رفتن به مطلب

سوال در مورد چگونگی اضافه کردن سایدبار دلخواه

MOEIN

ارسال‌های توصیه شده

سلام خسته نباشید.

میخواستم ببینم آیا امکانش هست که مثلا id یه تالار یا بخش رو قرار بدیم و تو سایدبار ۵ تا از آخرین مطالب اون بخش رو نشون بده ؟

یعنی علاوه بر این بتونیم بخش های دیگه ای هم اضافه کنیم.

37112142614904133534_12.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

همینجوری امکانش نیست.باید براش کد نویسی بشه.دقیقا موردی که ذکر کردید یه جورایی تو مایه های مد ایندکسی هست که داشتم می نوشتم (تو ایندکس در قسمت پروژه ها ذکر شده) منتها با این تفاوت که مد من شامل خود انجمن میشد یعنی تو خود ایندکس تعیین میکنی چندتا تاپیک  از کدوم بخش ها و انجمن ها و مثلا تعداد کاراکتر عنوان و توضیحات چه مقدار و ... باشه.اگر تو ساید بار بخواد باشه که هنوز ساده تر

موارد تعیین شده تو ایندکس نشون داده میشدند و باقی قسمت ها میرفتن تو سایدبار.

که مناسب بود برای انجمن های خبری و پشتیبانی و ...

این مورد شما هم نسخه ی خیلی ساده تر اون مورد هست.

البته چیزی که شما ذکر کردید ID بخش ها و .. هست

ولی اصلا نیاز به این نیست.کل انجمن ها و زیر انجمن ها و ... برای کسی که میخواد استفاده کنه از هوک لیست میشه و به دلخواه میتونه تعیین کنه.در نتیجه انتخاب انجمن ها خیلی ساده تر.

شات هاشو پیدا نکردم تا یه دمو نشون بدم.

به هر حال این مورد نیاز به نوشتن مد داره و کسی هم فکر نکنم فعلا وقت کنه.

لینک ارسال

مرسی عزیز.

چون یه آخرین ارسالای مناسب برای ای پی بی وجود نداره میخواستم کاری کنم تا تو سایدبار حداقل مطالب بخش های پر بازدید بیاد تا بچه ها تو پیدا کردنش گیج نشن.

تنها نکته مثبت ویبولتین همون آخرین ارسالاتش بود امیدوارم برای ای پی بی و همچنین ای پی اس هم بتونیم مثل اون رو ببینیم. هم ساده هم کاربر پسند

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

آخرین ارسال ها رو آقای میاندشتی دارن آماده میکنند.

لینک ارسال

مرسی عزیز.

چون یه آخرین ارسالای مناسب برای ای پی بی وجود نداره میخواستم کاری کنم تا تو سایدبار حداقل مطالب بخش های پر بازدید بیاد تا بچه ها تو پیدا کردنش گیج نشن.

تنها نکته مثبت ویبولتین همون آخرین ارسالاتش بود امیدوارم برای ای پی بی و همچنین ای پی اس هم بتونیم مثل اون رو ببینیم. هم ساده هم کاربر پسند

موافقم این قسمت توی IPB نبودنش احساس میشه هم این هم اینکه قسمت کاربری توی اکثر قالبا نیاز به شخصی سازی داره و کادربندی که این کار رو برای افراد مبتدی سخت میکنه ولی اون اسکریپت همسایه کلی پلاگین مختلف داره برای قسمت کاربری مثل مدل موبایل شما :empathy2:

لینک ارسال

یه پیشنهاد بدم خدمت دوست عزیزمون :
میتونید از هوک های مختلف استفاده کنید ، من خودم برای این کار دو تا هوک Recent Topics نصب کردم ، یکیش رو تغییر نام دادم و دارم به عنوان یک هوک مجزا برای آخرین ارسال های انجمن موردنطرم استفاده میکنم .
یه کم این ور اون ور بزنید میتونید انجام بدید :)

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

موافقم این قسمت توی IPB نبودنش احساس میشه هم این هم اینکه قسمت کاربری توی اکثر قالبا نیاز به شخصی سازی داره و کادربندی که این کار رو برای افراد مبتدی سخت میکنه ولی اون اسکریپت همسایه کلی پلاگین مختلف داره برای قسمت کاربری مثل مدل موبایل شما :empathy2:

قسمت مشخصات کاربری در کادر نصفش از پوسته هست نصف دیگش از خود تنظیمات custom profile fields که توسط پوسته کنترل نمیشه.یعنی شما فیلد هایی که میسازید  باید تو قسمت topic view بهش کلس اضافه کنید تا تو کارد برن.

استایل ها رو من تو پوسته ها خودم اعمال کردم ولی برای اینکه تو کارد باشه کاربرا اون تیکه اخر رو باید انجام بدن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...