رفتن به مطلب

باگ هایه نسخه جدید

ارسال‌های توصیه شده

باسلام وخسته نباشید بنده الان انجمن اسکن کردم این باگ هارو داره میشه لطف بکنید چطوره میتونم این باگ هارو ببندم ممنون میشم

This file may contain malicious executable code: /home/legends2/domains/siteman/public_html/forum/interface/ipsconnect/ipsconnect.php
This file may contain malicious executable code/home/legends2/domains/siteman/public_html/forum/admin/sources/loginauth/convert/newauth.php
This file may contain malicious executable code/home/legends2/domains/siteman/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php
This file may contain malicious executable code/home/legends2/domains/siteman/public_html/forum/admin/sources/base/core.php
This file may contain malicious executable code/home/legends2/domains/siteman/public_html/forum/admin/applications/core/modules_admin/settings/settings.php
This file may contain malicious executable code: /home/legends2/domains/siteman/public_html/forum/ips_kernel/classUpload.php

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

اینکه باگ نیست. با چی اسکن کردید؟ اسکنر  کنترل پنل هاست؟ فایل ها رو از همینجا دانلود کردید؟

false alarm هست.

لینک ارسال

بله فایل ها رو ازهیمن جا دانلود کردم ازاسکنر هاست اسکنر وردپرس واسکنر wordfence استفاده کردم که این باگ هارو پیدا کرد من چطوری اینارو رفع بکنم

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

دقت بفرمایید :

This file may contain malicious executable code

همون طور که پر رنگ کردم نوشته شده ممکن است. این فایل ها هیچ مشکلی ندارند، کد ها رو بررسی کردم، مشکلی نبود.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

خیر این فایل ها مشکلی ندارند. دلیل اینکه گفته شده ممکنه مخرب باشن اینه که برای اتصال به IPS های دیگه استفاده می شه. خود خطا همن گفته ممکنه! 100 درصد نگفته مشکل داره.

موفق باشید

لینک ارسال

خیلی ازشما متشکرم میشه یه راهنمایی بکنید من برای ساخت جامعه مجازی ازچه اسکریپی استفاده بکنم پی اچ پی فاکس که کلا باگ هست باید پولی خرید که نیمخواهم هزینه بکنم

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

خیلی ازشما متشکرم میشه یه راهنمایی بکنید من برای ساخت جامعه مجازی ازچه اسکریپی استفاده بکنم پی اچ پی فاکس که کلا باگ هست باید پولی خرید که نیمخواهم هزینه بکنم

این مورد در گفت و گو آزاد مطرح کنید.

با تشکر

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...