رفتن به مطلب

مشکل با آموزش زیبا سازی مشخصات کاربری

MrAmir

ارسال‌های توصیه شده

با آموزش زیبا سازی مشخصات کاربری یه مشکلی داشتم

کلاس قسمت امتیاز هشدار و location رو پیدا نکردم که توی کادر قرارش بدم اگه باید براش کلاس تعریف کرد چجوری باید کلاس تعریف کنم؟

و فیلد Location مشکل اینجاس که مثل بقیه نیست هم فونتش بزرگتره هم رنگش فرق میکنه

چجوری این قسمت رو مثل بقیه کنم از نظر فونت و ظاهر

Fddag.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تو قسمت تنظیمات قالبتون برین  این قسمت

Look & Feel  >Manage Skin Sets & Templates

بعد کد قالب مورد نظر رو باز کنید و قسمت global template زیر مجموعه این قسمت user info pan برین

و دنبال این کد class به این شکله 

<ul class='horizontalInfoList custom_fields'>

این class ها رو باید رو تغیر بدین به سلیقه خودتون میتونین تو کادر بزارین و یا .....

همونجا class رو سرچ کنین تمام clas ها رو میاره میتونید قسمت های مشخصات کاربرتونو کادر بدین و ....

لینک ارسال

تو قسمت تنظیمات قالبتون برین  این قسمت

Look & Feel  >Manage Skin Sets & Templates

بعد کد قالب مورد نظر رو باز کنید و قسمت global template زیر مجموعه این قسمت user info pan برین

و دنبال این کد class به این شکله 

<ul class='horizontalInfoList custom_fields'>

این class ها رو باید رو تغیر بدین به سلیقه خودتون میتونین تو کادر بزارین و یا .....

همونجا class رو سرچ کنین تمام clas ها رو میاره میتونید قسمت های مشخصات کاربرتونو کادر بدین و ....

ممنون دوست عزیز این کارو قبلا انجام دادم ولی از این کلاس horizontalInfoList  فکر کنم چهارتا هست

نکته بعدی اینکه در مورد بقیه سوالات چی کار کنم

لینک ارسال

ممنون دوست عزیز این کارو قبلا انجام دادم ولی از این کلاس horizontalInfoList  فکر کنم چهارتا هست

نکته بعدی اینکه در مورد بقیه سوالات چی کار کنم

فونت و شکل اینا روباید از قسمت css تغیر بدی چون این قسمتا اگر تو اون اموزش کادر بندی دیده باشین یه فایل دیگم داره که به style css اضافه میشه   کادر بندی مشخصات کاربری رو سرچ کنی نشون میده کد هاش هم هستش

لینک ارسال

فونت و شکل اینا روباید از قسمت css تغیر بدی چون این قسمتا اگر تو اون اموزش کادر بندی دیده باشین یه فایل دیگم داره که به style css اضافه میشه   کادر بندی مشخصات کاربری رو سرچ کنی نشون میده کد هاش هم هستش

والا من که متوجه نشدم الان گیج گیج ام سه روزه دوباره اومدم IPB نصب کردم با روح روانم بازی کرده :))

الان داشتم با Ispect element مرورگر کد هارو نگاه میکردم وقتی جدا به این ها class میدی و جلوش IPB..... میزنی مثل بقیه کادر رو نشون میده حالا چجوریه که این دوتا class شو من پیدا نمیکنم یا انگار نداره اصلا هنگ ام :shok1:

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما ابتدا طبق اموزش مشخصات کاربری در کادر عمل کنید سپس این تاپیک رو بخونید راه حل مشکل شما هست

http://ipsfarsi.com/topic/17330-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%DB%8C-ucp/

لینک ارسال

باسلام :)

اول کد زیر رو تو قسمت ipb_styles.css تو انتهاش قرار بده

آدرس  ipb_styles.css :

Look & Feel  >  Manage Skin Sets & Templatesl  >  Manage Templates & CSS

کد مربوطه:

/********************************************************/
/* Post info bit										*/
.IPBFarsi_Button {
	width: 120px;
	line-height: 22px;
	font-size: 12px;
	padding: 0 0px;
	margin: 2px 0px;
	background: #f6f6f6;
	background: -moz-linear-gradient(top, #f6f6f6 0%, #e5e5e5 100%); /* firefox */
	background: -webkit-gradient(linear, left top, left bottom, color-stop(0%,#f6f6f6), color-stop(100%,#e5e5e5)); /* webkit */
	border: 1px solid #dbdbdb;
	-moz-box-shadow: 0px 1px 0px rgba(255,255,255,1) inset, 0px 1px 0px rgba(0,0,0,0.3);
	-webkit-box-shadow: 0px 1px 0px rgba(255,255,255,1) inset, 0px 1px 0px rgba(0,0,0,0.3);
	box-shadow: 0px 1px 0px rgba(255,255,255,1) inset, 0px 1px 0px rgba(0,0,0,0.3);
	-moz-border-radius: 3px;
	-webkit-border-radius: 3px;
	border-radius: 3px;
	color: #616161;
	display: inline-block;
	white-space: nowrap;
	-webkit-transition: all 0.2s ease-in-out;
	-moz-transition: all 0.2s ease-in-out;
}
.IPBFarsi_Button.important {
		background: #9f2a00;
		background: -moz-linear-gradient(top, #9f2a00 0%, #812200 100%); /* firefox */
		background: -webkit-gradient(linear, left top, left bottom, color-stop(0%,#9f2a00), color-stop(100%,#812200)); /* webkit */
		border: 1px solid #812200;
		color: #fbf4f4;
		-moz-box-shadow: 0px 1px 0px rgba(255,255,255,0.4) inset, 0px 1px 0px rgba(0,0,0,0.3);
		-webkit-box-shadow: 0px 1px 0px rgba(255,255,255,0.4) inset, 0px 1px 0px rgba(0,0,0,0.3);
		box-shadow: 0px 1px 0px rgba(255,255,255,0.4) inset, 0px 1px 0px rgba(0,0,0,0.3);
	}
.IPBFarsi_Button:hover { opacity: 0.8; }

سپس به قسمت members>Custom Profile Fields<محل زندگی

و صفحه ادیت رو باز کنید

در آخر صحفه همچین چیزی است Topic View Format?  کدی که در آنجا هست رو پاک کنید به جای اون کد زیر رو قرار دهید.

<span class="IPBFarsi_Button">{title} : {content}</span>

با تشکر از آموزش های سعید نظری و وحید نامنی

لینک ارسال

ممنون درست شد برای قسمت هشدار ها 2تا کلاس blend_links  بود وقتی به جفتش مقدار رو دادم درست شد :good2:

لینک ارسال

عزیز مشکلتون با هر یک از این پاسخ ها حل شده زیر آن پاسخ نوشته علامت زدن به عنوان حل مشکل اون رو بزنید تا تاپیک شما پاسخ داده شود.

باتشکر 

م.س

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...