رفتن به مطلب

چند مشکل در ای پی بی

ارسال های توصیه شده

سلام

من چند جا تو استفاده از ای پی بورد گیج شدم

یکی توی Contact Form و یکی توی IPB download و...

و یکی توی منو های سایت

توی این قسمت ها وقتی که میرم خطای دسترسی میده ، مثال:

متاسفانه مشکلی پیش آمده است!

There's no department linked to any forum yet. Please contact an administrator for assistance

متاسفیم ، ولی سطح دسترسی شما اجازه چنین کاری را به شما نمی دهد!

[#10871]

There have been no categories created yet

-------------------------------------------------------------------

سطح دسترسی هارو هم از تنظیماتشون قرار دادم ولی باز هم تغییری نمیکنه

دوم منوی سایت ، زمانی که مثلا هوک هارو نصب میکنیم بعضی هاشون گزینه هایی به منو اضافه میکنه

من قسمتی از پنل رو پیدا نکردم که بشه این منو هارو مدیریت کرد

بعدا یه مورد دیگه که هستش من از قالب snap shot استفاده میکنم اون گری آوتار رو هم غیر فعال کردم ؛ ولی بز هم توی مرور برخی صفحات یه صفحه جدید با لینک پیوند ها باز میشه...میخواستم بدونم مشکل از چیه

ممنون میشم راهنمایی کنید.

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اون سطح دسترسی رو شما باید از گروه هایی که ساختی هم درست کرده باشی هم تو قسمت other یه قسمت مربوط به اپلیکیشنی که نصب میکنید باز میشه اونجا هم سطح دسترسی رو برا گروه ها کاربری ازاد میکنید و مشکل حل میشه اینطور مسائل مشکل نیست فقط نیاز هستش که شما سطح دسترسی رو بدید به گروه ها کاربریتون

در مورد هوک ها  چون هوک با اپیلیکیشن فرق داره قسمتی باز نمیکنه رو خود هوک یه عکس مداد داره edit زده اونو بزنین میتونین تو تنظیمات هوک نصب شده برین و اگر هوکی که نیاز به سطح دسترسی داشته باشه از این طریق میتونید دسترسی رو به گروه ها کاربری بدید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

خطای IP.Downloads به خاطر این هست که از گروه های کاربری سطح دسترسی رو تعیین نکردید.

خطای Contacts به خاطر این هست که شما هیچ بخشی برای تماس ایجاد نکردید، به خاطر همین که هیچ بخشی ایجاد نشده می گه به شما یک بخش برای تماس ایجاد کنید وگرنه سیستم از کجا باید بفهمه چی رو به کی برسونه!

دوم منوی سایت ، زمانی که مثلا هوک هارو نصب میکنیم بعضی هاشون گزینه هایی به منو اضافه میکنه

من قسمتی از پنل رو پیدا نکردم که بشه این منو هارو مدیریت کرد

هر مدی ممکنه تنظیم خاص خودش رو داشته باشه. یک روش برای همه نداره اگر اسم مد رو بگید می شه کمک کرد.

بعدا یه مورد دیگه که هستش من از قالب snap shot استفاده میکنم اون گری آوتار رو هم غیر فعال کردم ؛ ولی بز هم توی مرور برخی صفحات یه صفحه جدید با لینک پیوند ها باز میشه...میخواستم بدونم مشکل از چیه

آدرس سایت تون رو بدید تا چک کرد.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.