رفتن به مطلب

سوال در مورد برنامه ی رفرال

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

بنده از برنامه ی Referrals استفاده میکنم ؛ میخواستم ببینم چطوری میشه کاری کرد که اعضای در انتظار تایید رو توی تعداد کاربران معرفی شده نیاره ؟
در حال حاضر کاربران در انتظار تایید رو هم جزو اعضای معرفی شده حساب میکنه ( کادر " معرف برتر " که در ساید بار اصلی سایت )

ممنون  :give_rose:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

الآن اونی که من میخواستم کدومه دقیقا ؟ :D

شما کل تنظیماتت رو این صورت انجام بدی مشکل حل میشه من دقیقا متوجه منظورتون نشدم که تو ساید بار اسم پیام و کاربران میاد

اون قسمت ساید بار رو با این کار درست میکنه و حذف میشه ولی پیام های ثبت شده برترین هاش میاد به جاش و به درستی کار میکنه میتونید رو انجمن من نصب هستش چک کنید

لینک ارسال

کلا شما اشتباه برداشت کردید :|
من میخوام اعضایی که حساب کاربریشون رو تایید نکردند ، جزء آمار زیرمجموعه ها حساب نشند .

لینک ارسال

کلا شما اشتباه برداشت کردید :|

من میخوام اعضایی که حساب کاربریشون رو تایید نکردند ، جزء آمار زیرمجموعه ها حساب نشند .

آاهن من این  اعضای کاربری تایید نشده تو انجمنم ندارم

ببین دسترسی این گروه رو از این قسمت باید برداری تو همون انتخاب گروه های کاربری یه  جایی هست الان تو این عکسی هم که دادم میبینی گروه های کاربری اون گروه رو فعال کنی

لینک ارسال

اون که برای عضو گیری هست ، با اون قابلیت گروه هایی که میتونن عضو گیری کنند رو انتخاب میکنی ؛ من میخوام گروه در انتظار تایید کلا تو زیرمجموعه ها حساب نشه .
خودم تو تنظیمات همچین چیزی پیدا نکردم !!!!!!

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

من با این مد کار نکردم ولی اگر تنظیمی براش لحاظ نشده خوب طبیعتا تنها راهش ادیت این مد هست ...

لینک ارسال

من با این مد کار نکردم ولی اگر تنظیمی براش لحاظ نشده خوب طبیعتا تنها راهش ادیت این مد هست ...

سعید جان وقت داری یه بررسی کنی ؟

ممنون :)

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

والا هنوز تو کار های خودمم موندم :sad1:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...