رفتن به مطلب

سوال مربوط به هوک Countdown اختصاصی IPB فارسی

ارسال‌های توصیه شده

سلام

اول بابت ساخت این هوک خوب تشکر میکنم

فقط یه دوتا سوال داشتم:

1. نمیشه بیشتر از سه تا تایمر گذاشت؟

2. سخت میشه رنگ انتخاب کرد. مثلا من کد این رنگ 41.128.185 میخوام نمیتونم انتخاب کنم و نمیشه این کد را در قسمت نمایش کد رنگ نوشت یا paste کرد.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

1. نمیشه بیشتر از سه تا تایمر گذاشت؟

شدن که راحته کاری نداره ولی با هوکی که نصبه نمیشه.باید ادیت بشه.تعداد تایمری که نیاز داری رو به من بگو برات اوکی کنم.

باور کن اولش فقط یه دونه تایمر گذاشته بودم بعد یاد تو افتادم و فقط به خاطر تو به سه تا افزایش دادم. :D

2. سخت میشه رنگ انتخاب کرد. مثلا من کد این رنگ 41.128.185 میخوام نمیتونم انتخاب کنم و نمیشه این کد را در قسمت نمایش کد رنگ نوشت یا paste کرد.

اتفاقا میتوین paste کنی هر رنگی که دلت میخواد.اصلا هیچ محدودیتی نداره.منتها کد رنگ رو باید درست وارد کنی.چون کد رنگ 41.128.185 صحیح نیست برای همین اجازه تغییر بهت نمیداد..این کدی که گفتی مربوط به رنگ های rgb میشه (رنگ های با کد hex اولشون # دارند.)

لذا کدی که ذکر کردی میشه یه کد rgb هست و کد صحیح رنگ مورد نظرت میشه:

rgb(41, 125, 81)

خب میری تو تنظمیات پوسته:

روی دکمه ی رنگ قسمتی که میخوای تغییر بدی کلیک و این مدل رو خواهی دید:

post-2-0-13823600-1425053177.png

کافیه در جایی که فلش قرمز رنگ اشاره کردم رنگت رو به جای رنگی که هست paste کنی.به همین راحتی.جرات نداره تغییر نکنه :D 

فقط کد رنگ رو باید صحیح وارد کنی.

حله؟

لینک ارسال

باور کن اولش فقط یه دونه تایمر گذاشته بودم بعد یاد تو افتادم و فقط به خاطر تو به سه تا افزایش دادم. 

دمت گرم ، مرسی

اگر سه تای دیگه بش اضاف کنی عالی میشه، اگر هم میشه آموزش اضاف کردنشو بذار دوستان هم استفاده کنن، مرسی

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

همون هوک رو گسترش میدم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...