رفتن به مطلب

وارونه نشان دادن بعد از انتقال

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من انجمنمو که منتقل میکنم زبانش قاطی میشه 

قبلا یک بار کل تایپیک هارو خودم اصلاح کرده بودم ولی الان مشکل فایل بود که تو تایپیک قبلی پرسیدم و مجبور شدم دوباره بنصبم و....

الانم تو انتقال مشکل دارم و قاطیه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

ابتدا دقت کنید که دارید توی کدوم انجمن ارسال می کنید. انجمنی که شما ارسال کردید گفت و گو آزاد هست که کلا بحث های مربوط به IPB در اون رو ممنوع کردیم روی در و دیوار انجمن همه جاش هم نوشتیم.

انجمن سوالات و مشکلات مخصوص مطرح کردن مشکل شما هست.

من انجمنمو که منتقل میکنم زبانش قاطی میشه

آموزش تبدیل رو با دقت بخونید. در انتهاش نوشتیم که اگر به چنین مشکلی بر خوردید از چی هست.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

دقیقا مشکل شما از collation دیتابیس تون هست که به درستی در هنگام انتقال معین نکردید :

http://ipsfarsi.com/topic/16827-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D9%88%DB%8C%D8%A8%D9%88%D9%84%D8%AA%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D9%87-IPB/

لینک ارسال

درست نشد

من کوری رو روی فارسی گذاشتم و دوباره نصب کردم و چرست رو یوتی اف 8 گذاشتم ولی بازم درست نشد :wacko1:

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

درست نشد

من کوری رو روی فارسی گذاشتم و دوباره نصب کردم و چرست رو یوتی اف 8 گذاشتم ولی بازم درست نشد :wacko1:

خوب این کار شما ربطی نداره دوست من. شما باید collation رو موقع تبدیل بدید نه بدید utf-8 و غیره ...

لینک ارسال

ممنون بیخیال 300 تا پست شدم

ویبولتین کجا و این کجا البته تبدیل نکردم ها تو ویبولتین 

و اینم چیز خاصی ندیدم توش البته شاید خوبه میگن

بسته شه ممنون

لینک ارسال

ممنون بیخیال 300 تا پست شدم

ویبولتین کجا و این کجا البته تبدیل نکردم ها تو ویبولتین 

و اینم چیز خاصی ندیدم توش البته شاید خوبه میگن

بسته شه ممنون

عزیز بلد نیستی کار کنی انجمن سازو زیر سوال نبر من خودم الان 5 تا سایت دارم همشونم IPB روش نصبه IPB 4 و IPB 3 من با تمام نسخه های آی پی بی کار کردم هیچ وقتم به یه انجمن سازی که امنیت نداره نمی فروشم ویبیولیتین اگر خوب بود سایت مرجعش خراب نمیشد.

لینک ارسال

عزیز بلد نیستی کار کنی انجمن سازو زیر سوال نبر من خودم الان 5 تا سایت دارم همشونم IPB روش نصبه IPB 4 و IPB 3 من با تمام نسخه های آی پی بی کار کردم هیچ وقتم به یه انجمن سازی که امنیت نداره نمی فروشم ویبیولیتین اگر خوب بود سایت مرجعش خراب نمیشد.

عزیز منظور من با شما نبود

من اول اومدم اینجا با دلایل دیگه اومدم و بعد از تعاریف زیاد انجمن سازو نصب کردم 

اون حرف بالایی هم شوخی بود چون بنده مدیر چندتا انجمن ویبولتین هستم

الانم vbkade.ir معاونت و vbpro.ir پاسخگو و راهنما هستم و تو ویبولتین تاحدودی وارد هستم

منظور این بود که برای من سخت شده که بیایی از اول یاد بگیری 

انگاری مدرک دکتری گرفتی در رشته فنی مهندسی بعد برمیگردی رشته پزشکی رو از دبیرستان میخونی  :shok1:

لینک ارسال

عزیز منظور من با شما نبود

اون حرف بالایی هم شوخی بود چون بنده مدیر چندتا انجمن ویبولتین هستم

1.منم نگفتم منو میگی.

2. فکر نکنم تاپیک سوالات و مشکلات جای شوخی باشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...