشکل دو تا بنر کنار هم رو به سادگی رفع کرد :)

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما بنر خودت رو به همون روش بذار بعد لینک بده ببینم برای اینکه فیکس کنم

در مورد دوتا بنر:

خوب با این دکمه بنر جدیدی اضافه میکنی.نیازی نیست دوتا بنر تو یه دونه بنر باشند.حله؟

post-2-0-34122300-1426443986.png

بعد ایجاد در صورت اینکه ظاهرشون فیت نیست لینک بذه راهنمایی کنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...