رفتن به مطلب

سئو IP.Content

DARK

ارسال‌های توصیه شده

با سلام 

من در سایتم تاکنون از وردپرس برای بخش خبری استفاده می کردم الان میخوام منتقل کنم به IP.Content چون به خوبی با انجمن هماهنگ هست و در نسخه های بعدی هم مشکلی نخواهد داشت و هرزمان که بخواهیم می توانیم اپگرید کنیم و البته امنیتی خوب ای پی برد 

اما اینجا چهار سوال هست 

1-سئو انجمن ساز ای پی برد خیلی خوبه ایا IP.Content هم به همان نسبت سئو خوبی داره؟و در مقایسه با وردپرس سئوش چطوره؟

2-چطوری IP.Content را به روت انجمن متصل کنم تا در صفحه اصلی نشان دهد و انجمن در ساب دامین ؟(با توجه به این که انجمن در ساب دامین متصل است )

3-در صورتی که پس از انتقال کاربران از وردپرس به ای پی برد اکانت کاربری اصلی مدیریت وردپرس که با ان خبر قرار دادم  را حذف کنم امکان آن وجود دارد که خبرها را به اکانت مدیریت انجمن منتقل کنم یا خبر هاحذف می شود ؟

4-چطوری پست های یک کاربر رو به کار دیگر منتقل کنم به عبارتی دو اکانت رو ادغام کنم 

الان من یک اکانت رو حذف کردم گفتم در صفحه حذف شدن فکر کردم ممکنه بیان کنه برای پست هاش چه انفاقی بیافته اما تمام پست هاش به صورت Guest_user_* در آمدند چطوری باید دو اکانت را ادغام کنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1-سئو انجمن ساز ای پی برد خیلی خوبه ایا IP.Content هم به همان نسبت سئو خوبی داره؟ بله

2-چطوری IP.Content را به روت انجمن متصل کنم تا در صفحه اصلی نشان دهد و انجمن در ساب دامین ؟(با توجه به این که انجمن در ساب دامین متصل است ) عزیز من خودم این کارو کردم ( با یک کد HTML مشخص کردم که هروقت به این جا میاد اوتو منتقل کن به آدرس ... )

3-در صورتی که پس از انتقال کاربران از وردپرس به ای پی برد اکانت کاربری اصلی مدیریت وردپرس که با آن خبر قرار دادم  را حذف کنم امکان آن وجود دارد که خبرها را به اکانت مدیریت انجمن منتقل کنم یا خبر هاحذف می شود ؟ (نمیدانم)

4-چطوری پست های یک کاربر رو به کار دیگر منتقل کنم به عبارتی دو اکانت رو ادغام کنم 

الان من یک اکانت رو حذف کردم گفتم در صفحه حذف شدن فکر کردم ممکنه بیان کنه برای پست هاش چه انفاقی بیافته اما تمام پست هاش به صورت Guest_user_* در آمدند چطوری باید دو اکانت را ادغام کنم؟ (نمیدانم)

عزیز شرمنده چیز هایی که میدانستم رو مطرح کردم.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

ممنون مهدی جان.
وردپرس SEO بهتری داره به خاطر نوع ساختارش.ولی همون طور که دوستمون در بالا ذکر کرند seo این سیستم خیلی عالیه.

2- من قبلا خودم براش آموزش نوشتم و تو بخش آموزش ها هست:

http://ipsfarsi.com/topic/15127-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-ipcontent-%D8%AF%D8%B1-root-%D9%88-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86/

3-

wordpress

We CAN convert

wordpress to IP.Blog

Comments
Entries
Members
Trackbacks

wordpress to IP.Content

Articles
Categories
Comments
Pages

من تا کنون وردپرس تبدیل نکردم ولی فکر کنم کل اون مطالب به ادمین اختصاص داده میشه.

4- تو خود ادمین آی پی بورد میتونی دکار بر ها رو با هم ادغام کنید.کاربر مورد نظر رو پیدا کنید از تو پنل ادمین سپس در منو یی که برای بن و .. هست شما روی دکم هی actions کلیک کنید که منوی دراپ داون باز میشه و merge with another member.. رو بزنید....

لینک ارسال

با سلام

عزیز اگر مشکلت بر طرف شده پاسخ داده رو بزن و گر نه مشکلتونو مطرح کن (آقای سعید نظری به تاپیکتون پاسخ داده اند).

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...