رفتن به مطلب

مشکل در قالب دیفالت جدید

ارسال‌های توصیه شده

با عرض سلام و خسته نباشید نمیدونم تایپیک رو جای درستی زدم یا خیر چون تایپیک پشتیبانی قالب بایگانی شده بود و نمیشد ارسالی انجام داد اگر ممکنه من رو راهنمایی کنید مشکل  این قالب که به نام قالب دیفالت با شمایل جدید هست رو حل کنم

وقتی تایپیک یا دسته ای ایجاد میکنم مثلا دسته ی روانشناسی و مشاوره

مشاوره رو بدون غلط املایی هم   وارد میکنم مینویسه مشلوره مانند عکس در قالب اصلی این مشکل نبود اگر ممکنه راهنماییم کنید چطور مشکلش رو حل کنم

6efa4b0348cfd6a21.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

لینک انلاین بدید نگاه بندازم.این مورد کلا ربطی به پوسته نداره.احتمالا سایتتون کش شده و شما نسخه ی کش شده رو میبینید به احتمال زیاد.از cdn استفاده میکنی؟.یه بار هم ریکش و ریبیلد رو انجام بده و با مرورگر دیگه ای هم تست کن.

لینک ارسال

باسلام :)

عزیز مشاوره رو اینطوری بنویس

مشا وره ببین بازم اون جوری میشه؟

دقت کنید در توضیحات انجمن ایجاد شده در تصویر زیرش نگاه کنید مشاوره رو مشا وره نوشتم و اینطور شده مشاـ وره

لینک انلاین بدید نگاه بندازم.این مورد کلا ربطی به پوسته نداره.احتمالا سایتتون کش شده و شما نسخه ی کش شده رو میبینید به احتمال زیاد.از cdn استفاده میکنی؟.یه بار هم ریکش و ریبیلد رو انجام بده و با مرورگر دیگه ای هم تست کن.

ریکش و ریبولد هم انجام دادم و تاثیری نداشت این مشکل فقط در این قالب هست و در قالب دیگری ندیدم  قالب دیفالت هم نصبه میتونید با اون تست کنید ببینید مشکلی نداره حتی تو منو ها هم مشاوره رو اشتباه مینویسه

cdn هم  استفاده نمیکنم

انجمن اندرج

لینک ارسال

ریکش و ریبولد هم انجام دادم و تاثیری نداشت این مشکل فقط در این قالب هست و در قالب دیگری ندیدم  قالب دیفالت هم نصبه میتونید با اون تست کنید ببینید مشکلی نداره حتی تو منو ها هم مشاوره رو اشتباه مینویسه

cdn هم  استفاده نمیکنم

انجمن اندرج

ماله من درسته

عکس مورد نظر :

3zg5qtoghvkvn7qiqedy.png

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

همونطور که گفتم مشکل از کش هست.کش مرورگر.

به هر حال خدمت شما:

post-2-0-57078900-1426274270_thumb.png

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...